Účes

10 Štýlový krátky strih Pixie v trende teraz

10 Štýlový krátky strih Pixie v trende teraz

Kto hovorí, že dlho-zamknuté dievčatá by mali mať všetci srandu? Iste, my nie! Od herečka Keira Knigthley, Jennifer Lawrence Carey Mulligan a Audrey Tautou, hviezdy nosili krátke Pixie hrdo, keď nám dáva vážne chĺpky-piration.

Takže by ste chceli vedieť, aké sú naše prvej desiatke obľúbené skratky škriatok sú? Pokračuj v čítaní!

1. Blonde Bombshell:

Ak sa niekto nás môže presvedčiť, aby sa skúsiť krátky trend Pixie plodín, je to krásny, štýlový a talentovaný Carey Mulligan. Je to skvelý každodenné krátky účes, ten, ktorý je ľahko vytvárať, spravovať, a ten, ktorý vyzerá zarážajúce, aj keď ste sa práve prebudil z postele. Rovnako ako vážne! To je skvelá vec, o skratkami škriatok; sú rýchle a jednoduché štýl, na rozdiel od dlhé kadere, ktoré sú ťažké.

Ak chcete získať Carey Mulligan je rozstrapatené vzhľad, najprv použiť textúry krém na vlhké vlasy a potom vyfúkať vytvoriť bez námahy ohýbať. Stačí zabezpečiť na svojom mieste pomocou laku na vlasy, ktoré, mimochodom, je tajomstvo tohto vzhľadu.

load...

2. Pixie Fringe:

Keri Knightley má sported mnoho Pixie krátke účesy v priebehu rokov, ale žiadny z nich hodí ju lepšie než tento škriatok účes. Máme na mysli, pozrite sa na tento bomba. Farba vlasov, skontrolovať. Trhaný okrajový strih, prekontrolovať. Takže áno, je takmer dokonalý vzhľad herečka Keira Knightley. Jej srsť je jemná, chlpatý, strapatý a úplne báječné a nezdá sa vedieť, akým smerom sa deje v, ale napriek tomu to funguje úplne v poriadku. Chlpatý rezy škriatok sú možno jedným z mála štýlov, ktoré robia zázraky na oválne tváre a my sme radi, Keira sa využívajú tejto skutočnosti.

3. Rozstrapatené Zvlnený Pixie:

Francúzska herečka a modelka Audrey Tautou je stelesnením škriatok šik. Audrey zvolila pre rozstrapatené vlny, ktorá funguje rovnako dobre na noc von, pretože by na brunch.

Ak chcete duplikovať vzhľad, začnite s fénovaním a kefy vaše vlasy všetko dopredu. Nerobia oddiel. Ak chcete získať rozstrapatené zvlnenú štruktúru, vietor si vlasy okolo curling Tong a stočiť ju ošumelo, celú cestu až do konca. Po ochladení prstov hrebeň vlny, je stratiť sa. Ďalej pridajte trochu styling pena na koncoch tak, že nebudete sklamaní. Dokončiť vzhľad s lakom na vlasy pre tento lesk a lesk. Ta-da, ľahké a peas!

load...

4. Červenkasto blond Pixie:

Keď herečka Michelle Williams nasekané vlasy k dokonalosti škriatok málo vedela jej sexy krátky účes by sa stal okamžite hitom. Tento krátky účes Pixie funguje najlepšie na ženy s hustou, vlnité vlasy, a to znamená, že je to viac style-schopný a uskutočniteľné vzhľad. To znamená, že tento ženský ale nervózny štýl naozaj pristane Michelle, keď dokazuje, že škriatok môže byť rovnako sofistikované a univerzálny as dlhými zámky.

Nezabudnúť, štýl bed-head tiež vyhovuje jej srdcovitý tvár a robí jej vlasy vyzerajú úplne prirodzene. Jej perfektný červeno-blond odtieň prináša teplo na tvári a lesk ona je daná robí to vyzerať ešte lepšie - ho máme radi.

5. Chaotický, Vlnité Pixie:

Stručne povedané, chaotický a vážne tieň, Cat Woman Halle Berry predviedla toto ťažké, rozprávkové zvlnenou updo - a my nemôžeme vziať naše oči nechať.

Ak chcete znova tento pohľad, podpichovať vlasy do rôznych vlnách a vyletí, doslova priniesť svoj pohľad na život a pridať desetník textúry a objemu na váš štýl. Tento účes je zrejme nie je niečo, čo by mohla nosiť okolo vášho pracoviska, ale nemožno poprieť, že je to ideálny pre biť mesto so svojimi dievčatami. Pozri, my vám povedal, Halle robil to zamával Pixie jej vlastné, nie my?

6. Zametania Bangs:

Ak chcete zmäkčiť svoj Pixie s krátkymi stranami a už zametanie vrchu vlasov na vrcholku hlavy, aby ako múza vzhľadu, herečka Anne Hathaway. DIY jemne spritzing svoje stánky s relaxer, tepelného ochranca sprej, potom pre niektoré textúry, používať blowdryer. Teraz naneste penu na končeky vlasov pre extra lesk.

Technicky sme si nemyslím, že mnoho žien môže vytiahnuť tento štýl off, ale Anne určite môže. Moderný elegantný účes má veľký vplyv na jej štýl, vďaka on-point platinovej blond farbu, ktorá naozaj mení svoj vzhľad. Okrem Anny pixie cut pomáha zvýrazniť všetky svoje najlepšie vlastnosti - ďalší dôvod pre vás rozhodnúť sa pre tento účes.

7. Elegantný, česané:

Pre istotu Pixie vlasy hit, aby rovnako ako Harry Potter herečka Emma Watson. Jej štýl je tak jednoduchý, ale tak moderné, a to úplne funguje. Aspoň pre nás! Z väčšej časti, ona vytiahne to vyzerá tak dobre, pretože z jej prírodných vrcholov a jemnými rysy. A za druhé, stiahnite si úhľadný česané vlasy po stranách - trochu odvážnejší skrátene škriatok zrážok, ak môžeme povedať. Ona ďalej spárovaný tento vzhľad bezchybný make-up, ktorý robí jej pohľad sofistikované, elegantný a šik.

8. Pretty In Black:

Tu je jedna úžasná herečka športový štýl, ktorý dokonale zodpovedá jej meno! Pixie Geldof vyzerá úplne ohromujúca s trhané škriatok plodiny. Jej kus-y rany vyzerajú skvele či už mieri na brunch s vašou dievčaťom gangu, nakupovanie, v kancelárii alebo ísť na večer von ako Pixie tu. Z tohto pridaného objem, lesk a textúru na inak hladkom štýle, to nasledovať herečky viesť a rozhodnúť sa pre jednoduché ružových šatách pre preppy, moderný vzhľad.

9. Mokré vlasy Pixie:

Premýšľate, ako nechať svoje dokonale nedokonalá krátke vlasy rastú von elegantne? Trvať aj niekoľko tipov od jedného z našich obľúbených, herečka Zhang Ziyi, ktorý sa postupne zvyšuje jej trhaný strih vyrastie, pracuje mokrou a podráždený bočné pozametal štýl. Stiahol štýl táto silná je to otázka dôvery, ale majúci fab bod istý pomôže.

10. Au Naturale:

Herečka Jennifer Lawrence vždy vyzerá skvele. Fakt. Dokonca s ňou škriatok účes, Jennifer nie je žiadnou výnimkou z tohto účesu. S pomocou objemu a štruktúry, tu je preč za ostrý, špicatý vzhľad. Pridajte k tomu, jej jednoduchý bočné pozametal štýle kriviek ju ofina jemne okolo tváre, to rámovanie dokonale.

Ak chcete získať tento pohľad, môžete jednoducho čistiť vlasové pramene na temene hlavy dopredu, rovno z nich sa žehlička na vlasy, a krútiť nejaký lak na vlasy do prameňov. Čo nás núti premýšľať, je niečo, čo tento štýl bohyne nemôže zložiť? Možno nie!

Tak sme tu - naša prvej desiatke krátky škriatok účesy. A ak uvažujete o získanie čo Pixie hotovo, potom by sme radi počuť, ako ste našli odvahu, aby tak urobili. Komentovať v poli nižšie!

load...