Účes

10 štýlové účesy Bob pre oválne tváre

10 štýlové účesy Bob pre oválne tváre

Máte najuniverzálnejší tvar tváre, oválnu tvár? Skvelé! Teraz, zastavte sa na druhej a pogratulovať sami, pretože ste požehnaní! Dokonale padnúce "ideálny tváre" Bill, ovály sú rovnako univerzálne, pokiaľ ide o in-trend, bob účesov.

Vpred, sme zostavili zoznam desiatich najväčších bob účesov pre oválne tváre. Prečítajte si, báječný účes, ktorý vyhovuje svoj vlastný vzhľad.

1. Shaggy Bob:

Gideon dcéra herečka Emily Blunt vyzerá nápadné svojim huňatým, stredná dĺžka bob. Klaniame jej teplé ombre vlasy farbu a jemnú štruktúru jej vrstvené rezu. Anglická herečka športové hlboký stredový oddiel, ktorý je lichotivé pre jej oválnu tvár; navyše objem, ktorý zvýrazňuje jej črty; a kontrastné mäkký chlpatý končí pre väčšie sex-appeal.

2. Vlnité Bob:

Herečka Anne Hathaway športové rozkošný vlnité bob účes a neskutočný textúru a objem. Pre tých z vás so stredným alebo dlhým bob účes, nosiť vlasy hore pomocou sponkami a sponky do vlasov.

load...

Ak chcete získať roztomilé vlny Anny v dolnej časti použite natáčky alebo kulmu na malých úsekoch vlhké vlasy. Pre čerstvé salónu pohádali, alebo ak chcete, aby vaše kadere nejaký tvar, uistite sa, že nechať si vlasy na teplo pre trochu dlhšie. Dokončiť vzhľad ich nastavením s ľahkým laku na vlasy.

3. Blunt Bob:

Speváčka Katy Perry vyzerá zábavné a flirty s ňou stredne dlhé, tupé a rovno bôb. Veľkú krátky bob účes pre oválnu tvár, tento účes má mierne zaoblený strih, ktorá zmäkčuje celkový vzhľad dokonale. Milujeme, ako Katy prijala odvážnu a žiarivé farby vlasov. Modrý odtieň iste ohrieva svoju svetlú pleť. Rovnako ako vždy naznačujú, pre svieži a odvážne vzhľad, pridajte náznak farby vašich vlasov.

Tip: Pri rozhodovaní o zmeniť farbu vlasov, starostlivo vybrať odtieň a uistite sa, že tieň doplňuje vašu pleť.

4. Kolo Bob S Bočné pozametal Flips:

Jeden z našich najobľúbenejších módy, Jessica Alba vyzerá nóbl a flirty v tejto roztomilej, zaoblené bob s bočnou pozametal flip. Ohromujúca tvar a dokonalé konštrukcie - Jessi je účes je uber-moderný a bang na trend. S mäkkými vrstvami a zaoblenými bočnými vyletí tento bob účes je elegantný, moderný a veľmi žensky. Jessica blondína bob je o strihu, takže nájsť holiča, ktorým veríte, a vdýchnuť nový život do svojich kadere.

load...

5. Bob S Blunt Bangs:

Vždy sa priamo na nádherné vlasové trendy, talentovaná speváčka Rihanna nedávno ukázalo, že môže skutočne vytiahnuť akýkoľvek štýl, aj keď to znamená Odvážny ťažko rovno bob s tupými údermi. Nervózny a moderné, použite textúrovacích gélu a prsty dať svoj účes nejaký lesk - že sme zaslepení. Rihanna zdokonaľuje jej vzhľad s bronzovým make-up a bledo ružové pery.

6. Bočné Swept Bob:

Twilight herečka Kristen Stewart vyzerá jednoducho božský s jej snovú kombináciou hnedých vrcholov a bočné pozametal bôb. Osrstené na koncoch pre mimoriadne podráždenosťou, obnoviť tento účes, opýtajte sa svojho kaderníka pracovať na reze a objemu pre Beachy vzhľad. Tiež nezabudnite štýle sa objem zvýšiť penu do vlhkých vlasov a dosah ruky pre vzdušný na hlave vlasy.

7. Krátka Curly Bob:

Rozprávkové herečka Rachel McAdams vyzerá skvele s ňou krátke kučeravé, asymetrické bob. Majú bezpracné účes je odhalenie tento rok v lete. Ideálne pre ženy s oválnymi a spravodlivé pleťou, tento štýl bude zdôrazňovať svoje krásne tváre črty.

8. Voluptuous Bob:

Diva Rita Ora, ktorá je známa pre zmenu jej účes každý druhý deň vyzerá glam s touto zmyselné bob. Nervózny a štýlový koleso bôb účes má nerovný, ale zaujímavú štruktúru. Vytiahol z prednej a zaoblené zozadu, univerzálny účes zodpovedá funkcii tvár Ritinýho dokonale.

9. Umelá Bob:

Ísť na naleštené faux bob účes, herečka Emma Watson dal jej hriva veľa retro odvolanie a rozmeru.

Ak chcete duplikovať vzhľad jazyku zatiahnutím za hornú časť vlasov, zaistite ho sponou a robiť vrkoč zo spodných častiach. Twist opletenie do zvitku a zaistite bobby pin na skalp. Teraz vyberte časti vlasov z zhromaždených vlasov a zastrčiť pletenou vrkoč pod dlhými vlasmi, takže sa zdá kratšie.

10. Dlhými vlnitými Bob:

Herečka Zoe Saldana vyzerá ohromujúci s dlhým, nesplnená, zvlnená bob, ktorý sa opiera o ramená dokonale. Milujeme, ako Zoe dáva prirodzenú farbu vlasov trend s extra objem, mäkké, operených vrstiev a textúry.

Ak chcete získať herečky lesklý vzhľad, DAB dobrý objem posilňujúci pena na stredovej cestičky, vlhké vlasy s texturisačního gélom pre prirodzenejší vzhľad. Pre finálny vzhľad, streknúť dobrom svetle lak na vlasy. Vidíte, flyaways nie sú vždy zlé!

S toľkými inšpirovaných bob účesov pre oválne tváre, sme si istí, že ste našli elegantný účes pre váš tvár. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie!

load...