Účes

10 Štýlové symetrické účesy, ktoré vás inšpirujú

10 Štýlové symetrické účesy, ktoré vás inšpirujú

Preč sú dni asymetrických účesov. Dnešná verzia je chicer, trendy a je symetrická v reze. Od spevák Rita Ora, herečka Nina Dobrev, speváčka Beyonce a herečka Ashley Greene - sme zostavili zoznam-listers kto bol videný hojdacej tieto show-kradnúť účesy

Čítanie dopredu vedieť viac o symetrické účesov:

1. Long, Side Parted vlasy:

Keď príde na dlhé, rovné vlasy, nikto to nevie lepšie ako Machiko Ono. Jej strana rozdelili vlasy dáva vzhľad ľahké a bez námahy odvolanie a textúra dodáva krásny rozmer nej. Emulovať Machiko Ono je 66. Výročná Filmový festival v Cannes štýl, začne sušenie vlasov prirodzene alebo vyfúkať s kefou. Potom, čo urobil, narovnať vlasy pomocou žehličky a sledovať ho pomocou zahmlievaniu texturisační sprej.

2. Dlhý Bob S Blunt Bangs:

Pohode? Áno. Šik? Iste. Hot bez toho aby sa snažil? To tiež. Supermodelka Tyra Banks 'dlhý bob s ofinou je skoro dokonalý účes, pre každého, bez ohľadu na vek. Blunt a elegantný bez vrstiev, super-ľahké účes predlžuje svoju tvár a vyzeráš viac zarážajúce.

load...

3. Bob s bočnými Krieda Bangs:

Tento model je bob s bočnou pozametal rany je všeobecne lichotivé každému tvaru tváre. Šialene rovný a lesklý účes je ideálny pre nočné-out, black-tie udalosti alebo Date Night. Len dosiahnuť vzhľad s narovnanie vlasov a lesk sérom ako John Frieda kader-Ease 100% Shine Glossing Mist.

4. Vlnité Bob:

Čo je v pohode o Jessica Szohr je účes je jej prírodné textúry, trochu strapatý bôb a tie jemné vrstvy - čo, mimochodom, robiť to bez námahy vzhľad. Nechajte sa inšpirovať Jess a zachovať vzhľad dobre textúrou s pravidelnými obrubami, anti-kader sérum a objemová pena.

5. Odtiahol účes:

Herečka Rita Ora vyzerá podráždený a trendy s jej biele blond vlasy stiahnuté dozadu do symetrického bob. Tvarovaný účes vám umožní jasne vidieť jej farbu vlasov a ten nádherný rys tváre. Tak dobre, že len chcete ho znova ASAP.

load...

6. Elegantný Cop:

Kým účasť na Elton John AIDS Foundation Oscarmi, Nina Dobrev sa postaral jej uhladený cop dosiahol nových výšin. Stačí sa pozrieť na herečka a jej kože omotaným vlasy, plus jej elegantný účes, že sa spárované s ňou výrezom šatách - ho máme radi. Herečka tesný copu rámy jej okrúhlu tvár, zatiaľ čo backcombed vlasy na temene jej dáva svieži a elegantný pocit.

7. Vlnité Bob s bočnými Krieda Bangs:

Selena Gomez je zvlnená bob s bočnou pozametal rany je tak nadčasový a elegantný. Milujeme jemné kadere v spodnej časti vlasoch, rovnako ako lesklý textúra. Znovu to ľahko realizovateľné účes, využívajú objemová pena, curling Tong a lesk sérom.

8. Bočné Parted Long Bob:

Krátky lock Ashley Greene je ideálny pre ohromujúce bočné rozišli lob. Milujeme dva tónovaný farby vlasov a jej úhľadný, bočné pozametal vlasy jej umožňuje podlhovastá tvár brilantne. Stačí použiť rovnacie gél na mokré vlasy a vyfénovať s guľatým kefou pádlo. Úprava bytu žehlenie vlasov a nastavte ju lesk sérom.

9. Polovičná Updo:

Pre Kalifornia premiére V tom dome straší, Spencer Locke sa rozhodol pre príležitostné polovici up-do. Ideálne pre vaše dáta noci, k vytvoreniu tohto koketná použitie účes lak na vlasy a fúkanie vlasov narovnať vlasy. Potom, čo urobil, podpichovať si vlasy na temene a hmla ju s ľahkou sprej na vlasy. Dokončiť vzhľad zaistením s neutrálne farebné pin.

10. Long, Poker Straight Hair:

Na 64. Ročníku Golden Globe Awards, Beyonce vyzerala božský so svojimi dlhými, poker rovné vlasy. Duplikovať vzhľad, oddiel vlasy uprostred a fúkať-suché vlasy rovno. Ďalej naneste stylingový krém pre vyhladenie vlasov von. Potom, čo urobil, streknúť si lesk sprej na vlasy a porovnajte ju s plochým železom.

Tak tu to máte - naše obľúbené symetrické účesov. Dúfame, že sa vám bude páčiť čítanie tohto príspevku. Dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie!

load...