Účes

10 Štýlové krátke hnedé účesy Môžete skúsiť dnes

10 Štýlové krátke hnedé účesy Môžete skúsiť dnes

Nie sme si istí, ako vy, ale my sme nadšení, že naše uzemnenie hnedý zadať hlavný prúd svet v tejto sezóne v vlasových farieb! Z mahagónu, karamelu, aby gaštan a karamelu, možné rôzne odtiene hnedej sú v každom dievčenským zoznamu želaní. Obľúbený medzi najlepších-listers, pre tých, ktorí sa snažia urobiť zmenu, vziať inšpiráciu z nášho zoznamu, a rezervovať si v na schôdzku, STAT.

Poďme sa pozrieť na 10 štýlových krátkymi hnedými účesy tu:

1. Ombre WOB:

Ashley Greene má ombre vlasy je rovnako elegantný ako jej krásu. Twilight herečka vyzerá fantasticky s oboma teplých a studených tónov hnedej farby vlasov. Tento jednoduchý Ombre odtieň funkcie karamelové podtextom a mliečnej čokolády zdôrazňuje, že zvyšujú jej hnedé oči a dať jej bezchybnú pleť ružový vzhľad.

2. Horká čokoláda Brown:

Slečna Meadows herečka Katie Holmes vyzerá nóbl s ňou tmavo čokoládovo hnedých zámky. Katie dáva jej sofistikované tmavo uzamkne hravou Twist s jemnými údermi, ktoré zvýrazňujú oči. Pre veľmi lesklé zámky, ako je Kate, použiť dobré množstvo ochranného séra tepla pred plochou žehlenie vlasov, aby sa zabránilo zbytočným škodám.

load...

3. Mahagon Brown:

Herečka Lily Collins nechty sa bez námahy elegantné a sexy vzhľad s ňou mahagón hnedej strapatými bob. Pre žiarivý a romantický vzhľad ako Lily, nechajte vlasy prirodzene uschnúť a naneste volumizing penu končekmi prstov. Dokončiť tento vzhľad s dlhými, tmavými riasami, orosený kože a gaštanové pery.

4. Chestnut Brown:

Gaštan krátke hnedé účes sa hodí Anne Hathaway je odvážny osobnosť už roky. Herečka vyzerá skvele s ňou elegantný škriatok. To gaštanovo hnedá farba vlasov je leštený a ženský a zjemňuje jej pleť dokonale. Spárovanie hnedé vlasy dlhé náušnice a zvodný kardinálna červené pery sexy finálny vzhľad.

5. Mocha Brown:

Supermodelka Karlie Kloss vyzerá fenomenálny svojimi rozstrapatené a očarujúce moka hnedej zámky. Milujeme jej koketná účes a zdravý lesk, ktorý prináša svoje moka hnedé vlasy k životu. Nechajte sa inšpirovať Karlie a pridá sa niekoľko vĺn na vlasy pre zábavu dotyk.

load...

6. Caramel Brown:

Skladateľ Dannii Minogue vyzerá skvele so svojou hrubú, bočné pozametal bob. Danii športové teplé pruhy karamelovej hnedej farby, ktorá neberie od nej svetlej pleti, dodáva živosť jej tmavo hnedé vlasy a zvýrazňuje jej modré oči.

7. Toffee Brown:

Model Alyssa Miller vyzerá fenomenálny so svojimi tmavo hnedé toffee zámky. Táto letná farba vlasov komplimenty jej bezchybnú pleť a prináša nádherné Alyssine zelené oči. Ak chcete znova tento štýl, práca nejakú penu môžete ovládať prstami, kým sa nedosiahne želaný vzhľad.

8. Svetle hrdzavo hnedé:

Režisér Sophia Coppola skaly nápadná svetle hrdzavo hnedé zámky, ktoré dávajú jej středometrážní, rozstrapatené bob dramatický cieľovú. Sophia dokazuje, že farba single-process - ako v tomto prípade, sa svetlo hrdzavo hnedé - môže byť ľahko očarujúce, zvlášť keď je to spárovaná s ňou hnedými očami.

9. Beachy Brown:

Herečka Hilary Duff vyzerá koketná a podráždený s ňou hladil-back, objemné bob. Tento chaotický, oblázkovitý hnedá farba vlasov je elegantný a romantické, a vyzerá to úžasne kontrastuje s Hilary pleti. Získať textúrovaný vzhľad použitím texturised gélu a jednoducho fénovaní vlasy s guľatým kefou pre toto pridané množstvo.

10. Golden hnedé až čierne:

Pôžitky Byť Wallflower herečka Emma Watson, má nám zelení závisťou so svojimi elegantnými, ombre zámkov. Tento osviežujúci elegantný odtieň nielen vyhovuje väčšine pleť, ale je tiež ideálny pre každé ročné obdobie. Nechajte sa inšpirovať našou miláčik, Emma, ​​a pridať zlatú hnedé až čierne ombre fade, aby vaše krátky, vrstvené Pixie dramatický povrch.

S toľkými odtieňoch hnedej z čoho vyberať, dúfame, že náš zoznam desiatich krátkych hnedých účesy vám pomôže nájsť perfektné farbu pre svoje zámky. Dajte nám vedieť, ak viete, iné krátke účesy pre hnedé vlasy tým, že strieľa komentár nižšie!

load...