Účes

10 športových účesov pre krátke vlasy

10 športových účesov pre krátke vlasy

Máte obavy, či vaše krátke vlasy vás brzdí z hľadajú elegantné, zatiaľ čo vy pracujete von? Nebojte sa. Z drdola, vysoká buniek k vedľajším vrkôčiky a nízkeho drdolu, máme uvedené desať telocvični účesy pre krátke vlasy. Takže až sa nabudúce budete v posilňovni alebo chodníkov, vyskúšajte niektorú z týchto účesy, ktoré vám pomôžu udržať sa zameriavajú na tréningu.

Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o športovú telocvični účesy pre krátke vlasy:

1. Bun s čelenkou:

Fantastická štvorka herečka Jessica Alba vyzerá oslnivo krásna s jej středometrážní blond vlasy v mini drdolu a maškrtu čelenkou. Ak chcete znova Jess účes, pomocou texturizační gél na vlasy a vytiahnuť ju späť na mini buchty; môžete dráždiť vlasy trochu sexy objemu. Potom, čo urobil, nájazdové peknú čelenku do vlasov, aby dokončiť vzhľad.

2. Topknot:

Veľkú all-around účes pre mnoho dĺžok vlasov, príležitostná Čuprina tohto modelu umožňuje krátkosrsté skalné ich zámky v chaotický a zábavným spôsobom. Ak chcete znova tento pohľad, urvat si vlasy a zdvihnite ho do špinavej buchta! Nezabudnite byť veľkorysý s vlasmi väzby a špendlíky a používať anti-kader lak na vlasy alebo čelenka na krátke flyaways.

load...

3. Bočné Pletené Pony:

Nielen, že spevák Nelly Furtado je side pletené pony vám pomôže udržať vaše vlasy na mieste, zatiaľ čo vy pracujete von, ale tento štýl je rovnako elegantný a šik. Win-win! Ak chcete znova vytvoriť účes, začať tým, že rozlúčka si vlasy na polovicu. Ďalej francúzsky vrkoč vlasov, počnúc strednej časti, a potom v nej pokračovať pletenie dozadu. Opakujte na náprotivnej strane a jednou urobil, zaistite vrkôčiky s gumičkou.

4. Curly Bun:

Ak máte krátke kadere ako modelový Shalom Harlow, zložená buchta je veľká telocvičňa účes, pretože udržiava všetky svoje vlasy sčesané dozadu z tváre. Tento jednoduchý štýl možno ľahko vytvoriť - stačí vytiahnuť si vlasy celú cestu späť a zabaľte ju do drdolu a tam ste - skvelý účes pre vaše plávať.

5. Kus-y Pixie:

Nechajte sa inšpirovať Jane Fondová je škriatok, ak hľadáte pre AH-Mazing účes, ktorý nebude stáť v ceste vášho tréningu. Ideálne pre všetky tie pózy, ak ste trochu neistý o svojej piece-y škriatok, môžete použiť bez preklzu čelenku.

load...

6. Messy Bun:

Isabella Hervey je chaotický buchta je jedným z najlepších krátkych účesov pre posilňovni alebo pri tréningu. Duplikovať jej dva-posilnil účes, stačí zamiesť si vlasy hore a zo svojej tváre, aby ju zabaliť za hlavu. Dbajte na to, aby sa veci príliš upravene. Palec hore od nás!

7. Shaggy Bob:

Ideálne pre vaše nie príliš spotených činnosti, ako je kostra pretekanie, alebo dokonca vašej jogy, bude táto strana-pozametal shaggy bob pomôžu udržať vaše vlasy z tváre. Takže vziať inšpiráciu z Lizzy Yarnold a vyberte túto športovú a elegantný účes pre vašu budúcu cvičenie zasadnutí.

8. Bočné Swept Pixie:

Ak ste sveter-inšpirovať Ginnifer Goodwin a zametať svoje otravné rany na uzde, keď ste v poli, hrá hru baseball.

9. Full Bangs Pixie:

Nechápte nás zle: Ak prenášate, plných rany Pixie účes môže byť bič. Áno, tam je absolútne nič s plnou ofinou zle. Nechajte sa inšpirovať Agyness Deyn a rozhodnúť sa pre túto elegantnú a podráždený účes. A ak nechcete, aby sa vaše rany sa dostať do cesty akejkoľvek maratóne alebo jazda na bicykli, môžete sklzu v čape Bobby.

10. Nízka Messy drdol:

Ak máte radi, ako krátke vlasy vyzerajú, ale neznášam, ako to skončí strkať do krku, to pozametal-späť low drdol je pre vás. Vytvorenie mäkšie vzhľad, chaotický drdol vám pomôže udržať si vlasy z cesty. Bang-on!

Dúfame, že ste našli nejaké rozprávkové a hodné posilňovňu účesy pre krátke vlasy vyskúšať doma. Dajte nám vedieť, ak viete, akékoľvek iné cvičenie účesy pre krátke vlasy a strieľa komentár nižšie.

load...