Účes

10 späť Pohľad na Bob účesy vás inšpirovať

10 späť Pohľad na Bob účesy vás inšpirovať

Či chlpatý vzadu, orezanie priamo v čeľusti alebo lesklý ako zrkadlo, bôb má čas a znova preukázal, že je všeobecne lichotivé účes. A aj keď je predný pohľad na bob absolútne stelesňuje tento všadeprítomný štýl, zadný pohľad na bob je rovnako trendy.

Čítanie dopredu nechať inšpirovať naším zoznamom desiatich zadného pohľadu bob účesov.

1. Asymetrický Bob

Klobúk dolu pred dvoma dňami, raz v noci herečka Marion Cottilard, preukazujúce, presne tak, ako to rock asymetrické bob elegantne. Po svojom debute na 19. Výročnej Screen Actors Guild Awards, herečka Marion Cottilard so svojím ľahkým blond Bob málom nás siahnuť po nožniciach. S hladkým povrchom a nerovné dĺžky, Marion hustá srsť je elegantný a funky.

load...

2. Kolo Bob

Umelec nahrávky Nicki Minaj je živý, okrúhly bob je späť, a zatiaľ čo my ju milujem s vlnitými vlasmi, ktoré sme rozhodne chýbal jej bob klesá asi palec uplynulom ušiach. Sme zaslepení lesklú lesk - a jej robustný, tupé rany, ktoré zvýrazňujú oči.

3. Faux Bob

Pozrela sa za horúca v sivé vlasy, sexi fialová, roztomilé v dlhom bob, ale herečka Nicole Richie vyzerá impozantne chic s retro faux bob. Začnite vytvorením prstov vlny vlasy s curling prútikom. Teraz zdvihnite hornú časť vlasov, otočte ju a zastrčiť ho pod vašou dlhé vlasy, aby to vyzeralo kratšia. Potom, čo urobil, zaistite ho s bobby pin na vlasovú pokožku a máte dobré ísť.

load...

4. Elegantný, Symetrické Bob

Námahy šik, univerzálne lichotivé a uber-cool - Queen Letizia Španielska má všetko ohromujúci deje v tomto jedinom obrázku! Náš obľúbený pozemku, dĺžka elegantný, stredná zámky Letizia je ideálny pre ženy, ktoré nechcú obetovať svoje dlhé vlasy.

5. Zvlnený Bob

Na 64. Výročnej filmovom festivale v Cannes, módy Alexa Chung sa ukázalo, že pridanie len malé množstvo vĺn do svojho středometrážní bob stačí obliekať celý vzhľad. Ak chcete získať Alexa podpis vĺn, naneste desetník-veľkosti volumizing penou pridať hlasitosť a škrípať vlasy vytvoriť ten subtílne vlnitý vzhľad.

6. Moderné Bob

Vždy priamo na trendy, či už je to krása, móda, alebo vlasy, na 64. Výročnom primetime Emmy Awards, herečka Julianne Hough preukázal, že dokáže úplne strhnúť akýkoľvek štýl, keď ona bola fotografovaná s touto krátky plodiny. Julianne je mierne zvlnená a blond farba z neho robia podrážděnější výklad bob.

7. Shaggy Bob

Absolútne sme kopať, že herečka Vanessa Hudgens môže rock vypadnúť chlpatý bob - či už je to predný alebo zadný pohľad. Vrstvené, lesklé a ideálna dĺžka zrážkových začiatočníkov, milujeme ju mix teplé svetlách a lowlights jej středometrážní pernatej bob.

8. Vrstvená Bob

Sme si vedomí toho, že Emily Browning je bob nie je nevyhnutne nový, ale klaniame jej polovici dĺžky rezu tak ako tak. Jedná sa o ideálny bob účes pohľad zozadu, ktorý vyzerá skvele, keď nesplnená a rozstrapatené - čím viac textúry, tým lepšie. Veľkou bob pre prirodzene vlnité vlasy.

9. Absolvent Bob

S bob, že krásne, podľa nášho názoru, Victoria Beckham stanovuje hlavný štandard pre absolventov bôby. Hojdacie blond, krátke plodín v spôsobe, že iba chicest od módnych dievčat mohol robiť, Posh Spice je dokonalým príkladom toho, prečo každá dievčina by mala rozhodnúť pre kratšie vlasy, v určitom okamihu svojho života.

10. Curly Bob

Herečka Holly Robinson vlnité bob padá v tomto elegantnom mieste nad ramená, ale pod bradou. Na 43rdNAACP Image Awards, herečka sported bôb, ktorá mala dokonalý objem, textúru a perfektné rozmer. Jednoduché, ale trendy.

Tu to máte - pohľad ten zadný Bob účesov. Dajte nám vedieť v komentároch nižšie, ak máte radi tieto účesy, rovnako ako my!

load...