Účes

10 Sexy krátke účesy Môžete skúsiť dnes

10 Sexy krátke účesy Môžete skúsiť dnes

Kto povedal, že má krátke vlasy znamenalo vzdať svoj štýl? At-aspoň nie, keď sme sa okolo seba. Sme splnili prvej desiatke sexy krátke účesy, ktoré sú zaujímavé, živé, moderné a opustí vás žiariace, rovnako ako týchto nádherných osobností.

Prečítajte si o to vedieť, ktoré sexy krátke účesy fungujú najlepšie na vás!

1. Curly Bob:

Herečka Vanessa Hudgens vyzerá skvele s ňou krátkou dĺžkou chaotický vĺn vlasov. Tento účes je veľmi jednoduché - stačí fúkať-suché vlasy s guľatým kefou pre extra objem, a potom použiť curling prútik na vytvorenie jemnej vlny. Zabaliť veľkej časti vlasov okolo kulma na miernom ohni, a potom vykefujte uvoľnené kadere za prirodzených vĺn. Spárovanie tento účes s orosený, žiariace pleť a prírodné make-up pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Herečka tiež opustila jej dlhé kučeravé vlasy vzadu a zvolila skákacím, strapatými bob. To je nádherný účes pre husté vlasy, a to tiež funguje veľmi dobre pre prirodzene kučeravé alebo vlnité vlasy. Pre večer, môžete použiť kulmu, aby vaše rozstrapatené Bob navyše živosťou.

load...

2. Uhlová Bob:

Ak sa niekto nás môže ovplyvniť, aby sa pokúsili uhlovou bob trend, je to sexy Victoria Beckham, ktorý miluje experimentovať s rôznymi účesmi. Talentovaný spevák a módy vyzerá úžasne s týmto blond asymetrické bob, ktorý dopĺňa jej krásne oči. Short vzadu a dlho v prednej strane, tento sofistikovaný vzhľad funguje veľmi dobre pre okrúhle tváre, ako sa formuje tvár krásne tým, že vytvorí ilúziu dlhší tvár.

Štýl vzhľadu prirodzene sušenie vlasov. Potom naneste desetník vyhladenie sérum. Ďalej mať malé úseky a vyhladiť von s vašou žehlička na vlasy. Potom, čo všetky oddiely boli vyhladené, platí trochu peny alebo lak na vlasy zvýrazniť svoju uhlovú bob.

3. Bočné Zvlnený Bob:

Herečka Zoe Saldana vyzerá žiarivý s ňou vrstvené bob. Herečka predvádza svoje silné, skrútené a objemné zámky tým, že nosí je v štýlovom bočné pozametal účes.

load...

Populárna moderný vzhľad, ktorý vytvára asymetriu, aby znovu túto vzhľad, časť von vlasy a sprej každý úsek s pevnou-fixácie a dať ho do vlasovej natáčky. Akonáhle valčeky sú v pohode, aby vaše vlasy. Hmla nejakú zväčšujúcich objem pena na korune; nechajte zaschnúť po dobu jednej minúty pre dotykovú držanie, a uistite sa, že tvar si vlasy prstami. Účes je ideálny pre dátum alebo špeciálne príležitosti, pretože je to veľmi elegantná a veľmi očarujúce.

4. Krátkodobé Side-Swept Updo:

Stručne povedané, sexy a vážne blondína, herečka Evan Rachel Wood predvádzal tento báječný úzku plodiny - a nemôžeme zastaviť umdlévající nad ním. Tu Evan má ostrihané jej zlaté blond vlasy, ktorá otvorila svoju tvár; a jemné vlny na vrchole, ktorý umožnil jej ohromujúci pleť-like beauty presvitať.

Bez námahy a elegantný účes, táto krátka bočné pozametal účes je rovnako univerzálny a je možné nosiť na každú príležitosť. Takže nabudúce, ak hľadáte šikovný, úhľadný ale mäkké vlnitými plodiny vám, aby ako Evan a udržať určitú dĺžku na prednej strane pre dotyk pôvabu a skutočne formovať svoju tvár.

5. Pompadour Pixie:

Ak máte dosť odvahy ísť chlapčenským škriatok rez ako Charlize Theron, uistite sa, že dať ženský krútenie s jemný make up a svetlé farby na pery. Tu môžeme všimnúť, tejto krásnej herečke športovej rozstrapatené, zatočený Pixie, ktorá dáva vlasy veľa textúry, objemu a funku. Pre túto rýchlu a jednoduchú vzhľad, vytiahnuť vlasy do zvinutých polohe a vzťahujú matnú pastu na ruky, a spustiť keď vaše vlasy držať na svojom mieste. A konečný výsledok? Punk-y, mladistvý, ne-povyku vyzerať. Skutočne výherné kombinácie!

6. Pixie Perfection:

Michelle Williams 'super-short sexi strih zvýrazňuje herečka oči, lícne kosti a pery úplne vynášanie jej sofistikované a elegantný vzhľad. Naplnené ton krátkych vrstiev, účes je absolútne ženská a lichotivé k tvári. Môžete dosiahnuť tento cieľ hľadať pomocou veľa volumizing a textúrovacích gélu na zápas to trochu a pomôže odhaliť jej zrelý a sebaistý vzhľad života. A ak chcete zmäkčiť svoj vzhľad, nechať dlhšia strana-pozametal časť zamerajte tvár.

7. Bob S Bangs:

Herečka Rosy Byrne je úplne úžasná žena, a keď to účes môže byť pomerne jednoduché-to-do, to nezbavuje jej štýl, pôvab a ženskosť v akejkoľvek forme. Herečka krátky bob rez s tupými údermi robí divy na dámy s oválnymi tváre, ako je ona, a tieň farbu vlasov sa pridá k moderný vzhľad tohto, robiť.

Pre udržanie svojho bôb vo fenomenálne forme, použite kvalitný žehlička na vlasy a veľa styling sprej, ktorý by pôsobiť ako chrániče proti teplu. Oddiel out tupé rany, ak chcete pridať trochu podráždenosťou na vzhľade okamžite.

8. Bočné Swept Pixie:

Diabol nosí Pradu herečka Anne Hathaway je rovnako nápadné ako blondína alebo bruneta, a vyzerá éterická s jej jemnou a riedku blond vrstvené škriatok rez. Herečka, ktorá je populárna pre neustále aktualizuje svoj štýl spárovaný krátky škriatok rez s minimálnym make-up a bočné pozametal tresku, ktorý rámuje jej guľatý tvar tváre dokonale. Konzultovať dobrý stylista pre perfektný strih a drastickým farby.

9. Chaotický Bob:

Model Karlie Kloss vyzerá jednoducho a príťažlivý s jej chaotický vrstveného Bob a sypkých zázvoru kadere. Krátkodobom až strednodobom dĺžky účes s dlhými rany je aj bezproblémový a hravý. Okrem jej koketná účes, tiež uctievať jej očarujúce farbu ombre vlasy.

Z tohto nízke nároky na údržbu krátke sexi účes, nech vaše vlasy uschnúť prirodzene, kader vlasov pomocou vlasovej natáčky alebo kulmy, hmla niektoré texturisační sprej do vašich kadere končekmi prstov na divoký, napriek tomu sexy účes.

10. Vetchý Bob:

Lynn Collins vyzerá očarujúce s týmto Hollywood objemné bob. To je fantastický účes pre silné, prirodzene vlnité vlasy, a ak nemáte prirodzené kučery, môžete získať tento účes s vlnitými prútikom a niektoré firm-fixácia dať svoj nesplnená bob nejaké extra objem a zabezpečiť tie dokonalé kučery na mieste. Sa zväzky, vrstvami kadere, tmavé korene, a množstvom lesku, tento krátky účes je ideálny pre dievčenského noci von a určite otočí okolo!

Dúfame, že ste našli nejaké rozprávkové, ľahko-to-robiť sexy krátke účesy pre seba, aby sa pokúsili. Dajte nám vedieť, ako sa vám tento post. K dispozícii je komentár box nižšie.

load...