Účes

10 roztomilých účesov pre stredne dlhé vlasy

10 roztomilých účesov pre stredne dlhé vlasy

Roztomilé účesy pre stredné dĺžkou vlasov bude vždy v móde. Niektoré z nich pripomínajú "Späť do školy" dni.

Roztomilý a chaotický účesy sported mnoho celebrít dnes získavajú obrovskú popularitu. Vrkoča a niektoré drvené up chaotický kadere vám môže dať vzhľad, ktorý chcete. Obstarávať vašej roztomilé požiadavke účesy, sme vybrali niekoľko roztomilé vyzerajúce účesy pre vás všetky dievčatá tam vonku.

1. Pletené cute účes:

 Ak ste chytrí s vrkôčiky potom to môže byť len štýl pre vás. Opraviť niektoré vlásenky a ste pripravení ísť. To je vládne grafy, pokiaľ ide o roztomilé účesy pre stredne dlhé vlasy.

load...

2. Cute vrkoč a prámiky:

Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, musíte byť génius s vrkôčiky alebo vziať pomoc od svojho priateľa. Predné ofina dodá, že "wow" cíti k nej.

3. Loose klamstvo strana opletenie:

 Trochu ťažké vzhľad dosiahnuť, ale vyzerá nádherne s voľne ležiace vlasmi. Bočné vrkôčiky budete vyzerať ako roztomilý diva zo svojich školských rokov.

4. Chaotický vlnité Bun:

Buchty môže vyzerať veľmi cool, chrumkavým kučeravé chaotický buchta je favoritom, Späť do školy 'účesu kategórii.

load...

5. Flaunt farby:

 Pridať nejaké farby do svojho nudného účes.

6. Ten starý roztomilý vzhľad:

Niektoré veci sa nikdy nevyjdú z módy, to isté sa dá povedať o to ľahké a jednoduché športový vzhľad. To je určite jeden z najstarších a najpopulárnejších školských účesov.

7. Voľná ​​strana vrkoč s kučeravými ofinou:

To je ľahké dosiahnuť účesu, ale potrebuje trochu curling sa na svoje rany, aby to posledné dotyk. To je ďalší pohode účes pre dievčatá s stredne vlasy do školy.

8. Vlnité dievčenskú prom vzhľad:

To môže byť horúce prom high school vzhľad pre každú dievča, a v každom veku.

9. Jednoduchý strana koruna opletenie:

Veľmi ľahko účes športu pre stredné vlasy s ofinou strednodobom až dlhodobom horizonte. Nemusíte byť expert, aby sa vrkôčiky pre tento jeden, ale základné znalosti vždy pomôže.

10. Roztomilé nízke lôžkové poníky:

Preveďte tento pohľad s niektorými neporiadok. Jednoduché, sladká a jednoduchá chaotický pohľad z vysokej školy, ktorá je hojdacia súčasnej klubovej scény. Tak prečo nie Šport Tento účes pre stredné vlasy pre školský deň taky?

Pozrite sa na tento krásny inštruktážne video sa dozvedieť viac o účesy pre školáčky.

load...