Účes

10 ohromujúci Nápad na mokrý účes

10 ohromujúci Nápad na mokrý účes

Vy ste pri hľadaní spôsob, ako si mokrý účes vyzerať sexy? Worry nie! Sme získali prvej desiatke univerzálne príťažlivé mokré účesy, ktoré môžu ste hviezda, nech ste kdekoľvek! Od textúrou, odtiahol do lesklých Updos a Pompadour, mokrý vzhľad účesov aj naďalej k tancu tejto sezóne.

Prečítajte si zistiť ľahko mokré účesy môžete zvládnuť teraz.

1. Slick Wet Look:

Zoznámte sa s najčistejšie a najlepšie bôb, akú kedy svet videl. Umelec nahrávky Rity hlasný prehnala späť mokrý vzhľad rámy tvár krásne, kreslenie svoju pozornosť dole cez oči a svetlé pery.

Znovu túto ľahko peas mokrý vzhľad účesu, začnite s použitím nejakej silnej gél na vlasy a potrite ho späť pomocou širokouhlého zub hrebeň. Voila! Taký jednoduchý účes ešte také vyhlásenie!

load...

2. Barely Wet:

Hayden Panettiere dokazuje, ako úhľadný bob môže vyzerať. Herečka vyzerá skvele s ňou sotva mokré a ľahko špinavý účes. Bez námahy, ale úplne uskutočniteľné, duplikovať Hayden je dokonale nedokonalé štýl, začať tým, že rana sušenie vlasov s ľahkou penou. Potom zamiesť ju späť s kefkou na to sčesané dozadu vzhľad. Ideálne pre noci von, Hayden ukazuje, ako krátkosrstá dievčatá môžu nosiť vzhľad príliš - dvojité údery up!

3. Androgynous:

Americký televízny senzáciou a módy, Kim Kardashian je nám zeleňou závisťou s jej jednoduchý, ale androgýnny účes. Spárovaná s dymové oči a mäkké, lesklé nahé pery, kľúčom k získaniu tohto vyzerať správne, je začať česanie si vlasy dozadu, pomocou širokouhlom hrebeňového zuba, kým je ešte vlhký. Ďalšie striekacie veľa silný lak na vlasy nad ním, spôsob, kým je to skoro mokrý sprej - proste úžasné!

4. Volumizing Wet Look:

Americký hudobný senzáciou Jennifer Lopez ukazuje, ako odvážny hladil-back vlasy nemusí byť perfektné. Umiernená a super-lichotivé účes na ľubovoľnom tvare tváre, JLo zjemňuje ju rozložilo vzhľad s rafinovanou a jemnú make-up a super-ženské nahé pery. Pre elegantný vlasy ako Jennifer, investovať do nejakej anti-kader sérum, zväčšujúcich objem peny a niekoľko sponkami za ušami, aby pomohol držať späť.

load...

5. Sčesané dozadu:

Jeden z našich najobľúbenejších vyzerá z herečka Megan Fox bola táto kartáčovaný-back, mokrý vzhľad, ktorý sa ukázal byť štýl vyhlásenie.

Skopírovať tento svieži a Beachy účes, začať s tlmením svoje kadere. Potom, zhruba vyfúkať ho. Next, aby sa udržala na mieste a dať mu lesk po celom tele, hmla sa super pevnosti laku na vlasy. Spárovanie vzhľad s červenou farbou na pery, a budete mať dokonalý účes pre black-tie spoločenských akcií.

6. Pompadour:

Tu je podráždený štýl spevák Iggy Azalea, ktorý bude pracovať s vlasmi všetkých dĺžok. Skopírovať tento blond účes jazyku vyhladením si vlasy dozadu. Uchopte hornú časť vlasov a zatlačte dopredu vytvoriť Pompadour. Hmla hydratačný lak na vlasy a posuňte čap vzadu držať vlasy na svojom mieste.

7. Sčesané dozadu Top:

Ďalším silným argumentom pre napoly mokré, napoly suché hladil-back, je skutočnosť, že herečka Jennifer Lawrence vyzerá svieža tvárou a žiariace v ňom. Multi-textúrou vzhľad deconstructed vlasov je pekná a hravá, a my sme radi Jenni je matný, dva-posilnil farbu vlasov. Je to recept.

8. Half Wet, Half Dry:

Glee herečka Lea Michele vyzerá nápadné svojím napoly mokré, napoly suchý účes. Elegantný a neokázalý účes je náš go-hľadať pre jednoduché a letnú sezónu. S len trochu sprej cez boky a trochu srandu keď koruny, nie-tak-mokrého konca dať tento typ štýlu viac úmyselné pocit.

9. Off-The-tváre mokré vlasy:

Herečka Jessica Biel mokré vlasy je všetko o presnosť. DIY tento ženský vzhľad, hrebeň všetky svoje vlasy do jedného tesného bodu na zadnej časti hlavy. Spritz po celom s volumizing sprej pre vlasu, pretože schne a robí vlasy vyzerať hustejšie. Ak chcete získať mokrý vzhľad na vrchole, hladkú predná časť vlasov pomocou gélu pevnej držiace a fúkať-suché vlasy tesne za ušami.

10. Slicked Bun:

Herečka a Hottie Jessica Alba je elegantný updo je náš obľúbený spôsob, ako prijať mokré účes trend. Len preliezť penou, a potom hlavu vzpriamene, vyfúkať pomocou veľkého guľatej kefy, aby vlasy hladké a leštené. Ďalej pridajte trochu priľnavosť na vlasy s dobrým styling sprej a utiahnuť updo s kolíkmi dať vzhľad nejaké skutočné dráma.

Teraz, keď ste objavili tajné účesy pre mokré vlasy, je vyskúšať u vás doma! A nami podeliť o svoj obľúbený vzhľad v komentári nižšie!

load...