Účes

10 nových svadobných účesov vyskúšať Today

10 nových svadobných účesov vyskúšať Today

Stále zmätená s svadobný účes? Robíme to pre vás ľahké. Dych. Nádherná. A dokonalú rovnováhu medzi jedinečné a lichotenie -exactly čo každá nevesta by mala byť vyzerá ako! Od jednoduchých copy, elegantný updo k retro vlny a textúrou topknots, máme perfektné účesy pre svoj veľký, pamätný deň. Takže priekopa staré účesy a vyskúšajte niektorú z týchto diel miesto - nám poďakujete neskôr!

Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o nových svadobné účesy:

1. Jednoduché Cop S Bangs:

Päťdesiat Shades of Grey herečka Dakota Johnsona ukazuje jej jednoduchý, ale elegantný up'do na červenom koberci, na sebe krásne ombre hrivu s mäkkými ofinou. Milujeme všetko, čo o tomto účese - Dakoty nádherné vlasy a teplú farbu vlasov; mäkké, tvár-rámovanie rany a jednoduchý vrkoč. Krásna herečka leští off jej vzhľad s rafinovaný očný make-up a žiarivo červené pery, ktoré dopĺňajú jej bledú pleť.

2. Elegantný Side-Swept Bun:

Ak Gwen Stacy mal spať na svojich zámkov cez noc a časť je dolu zo strany Tieto elegantné vlny by bol konečný výsledok. Sme tak zbožňujú Emma Stone dokonale elegantné a sofistikované zámky, ktoré máme takmer reč. Neexistuje žiadna sranda, ako nízko by sme mohli zohnúť, aby si názov stylista, ktorý vytvorený v elegantnej bočnej pozametal buchtu s tým, že dokonalé vlny na dne!

load...

3. Elegantný Updo:

Hľadáte najvýraznejší hľadať čiernu kravatu svadby? Nebojte sa, máme vás vzťahuje. Tento nízky údržbu účes vám umožní zamerať sa viac na tvári a šatách. Srsť je stredná časť a pevne stiahnuté dozadu do drdolu v tyle hlavy, vytvoriť elegantný štýl, ktorý je elegantný, a napriek tomu elegantný. Potom sa tágo z Naeem Kahn prehliadky a pridať dotyk vína červené rúže napumpovať klasickú nevesta vzhľad.

4. Vysoké Bun s vlasmi s príslušenstvom:

Ella Fanning predvádza svoje krásne blonďavé kučery v nádhernej, leštené vysokým žemľu zdobená kvetinovým čelenkou nad ním. Krásna dospievajúci herečka zodpovedá jej ohromujúci up'do s jemným make-up a celkom ružové pery - celkom, ideálny pre vašu svadbu!

5. Twisted Updo:

Model a módy Petra Nemcova vyzerá elegantné a trendy sa svojím elegantným, krútené up'do. Nesplnená, voľné drdol zdôrazňuje dokonalú symetriu jej tvárové rysy. Ak chcete znova Petry nádherné svadobné účes, DAB volumizing pena v celej vaše vlasy. Teraz sa časti vlasov zhora každého chrámu a krútiť im za chrbtom. Zaistite updo sa sponkami a hmly, držanie laku na vlasy, aby sa vaše drdol na svojom mieste.

load...

6. Messy Pletené Updo:

Herečka Blake Lively vyzerá šik a ženský s jej chaotický pletenou up'do. Pletené účesy sú nastavené byť veľmi obľúbený u neviest v roku 2017, a mnoho pletené štýlov z čoho vyberať, ste povinní nájsť ten správny účes pre vaše pamätný deň. Pletené up'do Blake je ideálny vzhľad pre nevesty so strednou až dlhé vlasy. Spárovanie vzhľad s dlhou nazdobený náušnice pre dokreslenie.

7. Bočné Swept, Low drdol:

Herečkou Rose Byrne nám ukazuje, ako donútiť voľné, asymetrické svadobný účes s jej bočnej pozametal, nízka drdolu. Ideálne pre svoj veľký deň, účes je zasnený a pútavý. Pridajte k tomu, vzhľad je veľmi lichotivé pre dlhé, úzke tváre a la Rose. Okoreniť vaša strana drdol s oslnivou náušnice a Diamante hairband.

8. Retro Finger Waves:

Jednoducho milujeme Burlesque tanec, Dita Teese je retro svadobný účes. Čo vlastne robí Dita má účes vzhliadať k dnešnému dňu je jej vzhľad a naozaj Dotykové vlny, ktoré sú viac deconstructed.

Ak chcete znova glam vzhľad, začnú sa sušenie vlasov. Ľahko hmla texturisační sprej a vietor vlasy do horúceho valca. Keď valčeky vychladnúť, vyrezávať vlny končeky prstov a skončiť s spritzing laku na vlasy pre silné držanie a lesklé lesk.

9. 60s inšpirovaný updo:

Singer Katy Perry je svadobné vlasy inšpiráciou pre ľudí s tučným farby na vlasy. Mix nervózny a elegantný pozametal chrbát, fialový odtieň zámky do, 60s inšpirovaný updo je vlastne jedným z našich obľúbených!

Duplikovať tento vzhľad, kefu a vytiahnite si vlasy dozadu do vysokého chvosta. Secure s vlasmi kapely. Teraz zastrčiť chvost naspodku a vytvoriť veľké, objemné buchtu. Držať túto buchtu, pripnúť ju diskrétne. Zakončiť tento nádherný vzhľad s zlaté vlasy kapely okolo hlavy.

10. Chaotický, elegancie topknot:

Námahy elegantné a ženské ako vždy, herečka Sarah Hyland nosia vlasy v jednoduchom a textúrou drdolu. Ísť s "menej je viac", tento pohľad je ideálny pre letné svadbu! Len sa rozhodnú pre prirodzený make-up a niekoľko kľúčových kúskov ozdobený šperky a máte dobré ísť uličkou.

Pre tento chaotický svadobný nový účes, po vysušení rana vlasov, vziať žehličky a zabaliť malej časti vlasov na temene hlavy, čím trochu textúry. Potom, čo urobil, pridať ďalší pohyb a objem ku koreňom pomocou zväčšujúcich objem peny. Tento svadobný účes funguje najlepšie s hustou srsťou, ktorá je špinavá, (áno, čítate dobre), najmä pre textúrou štýlu.

Takže, tu to máte, naše prvé desiatky nových svadobné účesy! Dúfame, že ste inšpirované týmito novými a nádherné účesy - to je čas, aby sa plánovanie! A dajte nám vedieť, ako ste našli tento príspevok. Môžete vyjadriť v poli nižšie!

load...