Účes

10 najobľúbenejších účesov Bob s Bangs

10 najobľúbenejších účesov Bob s Bangs

Každý, kto má rád dokonalé bob účes. Či už je to dlho, krátke, vrstvené alebo textúrou - tam je vždy krásny bob hair cut, ktorý je určený pre všetky tvary tváre a typu vlasov. Perfektný strih bob, je najlepšie pridať sadu rany na vzhľad a dostanete atraktívny účes! Ak sa jedna hľadá svieži nový účes, vypisuje v nižšie uvedenom článku 10 rozprávkové a sexy bob účesy s ofinou pre dokonalý vzhľad:

1. Red Smooth Bob účes S Bangs:

Tento bob je atraktívny a bude zase všetky hlavy. Pre získanie tejto vzhľad, pranie a sušenie vlasov, a potom použiť koreňovú zdvihák korune nasleduje vyhladzujúce sérum na koncoch. Blow v sekciách z dna, zatiaľ čo strana je upichovanie a kefa je s malým kruhovým kefou je vsunúť dovnútra. Zakončiť vzhľad s leštiaci krém.

2. Pozrite Two: Peek Boo Bob účes s asymetrickými dieťa Bangs:

Tento vlasy má tupé hrany a vyžaruje sebavedomie. Ak chcete získať tento pohľad, umyť a vysušiť vlasy, a potom použiť nejaký rovnanie gél na vlhké vlasy. Použite pádlo kefa na suché vlasy pred ofinou. Blow-suché rany dopredu a plynulejšiemu mimo akejkoľvek cowlicks. Používať žehličky zakrývať vlasy a potom sprej cez tepelnú chrániaci sprej pred vyžehliť vlasy v oddieloch. Môžete zakončiť so sérom.

load...

3. Beach Babe Blonde Waves Bob účes s Bangs:

Umyť a vysušiť vlasy, a to sprej s Textúrovanie. Uhladí sa na rany s pádlom kefou a fénom. Použitie žehličky na zmiernenie sa zvyšok rany. Naneste tepelne ochranný sprej a potom použiť klip železo, aby sa vlny v poriadku. Zakončite séra pokaziť vlasy a získať vzhľad pláž.

4. Long Layered Bob S Čelný pohľad Bangs:

Umyť a suché vlasy, a penu na hustnúcej mlieko pred česanie cez. Použite pádlo kefy a sušiče aby sa vyrovnalo so rany. Použiť koncentrátor získať hladký leštený vzhľad. Uhladzujú žiadne flyaway chĺpkov s plochým železom a sprej na vlasy.

5. Fringe Curly Bob účes a bočným výhľadom na Bangs:

Umyť a suché vlasy, a to sprej s Volumizer. Vyfúkať použitia lopatkového kefou a časť vlasových preč, začína na dne a valcovanie ju smerom nahor. Vezmite si rany a oblúčik je späť, aby im ten sklz. Tento bob strih účes s ofinou bude zakončiť s lakom na vlasy.

load...

6. Princess Bob účes s Bangs:

Umyť a suché vlasy a použiť rovnanie krém na to. Vyfúkať vlasy s lopatkovým kefou a pomocou žehličky urovnať flyaway chĺpky. Pre ďalšie uhladenie vlasov naneste pomádu.

7. Egyptský Bob s rovnými Bangs:

Umyť a suché vlasy, a sledovať ho s vyhladzovacie sérum. Vyfúkať s pádlom kefou a osušte vlasy v oddieloch. Naneste tepelne ochranný a sploštiť vlasy pomocou žehličky. Môžete zakončiť so sérom.

8. Sexy Bob S Bangs Pozrite sa:

Umyť a suché vlasy, a sledovať ho s vyhladzovacie sérum. Pre ďalšie uhladenie vlasov naneste pomádu.

9. Curly Bob S Bangs:

Umyť a suché vlasy, a sledovať ho s texturizačním sprejom. Vyfúkať s pádlom kefou a osušte vlasy v oddieloch. Naneste tepelne ochranný a stočiť vlasy pomocou kulmu. Zakončite séra alebo pomáda, a rozbiť krútia prsty.

10. Stack Bob:

Umyť a suché vlasy, a sledovať ho s vyhladzovacie sérum. Pre ďalšie uhladenie vlasov naneste pomádu zbaviť cowlicks.

Týchto desať bob účesy s ofinou je ideálny pre nadchádzajúce roky; tak ísť vyskúšať si ich doma. Sú atraktívne a pomerne ľahko sa udržiava.

load...