Účes

10 nádherné účesy s Bangs pre ženy s tmavou kožou

10 nádherné účesy s Bangs pre ženy s tmavou kožou

Zo všetkých z mnohých vlasových trendov pridaním rany - či už v podobe plnej, dieťa alebo choppy- rýchlo aktualizovať svoj vzhľad. Či už máte rovné vlasy, kučery alebo vlny, tu sú niektoré perfektné tresk štýly otriasli krásnej tmavej pleti celebrity inšpirovať vás.

Čítajte ďalej a objavovať najlepšie rany vo všetkých dĺžkach a štýlom...

1. Messy Bun s Bangs:

Rihanna účes na premiére domova bolo presne to, čo by sme radi znovu každý deň: je to jednoduché, svieže, chaotický a správne množstvo dievčenskú. Veľkou bun pre každú príležitosť, aby napodobňovať účes, začnite s použitím zahusťovanie vlasov sprej alebo suchý šampón. Teraz sa dostať, že hrubší vzhľad, škrípať vlasy pred otočením do chaotický uzol. Môžete vyrovnať vzhľad vytiahnutím svoje rany.

load...

2. Kučeravé vlasy Feathered Bangs:

Nikdy nepodceňujte silu nieco Nash veľké kadere s operených rany. Pre americký komik, toto je jeden z najviac lichotivé a sofistikovaný krásy vyzerá - DAB nude lipgloss na jej fialové pery, bronzový make-up a mačacie film zvýrazniť oči.

3. Vlnité vlasy s mäkkou Bangs:

Naomi Campbell je dlhoročnou dĺžka vlnité vlasy má nás vážne uvažuje o výlet do našej kaderník. S dlhými tvár-rámovanie rany, elegantný dovnútra pohybom a bezstarostné strapatými hrivou, to je jedna z našich obľúbených vlasoch vyzerá okamihu. Duplikovať Naomi vzhľad použite textúrovacích sprej pre neuveriteľný objem a sexy textúru, a potom sa curling Tong a vytvorenie zavinutie. Potom, čo urobil, hmla sa Après Beach Wave and Shine Spray pre tento lesklý lesk.

4. Bočné Swept rovné vlasy:

Späť k svojim fyzickým rovné vlasy a športový elegantný bočné pozametal rany, to je jedna z našich najobľúbenejších vôbec Padma Lakshmi vlasy vyzerá. Americký autor kuchárske knihy, herečka, modelka a televízny moderátor, majstri minimalistický pôvab tým spoja svoje elegantné, rovné kadere s ružovými tvárami a fialovej pery.

load...

5. Bočné Swept Pixie:

Halle Berry opäť dokazuje silu klasického škriatok na globálne ikonou Award. Rám svoju tvár s dlhou bočnou pozametal okraji; to bude klásť dôraz nielen svoje široké oči, ale tiež pomôže zvýrazniť lícne kosti. Vziať tágo z Halle a spárovanie dymové oči a pery broskyňový hrať až chlapčenský vzhľad krátkeho strihu.

6. Kus-Y Pixie:

Spevák Solange Knowles 'kúsok-y, vrstevnaté škriatok odhalia rýchly a jednoduchý spôsob, ako dosiahnuť funky vzhľad doma. Po prvé, použite pomádu aby sa ubezpečil, vaše vlasy je poker rovno. Potom sa narovnať vlasy pomocou žehličky a skončiť s dobrým pokrytím laku na vlasy, aby pohľad na svojom mieste po celý večer.

7. Bočné Krieda Bangs:

Oh, chlapče! Ak ste si mysleli Beyonce dlhými kučeravými vlasmi sa bude speváka veľkými vlasy moment tohto roka, ste úplne zle. Kráľovná B sa rozhodol ísť all rýchlu výmenu na nás s rovnou, hladkou srsťou s bočnou pozametal rany - nádherná! Ak chcete zachovať vzhľad, použiť dobré množstvo Umberto Dry Texture Spray a dajte vlasom veľa textúry. Potom, čo urobil, vziať žehličky a narovnať vlasy a držať ho na mieste spritzing Charles Worthington Shine Booster All Over Gloss Spray.

8. Bočné Swept Bob:

Mary J. Blige nám ukázala, že jedna strana dlho bob je ešte veľmi veľa v móde s týmto elegantným červenom koberci štýl. Plochým žehliace jej blond vlasy, americká speváčka robí to často príležitostná účes ideálny pre večer s jej bočnej pozametal rany pridanie modernej okraj.

9. Bočné Krieda Bun:

Radi by sme, aby korunovať Zoe Saldana "Queen of the uvoľnený štýl". Kopírovať tento jednoduchý, svieži, ale s vysokou rázovou vzhľad pridaním jemné vlny, bočné pozametal rany, rozstrapkané úponky a veľa lesku. Nádherná hnedá účes, ktorý vyžaduje minimálne úsilie - milujeme!

10. Half Updo s mäkkými Bangs:

Ak hľadáte že perfektné letné účes vám, to je ono. Channel Paula Patton by styling jemné očný make-up s hustými riasami a extra lesklý, broskyňový peru teplé a očarujúce večierok sezóne krásy.

Tak tu to máte - naše obľúbené celebrity inšpiroval ofinou štýly, ktoré sú elegantné, lichotivé a proste jednoduché. Dajte nám vedieť o svoje obľúbené účesu v sekcii Komentáre nižšie!

load...