Účes

10 nádherné účes Prom pre krátke vlasy

10 nádherné účes Prom pre krátke vlasy

Šaty. Skontrolovať. Dátum. Double Check. Otázkou však zostáva - Ako sa otáčať s krátkym účesom? Nebojte sa, ze škriatok na štrajkujúci WOB, máme uvedené prvej desiatke ples účesy, ktoré vám pomôžu vysporiadať sa s vašou nočnou morou!

Všetky krátke a trendy účes hľadači - čítajte ďalej!

1. Dvojité Hory na vlasy s čelenkou:

Lupita Nyongo je účes je všetko nervózny a my ho kopať. Jej dvojitá vlasy hora Bedazzled čelenkou bol show zlodej na 86. Annual Academy Awards, a nemôžeme vysporiadať s tým, ako úžasné to je.

load...

Urobiť zásadné vyhlásenie o veľký večer, holiť strany a hornú časť vlasov dokola. Teraz, pre úsek späť, použite lokne definovanie penu a sušiče pridať hlasitosť na neho.

2. Vrstvená Bob:

Long, vrstvené a vážne blondína, ohromujúci Pixie Lott predvádzal tento bob on-trend na premiére v roku 2017 - a my sme predpovedajú, že bude späť v tejto sezóne príliš. Ak hľadáte náladový účes vám, aby ako Pixie a použiť veľa anti-kader sérum skrotiť vrstvených flyaways. Celkom zlato!

3. Curly Lob s kvetinovým koruny:

Kvet-dieťa, Ana Pauls, skóre major štýl vyhlásenie pri návšteve Wacolda Photocall na 66. Výročnej filmovom festivale v Cannes. Milujeme všetko o tejto sviežej a prirodzenej účes - kaderami, vrstvené bôb, a koketná kvetinovým vlasy koruny umiestnená na temene hlavy. Rozkošný spôsob, ako vziať akýkoľvek vzhľad od nudné Boho-chic!

load...

4. Bočné Swept Bob S Boho čelenka:

Chcete naozaj ženské a ľahké krátky štýl? Urobiť ako Paris Hilton a rozhodnúť sa pre priame, bočné pozametal bôb a dať mu moderné zvrat s ozdobený čelenkou. Ideálny pre jarné alebo letné ples, si jednoducho nemôže poraziť trochu elegantné čelenkou vo vlasoch pre okamžité ples atmosférou, čo? Štýlový a lichotivé - milujeme.

5. WOB S Bow:

Ak hojdacia dospelú-out bob ako Delta Goodrem, pridajte dievčenskú zvrat na ples. Znovu túto all-druh-of-úžasné vlnité bob, len tvar si vlasy prstami alebo použiť curling Tong a aplikovať hlasitosť zvýšiť vlasy produkt pre tento vzdušný hlavou vlasov. Pre neodolateľne roztomilý vzhľad, accessorize s prepracovaným čelenkou. Wow!

6. Podstavec Curly Bob:

Keď nádherný Sophia Bush štylizovaný vlasy do dvoch tónovaný bôb, svet ho nasledoval. Ak chcete znova vzhľad Failsafe strany, One Tree Hill herečka stanovila svoje kadere s nejakým lakom na vlasy, aby im rozpletení. Môžete tiež kŕmiť svoje vlasy cez curling prútikom náhodne, skôr ako v jednom smere. Veľa chlpatý, oveľa lepšie!

7. Long Pixie S Barrette:

Glam-up svoj Pixie pre veľký večer, rozhodnúť sa pre ľahké styling sprej. Pre oh-so-štýlové škriatok modelky, vyfúkať vlasy pomocou štetca a zniesť svoje rany na jednu stranu. Potom, čo urobil, prsty rozcuchat a úpravu účesu presne tak, ako chcete! Nosiť vlasy so zlatou sponkou pre romantický vzhľad.

8. Bočné Parted Messy Bob:

Perfecto! Herečka Kristen Stewart už dlho kráľovnou chladné, posteľná hlavy bob. Textúrované s trochou super-tupých vrstiev a stranu rozdelené rany, KStew vlasy sú nervózni ešte čerstvé. Duplikovať tento ples účes, odporúčame si vziať kópiu obrázka a vziať k svojmu kaderníkovi.

9. Krátky Bob s veľkými zdvihy:

Je to už nejaký čas, tento model Coco bolo nám ukazuje správne spôsoby, ako v štýle bob, a tento krátky bob s veľkými kaderami je zábavný spôsob, ako pridať elegancie do vášho šaty na ples. Udržujte svoje úponky na mieste s veľkým množstvom peny, a máte dobré ísť!

10. Bočné Swept Pixie:

Nemusíte dlhé zámky ísť mega-glam na ples v noci! Elsa Pataky je chaotický štýl vám váš peknú tvár a scéna-kradnúť šaty prevziať fokus, a navyše je to jednoduché, aby znovu-stačí vložiť na lak na vlasy a česať si vlasy na jednu stranu.

A tu to máte - super krátke, špeciálne celebrity účesy pre ples! Ak máte nejaké návrhy, neváhajte a napíšte nám komentovanie v poli nižšie.

load...