Účes

10 nádherné svadobné Updos pre krátke vlasy

10 nádherné svadobné Updos pre krátke vlasy

Hľadáte ideálne krátke vlasy up'do pre svoj veľký deň? Chceli by ste svoj účes vyniknúť a byť reči o obci na vašej svadbe? Či už ste nevesta byť, Družičkou alebo dokonca hosť, máme desať romantické krátke vlasy svadobné up'dos, ktoré sú istí, nechať tressed zapôsobiť!

Chceli by ste vedieť, aké sú? Pokračovať s vašou čítanie!

Svadobné Updos pre krátke vlasy - Top 10:

1. Kráľovná Braid Crown:

Kto hovorí, že krátke vlasy, dievčatá nemôžu prijímať pletené korún? Ideálne pre nevesty, s krátkymi vlasmi, kopírovať tento Hayden Panettiere v kráľovskej koruny, začať s holandskou opletenie z vonkajšieho kútika obočie, a prácu si cestu okolo tváre a za uchom. Akonáhle ste tam, pin nejaké voľné konce perfektný tvar. Posypeme trochu volumizing sprej v vrkoča vykrmovať ho, rovnako ako Nashville hviezda urobil.

load...

2. Fairytale Braid:

Anglická herečka Keira Knightley je naše svadobné vlasy inšpiráciou pre krátke vlasy. Ideálny pre vlnité vlasy, herečka spárovaný jej rozstrapatené, romantické up'do s prirodzenými make-up - orosené kože, nahé pery, jemné oči, broskyňový lícach - na elegantné zavŕšenie. Pre ešte väčší vplyv, pomocou pekné a ženské čelenku glam až jednoduchý svadobný účes.

3. Elegantný Low Viazané Bun:

Glee herečka Dianna Agron je bez námahy očarujúce s ňou klasické, nízke viazané buchta.

Milujeme, ako už jej blond zámky bol zastrčený a valcované na šiji tvorí klasické a ženský účes. Ak máte pocit, tento účes je príliš hladká pre vašu svadbu, stačí pridať iskrivý vlasy príslušenstvo alebo zastrčiť kvetinu za ucho.

load...

4. Pompadour:

Hottie Julianna Hough vyzerá dokonalá s vlasmi-zvyšovanie Pompadour. Ideálne pre štýlové a sebavedomý nevesty, tanečník zmenil jej blond bob do objemného štýle s pouf a hladil-back stranách. Absolvovala odvážny vzhľad s párom pekné slza náušnice a prirodzené, orosený make-up. Tak to je nádherný, nie je to!

5. Zložitý Updo:

Brittany Snow vyzerá fenomenálne s ňou ohromujúci pletenou up'do. Sme radi, ako herečka odviedol jej vlasy zložito tkané vrkôčiky a elegantný updo, čerpanie všetku pozornosť k tvári. Pre svadobný účes inšpirovaný hodnosti, vziať inšpiráciu z Bretónska a nosiť vlasy do drdolu opletené hodným princeznej.

6. Pletený Bun čelenkou:

Herečka Emmy Rossum vyzerá magické svojím bezchybným pletenou drdolu a elegantný čelenkou. Uhladenosť tohto pohľadu udržuje to viac elegantné a moderné, zatiaľ čo mäkšie a plnšie štýly, aby čelenky vyzerať svadobný deň, robiť. Skopírovať tento náladový účes á la Emmy, zhlboka strednej časti, strážené v tesnom pletenou drdolu a dokončiť vzhľad s ozdobený čelenkou.

7. Pletené Bun s Bangs:

Herečka a speváčka Lea Michele vyzerá Grecian očarujúce so svojimi podpis dlhých ofinou a tmavými vlasmi, podpísaná v pletené drdolu. Ak hľadáte pre elegantné a sexy krátke svadobné updo účesy vám, vziať inšpiráciu z Michele a nosiť krátke, zvodné zámky v tenkej pletené, robiť, že bude vylepšenie svojej tvar tváre.

8. Wildflower:

Herečka Kirsten Dunst športové romantickú pletené koláč s rozštiepenými, bočné údery, ktoré rámujú tvár. Sme radi, ako jej absolvoval farba vlasov robí jej vrkôčiky vyzerať ešte zaujímavejšie kontrastný high-a low-svetla. Herečka dáva klasického účes modernej úprave s reťazou malé zlata a kvetinovou čelenkou, čo z neho robí ideálny, robiť pre intímnu vonkajšie svadbu.

9. Valcovaný updo:

Zoe Saldana vyzerá božské s ňou jemne krútené a valcované krátky up'do. Znovu tento nádherný účes valcovaním a krútením väčšiu časť vlasov na jednej strane. Nezabudnite, že pred valcovaním vlasy do updo, čerpadlo ho plné objemu a dráždiť ju ľahko za extra telo. Zabezpečiť svoje pramene s niekoľkými sponkami. Pridať niekoľko iskrivý barrettes navrhovať pojazdného pre očarujúce svadobný účes.

10. Chaotický Updo:

Milujeme herečka Jenna Dewan svoje kadere - či už je to dlho, krátky, čiernovláska, alebo black-a my sme absolútne zbožňujú ju elegantné bočné pozametal up'do! Obnoviť pohľad, pracovať hlasitosť zvýšiť penu do vlhkých vlasov pred styling to s kulmou. Dokončiť svoj účes tým, že zabezpečí ho do drdolu na stranu a silnému laku na vlasy, aby sa vaše vlasy na svojom mieste. Tento svadobné updo pre krátke vlasy je ideálny pre štýl-Conscious nevesty - elegantné, klasické a nádherný.

Jedná sa o najlepší svadobné Updos pre krátke vlasy! Dúfame, že tento príspevok pomôže ukradnúť show na svoj svadobný deň! Poznáte nejaké ďalšie krátke vlasy Updos pre svadby? Zanechať komentár nižšie!

load...