Účes

10 Nádherné Messy Bun Updos Musíte sa pokúsiť

10 Nádherné Messy Bun Updos Musíte sa pokúsiť

Potrebujem nejaké vlasy inšpiráciou pre lete? Z chaotický drdolu à la Selena Gomez k dokonalej strapatými updo ako Julianne Hough je, že sme si vybral desať najkrajších chaotický updo pre vás vyskúšať doma. Takže, choďte do toho a dať mu vieru - my sa opovažuješ!

Poďme sa pozrieť na 10 rýchlych a jednoduchých chaotický buniek updo účesy:

1. Vlnité Bun:

Nič kričí "zachovaním elegantný a okúzľujúca" celkom páči tento elegantný zvlnená vzhľad z herečka Jessica Stroup.

Replikovať tento ženský štýl použitím penu do vlhkých vlasov a potom vyfúkať s okrúhlym kefou vytvoriť nejaký zväzok na koreňoch. Ďalej sa curling Tong a krútiť si vlasy po malých častiach. Nechajte krútia vychladnúť a potom rozbiť je so svojimi prstami a streknúť si texturiser dokončiť vzhľad. K dispozícii máte najlepšiu Choď na Bun na milovník príležitostiach!

load...

2. Blunt Bangs s bočným ťahaním Bun:

Je ešte niečo roztomilý a elegantný ako rany a chaotický buchta? Samozrejme, že nie! A to je presne dôvod, prečo sme sa úplne zamilovala do Zooey Deschanel je rozkošný chaotický strana buchta updo. Chaotický vysoká buchta pridáva niektoré Sass a zábavné vzhľad, zatiaľ čo lemovaný rany dať tento štýl výbuch chladu a energie. Netreba hovoriť, že tento pohľad robí divy v každej situácii je to nosia - či už je to neformálne deň sa s dámami alebo formálne udalosť, kedy obliekanie ostrý je kľúčom.

3. Messy topknot:

Ak chcete pridať trochu šmrnc do svojho nudného drdola, skúste pridať trochu hlasitosť na voľnej drdolu ako Vanessa Hudgens. Najlepšie časť o tejto uvoľnený účes je to možné nosiť kamkoľvek - do strán, von s priateľmi, alebo dokonca do posilňovne! K jej vytvoreniu, jednoducho zbierať vaše vlasy do copu na vrchole vašej hlavy. Voľne bezpečný s kapelou. Zabaliť vlasy okolo voľné pásmo a zaistite inú kapelou tesné, napriek tomu chaotický vzhľad a voila: cool vzhľad, ktorý sotva trvá žiadny čas navyše vôbec.

4. Loose Bun:

Herečka a speváčka Selena Gomez je buchta je chaotický k dokonalosti. Srdce chce, čo chce spevák vyzerá krásne sa svojim voľným žemľu a chumáčiky chlpov flyaway.

load...

Replikovať jej pohľad, vytvorte strednú časť a oprášiť všetky svoje vlasy do voľnej a chaotický drdolu. Zabezpečte svoj drdol na zadnej strane krku pre moderný vzhľad, a pre väčšiu zábavu Nechaj svoje rany stráca formovať svoju tvár. A ak budete ešte potrebovať ešte viac sexy, pridajte pár pekných náušníc do mixu.

5. Námahy chaotický:

Herečka Nikki Reed námahy chaotický buchta je univerzálny vzhľad, ktorý je možné nosiť na glam spoločenskú udalosť alebo len tak do kina. Hlboké bočný diel a voľné sweep robí to go-to štýl pre ženy hľadajú eleganciu v tej najlepšej kvalite. Ak chcete znova tento pohľad, proste zabaliť malej časti vlasov voľne okolo kulmu, streknúť nejaký lak na vlasy a kravatu ich do copu. Zabaliť tento vrkoč vytvoriť voľné bočné smrekový, pin vlasy na svojom mieste sa sponkami, ako budete točiť. Perfecto!

6. Pletené Low Bun:

Herečka Gwyneth Paltrow ukazuje, ako pracovať neupraveného koláč s vlnitými vlasmi na Golden Globe Awards. The, voľná pletená bun low je jemný a jednoduchý stočený rana okolo tváre pridáva významnú vrstvu krásy a blaženosti. Zložiť tento jednoduchý a zábavný štýl, vytvoriť bočný diel a oprášiť všetky svoje vlasy do copu. Akonáhle vaše vlasy je v jednoduchom pony, začnú opletenie. Ďalej zabaliť vrkoč okolo pružný vytvoriť buchtu. Zaistite sponkami a silnú fixácie. Ideálny kandidát ísť s vašej obľúbenej šatôčky.

7. Doberali Updo:

Nemôžeme nabažiť herečka Maria Menounos je brilantne doberali updo. Obnoviť svoju pôsobivú chaotický vzhľad, začnú sa doberali vlasy česanie dozadu, kým nebudete mať Bouffant. Potom, kefa na vlasy po celú cestu späť a zbierať do chvosta chaotický. Uchopte pony, otočiť ho okolo gumičkou a zaistite buchta s sponkami. Vytiahnuť pramienky vlasov z drdolu pre tento dokonalý účes pre efektné akcie.

8. Objemná Bun:

Speváčka a herečka Miley Cyrus updo je dokonalým príkladom toho, ako sa pozrieť očarujúce, nie viac ako štylizovaný. Tento ostrý štýl pridáva značné množstvo rozmer a hĺbku na vlasy, dávať vzhľad plnšie a silnejšie zámky. Duplikovať Miley vzhľad, stiahnite si vlasy z tváre, krútenie to trochu, a dať mu nejaký extra hlasitosť zahmlievaniu ľahký lak na vlasy. Zodpovedali účes s vašou obľúbené šaty, alebo dokonca nosiť s džínsy a vrchole plodín pre svieži vzhľad.

9. Strapatá Updo S Čelenka:

WOW. Existuje príliš veľa dôvodov, prečo majú radi tento chaotický updo buchta. Začnime s roztomilou voľné updo. Je teda jasné, trendy a rám Julianne tvár krásne. A pozrite sa, že blond farbu vlasov! Ak chcete získať tento pohľad, vytiahnite si vlasy do voľného copu a zaistite gumičkou si korunu. Twist a zabaľte si vlasy do drdolu chaotický, potom slučka koncov cez pružné. Za zjavnou vyhrať - úpravou s kontrastné farby vlasmi kapely. Takže, ak ste doteraz sníval o tom dať tento štýl vyskúšať, mali by ste myslieť znova.

10. Bun s kaderí:

Country speváčka Taylor Swift, dajte nám vedieť, že je úplne v poriadku ísť prirodzené, raz za čas so svojou nádhernou kučeravé vzhľad. Tento konkrétny štýl volá po množstvom prírodných vĺn v celej vlasy, a hodil ju do stredne vysokého drdolu. Konečný výsledok? Úplne prírodné účes s prídavkom objemu a lapačom ženskosti. Takže, ak ste žena s krásnym vlnité alebo kučeravé vlasy, pokojne prejsť ho a hodiť svoje prirodzené ohromujúci zámky do drdolu, ktoré umožnia hlavy každého z nás obrátiť.

Takže si svoje kulmy pripravený a začať krútenie - budete sa cítiť nesmierne elegantné. Dajte nám vedieť, ako to po vás pomohlo. K dispozícii je komentár box nižšie!

load...