Účes

10 Nádherné Bun Braid Updos vás inšpirujú

10 Nádherné Bun Braid Updos vás inšpirujú

Stále na love pre dokonalý pletenú účes? Ste boli na pozore tejto elegantnej opletené účes, ktorý môže urobiť hlavy obrátiť? No, máme to vzťahuje! Z vysokého drdolu, halo prámiky na topknots, pletené vyzerá v tejto sezóne majú výhodu, ale sú stále úplne ľahko zložiť.

Sme zaokrúhlené nahor najlepší pletené Updos nosia najjasnejších svetlami Hollywoodu. Nechajte sa inšpirovať a byť pripravení začať pletenie!

Gorgeous Bun Braid Updos - Top 10:

1. Vysoká Bun Braid:

Ivanka Trump vysoký smrekový vrkoč, ktorý začína ako reverzné francúzskeho vrkoča v zátylku a prúdi do koruny v objemnú topknot je unikátny a trendy. Potom sú problémy sa proste spletené vlasy a zabalil to okolo ako normálne vysokého drdolu, čo je dostatok rozmerov; a to je práve dôvod, prečo ho máme radi.

load...

2. Topknot:

Pletené Čuprina hybridné televízna osobnosť Nicole Richie je s hladkými, bočné rany je ľahko peas účes skopírovať na vzhľad húževnatým, ktorý vyžaduje minimálne úsilie. Pre, to, proste prepletajú opletenie a obaliť to okolo ako drdolu a pritom ponechať niekoľko prameňov vlasov v prednej časti. Hotový výsledok? Elegantný vzhľad s veľkým množstvom postojom!

3. Objemná Halo Braid:

Halo vrkoč, tiež známy ako dojička opletenie alebo pleteným updo s mierne éterických pocit, je najvyššia v dievčenský pôvab. Časť sweet-and-Sass a časť chic-princezná, halo-opletenie je ideálna pre každú príležitosť - od práce k hre. Neváhajte a štýl objemné úplety elegantné, alebo nechať prirodzene a chaotický ako Pixie Lott!

4. Fishtail Bun:

Kate Beckinsale je zložitý rybieho chvosta buchta je proste ohromujúci umelecké dielo. S veľa krásne zvlnené pramene pripnutý spoločne v elegantnom a leštené spôsobom účes by vyhovovalo ako neformálne a formálne udalosti.

load...

5. Romantické krúžky:

Hudobníka Lindsey Stirling je pripol-up prstienky, s diakritikou s voľnou korunou vrkoča a chaotický rany vyzerajú super-cute na ňu. Tento konkrétny štýl volá po množstvom vĺn v celej vlasy, ktorý dáva asymetrická buchta vyzerať splash ženskosti a elegancie.

6. Double Braid Bun:

Herečka Penelope Cruz vyzerá božská so svojimi hrubými dvojitými crown vrkôčiky. Ona športové dve rozprávkové lemovky so zvyškom vlasy stiahnuté dozadu do jednoduchého hustej drdolu. Tento vzhľad robí divy v každej situácii je to nosia - či už je to neformálne deň von s babami alebo formálne udalosť.

7. Bočné lemovanie:

Súbor tento štýl pod šialene chic: Je tu tonu zvratov deje tu, a to je presne dôvod, prečo milujeme Dark Angel herečka Jessica Alba strana vrkoč buchta updo. Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, holandský vrkoč hornú a spodnú polovicu vlasov zvlášť, krížom krážom je, zabaľte ju do nie príliš voľnej drdolu a pripnúť ju na miesto.

8. Heidi Braid:

Ak máte pochybnosti, vezmú pokyn herečka Poppy Delevigne ktorý Skaly hladké a elegantné Heidi / Crown vrkoč (nepliesť s halo vrkoč, ako korunovačné vrkôčiky inklinujú k noseniu trochu viac vzadu na hlave, než halogénovými vrkôčiky). Pre vzhľad, jednoducho vytvoriť prostredná časť a hladké pramene. Ďalej vytvorte dve bočné vrkôčiky, zábal okolo hlavy a zaistite s niekoľkými diskrétne vlásenky. Aby vaše vlasy vyzerať hladko, investovať do silikónu bez anti-krepovateniu spreje a aplikovať ju liberálno pred styling vlasov.

9. Francúzsky vrkoč Updo:

Niekedy, najkrajší štýly sú najjednoduchšie - takhle nádherné francúzskej vrkoč buchta updo. Herečka Sienna Miller má dve prispôsobovací prámiky na oboch stranách hlavy sú komplikované, pretože sú šik.

Uistite sa, že nie bordel s vlasmi príliš veľa, len jeden textúrovaný, ako vidíte tu.

10. Crown Braid s Bangs:

Herečka Bella Thorne vyzerá drop-mŕtvych nádherný s jej chaotický korunou vrkoča. Bella vrkoč môže byť znovu doma tým, že pletie rovné vlasy samostatne vzadu. Tieto dve sekcie sú potom vytiahol dopredu nad uchom a cez korunu, a zaistené na vytvorenie koruny halo. Okrem toho máme radi svoje bohaté tmavo hnedé zámky a rozkošný rozštiepené mäkké prúžky - veľmi lichotivé pre jej dlhý tvar tváre.

Dúfam, že tento príspevok inšpiroval vás vyskúšať tento nový účes! Ešte nám svoj názor v poznámkach nižšie. Boli by sme radi počuť od vás!

load...