Účes

10 Messy Updos pre krátke vlasy

10 Messy Updos pre krátke vlasy

My všetci chcú vyzerať štýlovo a trendy, nie? A pokiaľ ide o rozstrapatené alebo načuchrané kadere, ktoré sú nové horúce favoritov! Či už teda aktualizovať svoju aktuálnu krátky účes, alebo dôjdu nápady, pokiaľ ide o styling vaše krátke vlasy, alebo dokonca zdokonaľovanie just-dostal-out-of-lôžko účes sme zaokrúhľuje 10 chaotický updo účesy pre krátke vlasy, ktoré inšpirovali celebrity po celom svete!

Chceli by ste vedieť, aké sú? Pokračujte a prečítať príspevok!

Poďme sa pozrieť na 10 chaotický Updos pre krátke vlasy:

1. Kučeravý drdol:

Nie všetky Drdol je potrebné dokonale štylizovaný. Vezmú pokyn Charlize Theron, ktorý dal jej klasickej balerína drdol navyše romantickú atmosféru tým, že nosí je voľná a chaotický. Za týmto dokonale nedokonalé stočený drdol, zbierať vaše vlasy na jednu stranu sa u zátylku krku, otočiť ho do voľného drdola, a zaistite ju diskrétne vlásenky, aby ju udržali neporušené.

load...

2. Swirl:

Michaela Paige vyzerá sebavedome a bezstarostne so svojím odvážnym tri tóne účes výstredného krúži up'do. Odvážny účes je tak sexy a elegantná, dokonale vyhovuje Paige je podráždený osobnosť. Ak chcete vytvoriť svoj vlastný retro, to, škrípanie vaše vlasy po stranách a čerpadlo hornú časť plné objemu. Vytvorenie vírenie krútením vlasy-ako tvar škoricového drdolu a bezpečný s sponkami. Použiť nejaký silný zadržiavať sprej, ktorý bude udržiavať vaše vlasy na svojom mieste.

3. Punk Quiff:

Singer Miley Cyrus je jedným z tých hviezd, ktorá uzamknutá pozrieť Podpis: jednoduchý make-up, červená rúž, a platina punkové Quiff. Z tohto pohľadu, všetko, čo potrebujete urobiť, je späť česať a pôsobiť silné držať sprej na vlasy za pochodu, počnúc oblasti korunové smerom dopredu. Dvojica tento účes s jednoduchým make-up a červené pery za extra dopad.

4. Polovica Up účes:

Herečka Farah Fath oslňuje publikum s ňou nervózny up'do. Ak chcete znova Farah je krátka up'do zhromaždiť hornú časť vlasov spoločne dráždiť ju na temene tvoriť nafúknuté Bouffant a zaistite ho za hlavu v polovici-up účes. Potom, čo ste ho navrhol, postavil ho s nejakou ľahkou, nemastnú lak na vlasy.

load...

5. Mini Fishtail:

Carey Mulligan je bang na trend sa svojimi malými dvojitými mini rybieho chvosta vrkôčiky vpredu. To prevrátený, štruktúrovaný vzhľad je ideálny pre tých, ktorí chcú transformovať svoje krátke bob účes. Hrebe vytvoriť rozstrapkané konce za vonkajší okraj. Rozkošný!

6. Pixie Puff:

Glee herečka Dianna Agron vyzerá úplne skvele so svojím hravým škriatok rez štýlu v krátkom up'do. Tento moderný a mladistvý up'do je ideálny pre jemné vlasy, pretože vytvára objem a dodáva hĺbku svojich zámkov. Pre Dianna dynamických vĺn, pracovať styling mousse, ktorá pridáva tuhosť a textúru do svojich zámkov s prstami, čo im definíciu. Použiť nejaký lak na vlasy, aby im na mieste celú noc.

7. Umelá Hawk:

Model Eva Piglord svoje faux Hawk je funky a prekvapivo elegantné. Faux Hawk (falošný Mohawk) je nestálym alternatíva k vyholenú Mohawk, a to môže dať váš vzhľad výhodu. Ak chcete získať podobný typ účesu použite dostatočné množstvo gélu na ruky a rozotrite po vlasoch. Zahmlievaniu silné holdingovej lak na vlasy by mali mať svoj účes na svojom mieste tak dlho, ako je potreba.

8. Objemná Bun s Bangs:

Interpret Lindsey Stirling vyzerá skvele so svojimi zámkami vykonané do objemného drdola a štýlom v korunové vrkoča. Ona športové dlhé, chaotický rany, ktoré kopírujú jej tvár a ak je vaše vlasy nie je dostatočne dlhá na zabezpečenie v mini drdolu, je lepší nápad. Môžete dráždiť svoje zámky a zaistite si vlasy s sponky do vlasov na zadnej časti hlavy a liečiť vaše vlasy s ľahkou, nemastnú anti-kader sprej skrotiť páperie.

9. Pletené Updo:

Herečka Jaime kráľa prámiky sú uskutočniteľné bez ohľadu na dĺžku vlasov. Dokonalý vzhľad pre príležitostné akcie a efektných záležitosťou podobne je must-skúsiť chaotický updo pre krátke vlasy, je pomerne ľahko replikovať taky! Streliť nádherný chaotický textúrou pohľad na hviezdy, štýl vlasy s nejakou hlasitosti zvyšovanie penou a ľahké textúrovacích sprej. Potom vytvorte malé pletenca v tvojich zámkov počnúc chrbát a pracovnú cestu okolo vlasovej. Vrstviť vrkôčiky s čelenkou pre extra dopad.

10. Moderné Bouffant:

Herečka Portia de Rossi nám ukazuje, ako ju udržať, robiť Sassy a zároveň zostať elegantná a noblesná. Ona športové trendy objemný Bouffant a veľa prírodného textúry. Dobrý objem zvýšiť vlasový styling pena a texturizačním sprej bude stačiť. Pracovať penu do vašich zámkov, vyfénovať vlasy energicky a potom pomocou textúrovacích spreje pre zvýšenie svojej prirodzenej páperie a dostať, že chaotický efekt.

Vyskúšajte niektorý z týchto rýchlych chaotický Updos pre krátke vlasy a dnes sa stal hviezdou príťažlivosť medzi svojimi rovesníkmi! A dajte nám vedieť o svoje zážitky prostredníctvom komentárov v poli nižšie!

load...