Účes

10 krátkych blond účesov, ktoré vás inšpirujú

10 krátkych blond účesov, ktoré vás inšpirujú

Čo robíte, keď chcete ísť o odtieň odvážnejší a úplne zmení váš pohľad? Go blondína! Od Miley Cyrus, Carey Mulligan do Rita Ora a Cameron Diaz, zoznam sme naše desať obľúbené krátke vlasy celebrít módy, aby si trochu inšpirácie.

Tu sú niektoré z najhorúcejších krátkymi blond účesy! Prečítajte si, farebný odtieň, ktorý je ideálny pre vás!

1. Platinum Quiff:

Buď nadpozemskou krásu ako herečka Carey Mulligan tým, že nosí krátke blond zámky, ktoré sú bizarné a krásne. Ak chcete znova vytvoriť kučery, zhromažďovať vlasy zo strán a pripnúť ju späť. Dráždiť zvyšok vlasov na temene a použiť ľahký dotyk lak na vlasy, aby to veselý a v stoji. Dokončiť tento vzhľad s svetlo ružové Lippy a veľkým, sladkým úsmevom.

2. White-Hot Platinum Blonde:

Britská pop speváčka a herečka Rita Ora mohla nosiť plastový sáčok na hlavu a stále elegantné krásu. Vybrala si zredukovala make-up a krémovú nude pery, aby svoj vzhľad vyleštené, sofistikované a čisté. Najlepšia vec je, že tento elegantný a krátke blond účes dobre funguje proti tón svetlejšie pleti a je vhodný pre všetky tvary tváre.

load...

3. Svetlohnedý zlatom Pruhy:

Nebojte sa experimentovať s blond odtiene, ako je Malin Akerman. Herečka predvádza svoje dokonalé závistlivo rozštiepené zámky, ktoré spadajú okolo tváre v mäkkých kudrlinky. Šikovne umiestnené zlaté upozorní v tmavo blond zvýrazniť Malin tvár, takže sa zdá viac ovál. Pre dokonalý lesk, použite lesk sérum po stylingu.

4. Pixie blond:

Kaley Cuoco vyzerá skvele so svojou krátkou vrstvené škriatok kotleta. Milujeme pšeničné svetlé a tmavé zlaté pruhy, ktoré oživiť svoje vrstvy a dokonalú rovnováhu medzi týmito dvoma odtieňmi. Kaley sa upierala kadere primerane dlhý, ale spôsob, akým vlasy je pozametal do strany robí to vyzerať kratšie.

Tip: Pri výbere svetiel a lowlights kombináciu, spýtajte sa svojho stylistu nájsť farby z rovnakej rodiny a intenzity.

5. Blond Bob:

Herečka Elisabeth Moss vyzerá žiarivý s ňou elegantný ale sladký svetle popolavá blond bob. Milujeme zdravý lesk Moss 'romantických, žiarivé a ženských zámky. Tento blond farba vlasov je veľmi lichotivé pre fair tón pleti, a to najmä zarážajúce, keď spárovaná s jemným make-up a bohatou ružovou rúžom. Nosiť vlasy v postrannej cestičky pre maximálny dopad.

load...

6. Platinum Blonde:

Charlieho anjeli herečka Cameron Diaz je nonšalantnou platinová blond vlnité štýl je super-chic. Tento retro bob účes vytvára ilúziu plnšie a silnejšie zámky a jemné tmavé upozorní na koreňoch dať jemné vlasy väčšiu hĺbku Diazová. Kľúčom k vzhľad, dobre, na rozdiel od farby vlasov, je navyše objem na úrovni lícnych ktorý robí tvár vyzerať menej dlhá a úzka.

7. Blonde krútia:

To je zďaleka jeden z našich najobľúbenejších blond krátke účesy a sme si istí, že budete s nami súhlasiť taky! Herečka Julia vyzerá krásne tu vďaka jej silnej kadere. Najlepšie časť o kudrliniek je spôsob, akým zdôrazniť svoje upozorní. Kadere naozaj pomôže pridať hlasitosť a textúry vzhľad vašich vlasov - a my sme proste milujem!

8. Icy Platinum Blonde:

Rovnako ako G6 speváka Dev je tak nápadná, so svojim ladným, poľadovica platinová blondína bočné-parted bob. Táto horúca, farby monochromatický vlasy ukazuje jej sebavedomie a elegancia s trochu prevrátený dole. Ak chcete získať dlhotrvajúci štruktúru a lesk, spýtajte sa svojho stylista pre textúrovanie sprej a úmyselne umývanie po farebného spracovaní.

9. Retro zvinutých:

Nicole Richie je 1920's-inšpiroval účes výhody značne od temných tónov blond... A samozrejme, mäkký ružový červeň. Táto farba vlasov je neuveriteľne lichotivý pre bledé pleti, pretože dáva ľahkou kožou teplý a zdravý lesk. Ak máte krátke bôb ako Nicole, rozhodnúť sa pre odvážne kontrast medzi tme na koreňoch a svetlo na dne a dokonalú rovnováhu medzi týmito dvoma odtieňmi.

10. Platina blond Bouffant:

Rocker-Chic Miley Cyrus vyzerá sexy s ňou doberali Bouffant, veľa prírodného textúry, ochladí platinovú farbu blond vlasov. Ak chcete získať dokonalý, objemné krátkych vĺn, ako je Miley je, investovať do nejakej objem zvýšiť penu a textúrovacích gél, aby posilnili svoje flyaway vlasy pre perfektné dokončovacie dotyk.

Tak tu to máte - naše obľúbené sen odtiene! Či už budete nosiť vlasy v škriatok, alebo vinobranie krútil updo, sme si istí, že budete vyzerať skvele s novými krátkymi blond účesov. Ešte povedzte nám, ako ste našli tento príspevok. Prosím komentár do poľa nižšie!

load...