Účes

10 elegantných elegantných účesov pre krátke vlasy

10 elegantných elegantných účesov pre krátke vlasy

Je tu jednoducho nie je popretie: Elegantné účesy sú jedným z najelegantnejších účesy vo svete módy - sú uber-glam, úplne čisté, elegantné a klasický - to všetko naraz. Od Emma Watson je škriatok Jamie King nádherné vysokého drdolu, sme zaokrúhľuje naše obľúbené elegantné účesy z módy vpred celebrít.

Prečítajte si o to dozvedieť sa viac o nóbl elegantných účesov pre krátke vlasy!

1. Elegantný Pixie:

Čo to nie je o láske Emma Watson je elegantný škriatok účes? Sú svetelný, elegantný, ľahko sa štýlom, a celkom vyhlásenie štýl. So svojimi silnými dieťa rany na boku, účes je hneď za nádherný a my závidia! Štylizovať vzhľad, naneste lesk sérum do svojho škriatka prsty na elegantnom a leštený vzhľad.

2. Perfektné Cop:

Svätá krava! Herečka Rooney Mara vyzerala nápadné svojim uhladené copu a my sme posadnutí. Rooney vrkoč má vysokú módne okraj, vďaka hladkým povrchom a nízku umiestnenia. Perfektný deň-to-noci účes, sú tupé rany, aby tento jednoduchý účes viac chic.

load...

3. Elegantný High Bun:

Keď elegancia je nutnosťou, potom zváži Jamie King je nádherný elegantný vysoký drdol. Tento elegantný účes spolu s žiariace broskyňový tváre a modrými očami je ideálny Choď na drdol pre milovník príležitostiach. Je potrebné oveľa viac brať ako len chytil a ťahanie vlasov napodobniť kráľov vysoký drdol. Mist s množstvom silnou-hold lak na vlasy, úplne ľubovoľne, takže výsledný vzhľad sa objaví elegantný, leštená, svetelné a mokvanie s sex-appeal.

4. Topknot:

Dokonalý mix sofistikovanosti a moderné Carmen Carrera má elegantný topknot je všetko, čo potrebujeme, keď sme v časovej tiesni. Ak chcete získať vaše ako vyleštené ako Carmen, skúste pracovať so svojimi vlasmi, kým je stále mierne vlhký. Potom, čo urobil, pridajte kusom penou pred pripraviť si vlasy do drdolu. Jednoduché, elegantné, elegantné a šik - v podstate vzhľad je perfektný.

5. Pletené:

Áno, áno, čítate to správne; môžete splietať svoj krátky uhladený vlasy! Vezmite insp od Jamie King and francúzsky vrkoč vašej strane rany opatrne. Teraz pamätať šumivý lak na vlasy pred a po pletenie a raz urobil, zaistite vrkoč s diskrétnym vlasmi pin za hlavu. Voila - perfektný účes ľahko úloh sme čakali, aby sa pokúsili.

load...

6. Slicked-Back Pony:

Milujeme, ako náš obľúbený účes inšpirácie, Hayden Panettiere sa skvele Elegantný vlasy boli stiahnuté dozadu do lesklé, nízke copu. Ak chcete znova Hayden má leštený vzhľad, vyfúkať na hladil-cúvať s vlasmi, potom trieť malý objem penu na vlasy pred zhromažďovanie do nízkej, tesný copu a zaistite vlasy elastické.

7. Elegantný Classic Bob:

Žiadny cudzinec do rezu bôb, herečka Katie Holmes vyzerala nádherná so svojim elegantným a klasický bob zatiaľ čo navštevuje Mad Money premiéru. Pomocou uhlových rany, bicykel-u-v-spodnom závažím a tučným bradu dĺžky rezu, to účes berie Sass a triedu sa rozbehnúť. Glam túto vzhľad s strieborné make-upu a svetelnú moka hnedá rtu pre chovateľov príležitosti.

8. Bočné Swept Pixie:

Sme absolútne obdivovať pohľad na americká herečka Sarah Jones a sme si istí, že budete milovať taky! Nesmieme zabudnúť na elegantný vzhľad, ona je daná bočným prúdením škriatok, Sarah je kratšia, urobiť, je ideálnou voľbou pre tie dni, kedy si nie ste istí, čo robiť s vlasmi. Ak chcete znova štýl, spárovať svoj účes s tučnými červenými perami a bezchybný make-up pre túto úplne prirodzený vzhľad.

9. Slick Bočná časť:

Sme si istí, že herečka Evan Rachel Wood sa snaží každý krátky zostrih v módnom knihe, a my ju úplne milujú za to. Na čajový večierok BAFTA, herečka spárované viac elegantný štýl s lesklými perami a jemnými oči znovu vytvárať jeden z najkrajších elegantných účesov pre krátke vlasy. EVER.

10. Bowl Cut:

Tento model v Guido Maria Kretschmer Show pridala trochu chlapčenský štýl s týmto odvážne a elegantný misy rezom. S celou zameranie účes ísť do extra objem u nej koruny sú tupé rany formoval jej lícne kosti krásne. Ak máte oválnu tvár, ako modelu, rozhodnúť sa pre tento vzhľad.

Naše prvé desiatky elegantných účesov pre krátke vlasy - tak tu to máte. Dúfajme, že budete vyzerať a cítiť sa skvele s vaším štýlom, robiť. A dajte nám vedieť svoje myšlienky v sekcii Komentáre nižšie!

load...