Účes

10 Elegantné účesy Halo, ktoré vás inšpirujú

10 Elegantné účesy Halo, ktoré vás inšpirujú

Od uvedenia zlý dni z vášho pohľadu na dokonalý účes pre váš svadobné šaty, boli sme ísť Gaga cez univerzálne halogénovými vrkôčiky na dni.

Ako sme zaokrúhľuje desať chicest halo účesy, čítanie dopredu a naučiť sa ich znovu z nášho zoznamu-listers...

1. Double Halo Braid:

Americká herečka, novinár a televízny moderátor Maria Menounos vyžaruje sex-appeal s jej hustou dvojitou halogénovou vrkoča. To je skvelý pohľad na klasické dvojité opletenie. Po prvé, zhromažďovať vaše vlasy do copu. Teraz oddeliť chvost a vrkoč jej celú cestu až do špičiek a zaistite vlasy väzbami. Zabaliť vrkoč dvakrát, aby poskytoval dodatočnú výšku hornej časti hlavy. Nastaviť vzhľad s lakom na vlasy, a máte dobré ísť.

2. Silné prámiky s rozštiepenými chápadlá:

Milujeme klasické halo vrkoč, a to nádherné cyklickému podrobne na Rachel Brosnahan je jeden červený koberec účes, ktorý by mohol byť kopírovaný kdekoľvek. Na dosiahnutie tohto cieľa hľadať, oddelenou vlasy do dvoch vrkôčikov, vrkoč je a zaistite kolíkmi. Ďalej vytiahnuť jeden vrkoč až nad hlavu v zadnej časti hlavy a znovu pripnúť ju. Opakujte na druhej strane, ktoré z nej za prvej vrkoč.

load...

3. Side Halo Braid S pletené Cop:

Prostý, ale výkonný, tento model je strana, koruna prámiky a pletený vrkoč, ktorý mala na sebe s bezchybnú make-up a broskyňový rúžu, sú ideálne pre romantické letné svadbu. Športové tento elegantný pletená halo účes, model ukazuje, ako dva-tónovaný kadere môže byť ako neuveriteľne všestranný a elegantný.

4. Chaotický dojička vrkoč:

Jednoducho milujeme Kelli Goss romantického chaotický dojička vrkoč na 42. Výročnom Daytime Emmy Awards hviezdička. Silný kontrast medzi jej neporiadok vlasy, jej rafinované make-up, jej jemné očný make-up, rovnako ako jej malé patentky dáva vyzerala trochu subtílne kúzlo.

5. Half Up Crown Braid:

Model upíri up klasické halogénové vrkoč tým, že nosí jej ako korunou na hlave a opustenie zvyšok rozpustenými vlasmi. Ideálne pre noc v meste alebo na horúcom dni, aby znovu túto štýlový vzhľad, vytvoriť silný vrkoč na temene a pripnúť ju na chrbte alebo na bokoch. Teraz použiť nejaký ľahký lak na vlasy, aby po zvyšok svojho kadere hladké a elegantný pre ohromujúci kontrast.

load...

6. Halo Braid s Bangs:

Po svojom debute NME Awards, sme neustále snaží Jacka rád elegantné a ultra-ženskú príťažlivosť Laury Jacksona halo vrkoča. Ak chcete kopírovať tento pohľad, začnite spritzing textúrovacích spreje po celej vaše vlasy. Teraz nechať bokom svoju ofinu a chytiť zvyšok vlasov na cope. Ďalej vrkoč na cope a pin je na hornej časti hlavy.

7. Halo Braid s Cop:

Umelec nahrávky Iggy Azalea vyzerá skvele so svojou blond hrivou vykonané v halo vrkoča a chvosta. Tento moderný vziať na halo opletenie je chic ešte nervózny. Ideálny pre dlhé, rovné a husté vlasy, pretože vzhľad dáva rovno zámky nejaké definície, Iggy je účes je skvelý spôsob, ako zachovať chladnú hlavu v lete.

8. Center-Parted Double Braid:

Nie je cudzie krásy, herečka Jamie kráľ zdôrazňuje jej Valentino Resort 2017 farebný blok šaty s hlbokým červeným pút a čistý, uprostred rozdelil dvojité postranné vrkoč updo.

Ideálne pre tenké, stredne až dlhodobom horizonte vlasy, na dosiahnutie tohto cieľa hľadať: Vytvorte palca bočný diel a vyhladiť ich dole do uší s pomáda a pripnúť ju za ucho. Vytvorenie tenkého francúzsky vrkoč ofinou počnúc koruna ísť za hlavou a nakoniec zaistite ho diskrétne kolíkom. Teraz, opakujte tento krok na druhú stranu a zabaliť ich za vytvoriť buchtu.

9. Chaotický dojička Opletenie s vlnami:

Vanessa Hudgens 'chaotický up'do s jej hustou francúzskej vrkoč koruny je úplne ideálny pre ohromujúce jesenných udalostí alebo zimnú svadby.

Ak chcete napodobniť tento halo updo, rozdeliť si vlasy rovnomerne do troch častí, a vrkoč každú časť zvlášť. Vytiahnite dve časti dopredu nad uchom a cez korunu, ktorá sa zaistí kolíkmi tvorí halo. Potom, čo urobil, hmla s trochou lak na vlasy pre jedinečné a romantické dotyk.

10. Straight Hair halo lemovky:

Ďalším spôsobom, ako držať vzhľad halo opletenie bez extra objem je splietať popredný ofinu ako televízna osobnosť Anjel Porrino urobil. Ak chcete znova vytvoriť jednoduchý účes, vytiahnuť predné ofinu a vrkoč je pred upevnením ich za hlavu. Teraz, po zvyšok vlasov, vziať žehličky a vyhladzujú vlasy a použiť nejaký lak na vlasy, aby je definovaný.

Pozrite sa na naše tipy pre celebrity halo opletenie účesov vyššie, a povedzte nám, ktoré Updos budete vyskúšať! Zadajte do poľa Komentár nižšie!

load...