Účes

10 Elegantné svadobné účesy pre ženy s tmavou pleťou

10 Elegantné svadobné účesy pre ženy s tmavou pleťou

Tu je to, čo máme radi o tomto svadobné sezóny: účesy! Elegantný, elegantný a úchvatný, priekopa nudnú svadobné účesy a vyskúšať niektorý z nich miesto - nám poďakujete neskôr. Či už ste nevesta byť, Družičkou alebo dokonca hosť sme uvedené desať romantické účesy nosia najhorúcejšie tmavou pleťou celebrity inšpirovať vás v tejto sezóne.

Chceli by ste vedieť, aké sú? Ísť dopredu a čítať!

1. Dvojité Hory na vlasy s čelenkou:

Ideálne pre nevesty s mimoriadne krátkou srsťou, Lupita Nyongo dvojlôžkových vlasy hory sú nervózni, a my sme ho milovať. Ak chcete znova tento odvážny štýl, holenie horná časť vašich vlasov po celú cestu do vášho korunu. Potom, čo urobil, použitie curl definovanie penu pridať hlasitosť na zadnej časti hlavy. Dokončiť vzhľad pridaním maškrtu čelenku.

load...

2. Half Updo:

Model na Carolina Herrera Svadobné show vyzerá žiarivý nosí jej polovica-up, napoly dole účes s čerstvo vybral kvetinami. Ak chcete duplikovať vzhľad, začať tým, že postrek vlasy s morskou soľnej hmle a. Ďalej škrípať vlasy od korienkov ku koncom zatiaľ čo fénovaní na stredné nastavenie tepla. Teraz vytiahnuť prednú časť chrbta, obaliť to okolo a zaistite ju kolíkom. Potom, čo urobil Nestlé v kvety a kolíky - vedenie to jednoduché a elegantné.

3. Elegantný Bun:

Herečka Paula Patton je stredná časť je ideálny pre nevestu, ktorá chce pridať okamžitú sofistikovanosti elegantný drdol. Z tohto pohľadu, vytvorte strednú časť. Teraz platí volumizing lak pridať váhu a štruktúru. Potom pomocou lopatkového kefa na hladké vlasy a zabezpečiť s elastickou v pony. Pridajte trochu lesku séra do copu, a potom sa vrátiť vlasy do drdolu a zaistite kolíkmi.

4. Beehive s čelenkou:

Či Kerry Washington dlhé vlasy, krátke, hnedé alebo čierne; sme úplne milujú svoju hrivu a tento elegantný úľ s čelenkou - my jednoducho nemôže prestať kopať! Pracovať trochu podpichovanie, veľa zväčšujúcich objem výrobkov, silné lak na vlasy a jednoduchú čelenkou znovu vytvoriť elegantný vzhľad.

load...

5. Elegantný Low Bun S Birdcage závoja:

Perfektné svadobný účes pre štýl-Conscious nevesty - Beyonce classic a nádherný elegantný nízky bochník. Skopírovať tento nádherný štýl, začať s tlmením svoje zámky s silné fixácie. Teraz vytiahnuť si vlasy dozadu a vytvorenie chvosta. Potom, čo urobil, roll koníka vytvoriť elegantný drdol. Dokončiť vzhľad tým, že zdobí čierny klietka závoj, zmes červenej a hnedej pery, neutrálne oko a bronzový make-up.

6. Loose drdol:

Strážcovia Galaxy herečka Zoe Saldana je bez námahy šik s ňou klasické, nízke viazané chignon. Sme radi, ako sa jej čierne kadere boli voľne zastrčený a valcované na šiji tvorí elegantný účes. Ak máte pocit, tento účes je príliš jednoduché na svadbu, jazz to trochu pridaním ozdobenú vlasy príslušenstvo.

7. Pixie s bočnými Swept Bangs:

Perfektné, robiť pre intímne vonkajšie svadbu - herečka Halle Berry športové Pixie s rozštiepenými, bočné pozametal rany, ktoré rámujú tvár krásne. Sme radi, ako je účes naplnený ton vrstvami, plus odstupňované zvýrazní a lowlights aby ju škriatok look ešte zaujímavejšie.

8. Objemné krútia:

Singer Solange Knowles vyzerá skvele s ňou krátkou dĺžkou objemné kučery. Nápadný účes pre hustou srsťou, Solange sa krúti pracovať obzvlášť dobre pre prirodzene kučeravé alebo vlnité vlasy. Ideálne pre štýlové a sebavedomý nevestu, použiť veľa lak na vlasy a kulma, aby vaše vlnité bob navyše živosťou.

9. Chaotický dojička vrkoč:

Herečka Jessica Mauboy vyzerá každým cólom dokonalosť s ňou dojička updo. Milujeme ju ne-so- prehnal neupravený vzhľad tohto účesu. Napodobniť jej účes rozdelením vlasy rovnako vzadu, a vrkoč každú časť zvlášť. Akonáhle sú oba úseky pletená, vytiahnite si vlasy cez korunu, a zaistite, aby vytvorila svätožiara. Až budete hotoví, opletenie, balenie a kolíkov, streknúť dobré množstvo lesk sprej.

10. Elegantné Cop S Side Swept Bangs:

Milovali sme spôsob, akým model otriasol jej chvost na Malan Breton Svadobné jar / leto módne prehliadky. Na dosiahnutie tohto modelu účes, naneste ochranný tepelný a ploché železo vlasy dosiahnuť lesklý a hladký vzhľad. Teraz nechať bočné pozametal rany a dráždiť hornú časť vlasov jemne. Potom, čo urobil, zbierať vaše vlasy voči korune do nízkeho copu a zaistite ho kolíkom Bobbym. Dokončiť vzhľad aplikovaním lesk sérum pre tento dokonalý jednoduchý svadobný účes.

Pozrite sa nad zistiť desať nádherné spôsoby, ako svoj svadobný deň vlasy nezabudnuteľné, a zdieľať svoju obľúbenú vzhľad u nás v sekcii Komentáre nižšie!

load...