Účes

10 chignon buns môžete skúsiť práve teraz

10 chignon buns môžete skúsiť práve teraz

Drdol buchty sú späť s ranou vo svete módy. Vyzerajú skvele na nikoho a dobre sa šatách alebo koktejlové šaty. Väčšina celebrít boli vyťahovať tento pohľad na robiť to sezóny obľúbený účes.

Ak ste lov pre príjemné a ľahké robiť drdolu drdol je spôsob, ako ísť. Ale ako to urobiť drdol bun? Ak nie ste šikovný s buchty procesu, je potrebné stylista urobiť drdolu pre vás.

Tak tu je 10 najviac happening drdolu Bun účesy:

Jedná sa o ľahké robiť účesy a môžete si ich vyskúšať v pohodlí vášho domova.

1. Messy Low Side drdol Bun:

Je to ľahké dosiahnuť štýlový vzhľad. Hodí sa k indickej oblečenie taky; vyskúšať na sebe s sárí, dokonalý účes chváliť svoje sexy chrbát.

load...

2. Podlhovastý Messy Side drdol Bun:

Môžete si vytvoriť chaotický vrkoč a potom ju zložiť do podlhovastého bočnej žemli pre tento vzhľad.

  • Prípadne, mohol by ste ju accessorize pomocou minimálny počet kolíkov alebo pásov.
  • Ak ste zachraňovať na vrkoča, potom sa normálne buchtu a otočiť okolo vlasy do drdolu.
  • Tieseň to trochu dať podlhovastý pocit.

3. Uhladenejší Side Bun drdol Bun:

Jedná sa o čistý a tesný drdol vzhľad. Budete potrebovať trpezlivosť a niektoré buniek making zručnosti; to vyžaduje trochu pletenie, niektoré zvraty do drdolu. Pridať nejaké kvety, aby bolo viac rozkošný.

4. Half Way Zvlnený drdol Look:

Pekný vzhľad vyskúšať, pôjde dobre s ľuďmi, ktorí majú po ramená vlasy. Dať si nízku pony jeden zákrut a zvyšok nechajte v hornej zdvihnuté móde cez vlasy klip. Tento očarujúce vzhľad nevyžaduje žiadnu ťažkú ​​prácu.

load...

5. Classic drdol s veľkými zdvihy:

Získať tento veľkolepý pohľad na formálne strany. Použite veľký barel kulmy získať jemnosť, pridajte trochu lesku sprejové / vlasy GELTECH dať mokrý vzhľad a lesklejšie dojem.

6. Pletený Low drdol vlasov Bun:

Tento chaotický drdol je vyrobený s tenkou šnúrou. Pridajte niektoré kvetinové vlasové doplnky až do odvolania. Ženy všetkých vekových kategórií sa môžu chváliť tento pohľad, skontrolujte, či je vykonané čisto, a požiadať o pomoc od priateľa na dokončenie účesu.

7. Curly Rolls drdol:

Za skutočné krátke vlasy, skúste to na pol cesty kučeravé bočné drdol. Musíte urobiť nejaké zvraty okolo vlasy klip. Nezabudnite na úhľadné kadere na spodných koncoch.

8. Classic drdol Up robiť s francúzskym Twist:

Ak máte dlhé a husté vlasy, potom by ste mohli Sport Tento vzhľad. Trochu ťažšie vzhľad dosiahnuť, ale je určite chytiť obrovský záujem.

9. Narazil do uzla:

Ak chcete získať tento elegantný účes, je potrebné, aby si schôdzku s stylista. Naneste aplikácie shinning gél pre trblietavých a čistým záverom.

10. Shell drdol:

Chváliť shell drdol na neformálne deň, dobrá voľba pre letné dni alebo na pláži pre vašu cestu. Čisté a upratané buniek ako thishelps pobytu pot zadarmo.

Tu je pekné inštruktážne video, ktoré vám môžu pomôcť s Drdol.

load...