Starostlivosť o vlasy

Vyhladzovanie vlasov Vs Hair Straightening

Vyhladzovanie vlasov Vs Hair Straightening

Kader nie je ľahké zvládnuť. Zvlášť, keď máte nádherné kučery, že teploš, akonáhle si vziať kefa na ne. Kým pevné starostlivosť o vlasy rutina nie je pomoci do istej miery, že nie každý nájde dostatok času, aby hýčkať svoje vlasy olejové masáže a vlasové masky. To je dôvod, prečo tam sú lieky ako vlasy vyhladzovanie a vyrovnávanie vlasov, ktoré pomáhajú transformovať štruktúru vlasov, takže je lepšie zvládnuteľné. Aj keď obe tieto úpravy viesť k uhladenejší vlasov, tam je nepatrný rozdiel medzi týmito dvoma.

Tu je návod, ako vlasy hladenie a vyrovnávanie vlasov sú odlišné od seba navzájom:

Čo je Hair Vyhladzovanie?

Vyhladzovanie vlasov je dočasná úprava, ktorá ide tiež pod menami brazílsky nepoužiteľným, keratín liečby a liečebných bielkovín. Tento proces zahŕňa nasýtenia vlasy s roztoku formaldehydu s následným sušením von a pomocou žehličky pre zamknutie vlasy v priamej polohe. Avšak, chemikálie používané pre vyhladenie vlasov nie sú tak silné ako tie používané v rovnanie vlasov ošetrenie. Tým je táto liečba menej škodlivé. Ale to nie je ideálne pre všetky typy vlasov.

load...

Tieto účinky pri liečbe poslednej 2 až 5 mesiacov a je odporúčané predovšetkým na vlasy, ktorá je zvlnená alebo prepisovať s kader. Je to preto, že to nie je tak moc zmeniť štruktúru vašich vlasov toľko, ako sa to vyrovná. Liečba nie je pravdepodobné, že bude rovnako účinné s vlasmi, ktoré je extrémne silné alebo kučeravé.

Čo je vyrovnávanie vlasov?

Permanentný vyrovnávanie vlasov je proces, pri ktorom je štruktúra vašich vlasov zmenený, aby vám pripnúť rovné vlasy. Chemické látky použité v tomto procese trvalo rozbiť väzby v vlasu. Teplo je aplikovaný na reštrukturalizáciu vlasy a ďalšie chemikálie sú používané na utesnenie novo vytvorenej väzby.

Aj keď tento proces spôsobí viac škody ako vlasy vyhladzovania, môže narovnať aj curliest typy vlasov a je trvalé, čo znamená, že ošetrené vlasy zostane rovno, kým vaše prírodné vlasy rastú von. Permanentný vyrovnávanie vlasov je tiež známy ako, japonskej rovnanie. '

load...

Odborníci často odporúčajú vlasy vyhladzovania vyrovnávanie vlasov. Tu je dôvod, prečo:

Prečo vlasy Vyhladzovanie priebehu vyrovnávanie vlasov?

Odborníci na vlasy prikláňať k vlasy vyhladzovania vyrovnávanie vlasov v niektorých prípadoch. Toto rozhodnutie je jednoducho v závislosti od typu vlasov zákazníka a požadovanom výsledku. Väčšina ľudí chce prírodné povrchovú úpravu, bez toho, aby ich vlasy pri pohľade kolík rovno. Vyhladzovanie vlasy, aj keď dočasné, Na tento účel slúži s menším poškodením.

S vyrovnávanie vlasov, vlasové väzby je potrebné, aby sa porušovali, a potom prestavaný. To vysvetľuje určité množstvo poškodenie vlasov. Aj keď sú vaše vlasy môžu byť opravené, bude potrebovať intenzívnu starostlivosť a pravidelné touch-up a obruby, kedy začína rásť späť do prirodzenej vlasy.

Prečo vyrovnávanie vlasov Over Hair Vyhladzovanie?

Kým kader možno skrotiť s sušičom vyhladenie, to moc nerobí pre rovnanie naozaj kučeravé vlasy. Vyrovnávanie vlasov je výhodný pri rokovaní s náročnými typy vlasov, ako sú husté a kučeravé vlasy, keď klient chce rovné vlasy.

Kým vyhladenie vlasov môže transformovať svoje kadere do krepovateniu menej vĺn, šanca na to ísť rovno sú chudobní. Máte väčšiu pravdepodobnosť získať výsledky vášho želania, ak budete chcieť narovnať vlasy natrvalo.

Takže, čo by ste mali ísť?

Vlasy Vyhladzovanie vs. Vyrovnávanie vlasov - The Final Verdict

Na konci dňa, čo si vyberiete by mal byť založený na váš typ vlasov a výsledky, ktoré hľadajú.

Chcete zaobchádzanie, ktoré je trvalé alebo dočasné? Prajete si pripnúť rovné vlasy, alebo niečo, čo vyzerá prirodzenejšie? Ste len snaží bojovať krepovateniu alebo je rovné vlasy konečný cieľ?

To sú niektoré z otázok, môžete sa pýtať sami seba rozhodnúť, aká liečba je pravdepodobne tou najlepšou voľbou pre vás.

Bez ohľadu na výber urobíte, pamätajte, vlasy, ktoré sa defrizzed ešte potrebuje nejaký vážny TLC. Niet pochýb o tom vaše vlasy bude jednoduchšie spravovať a udržiavať. Ale budete ešte potrebovať, aby niečo navyše, aby to bez poškodenia a zdravé.

Už ste si vybrala ešte? Povedzte nám niečo o tom, čo máte v obchode pre vaše vlasy v sekcii Komentáre nižšie.

load...