Starostlivosť o vlasy

Vegetačné vlasy farbivo - Čo je to a prečo to používať?

Vegetačné vlasy farbivo - Čo je to a prečo to používať?

"Ja som len 25, ako môžem mať šedivé vlasy už?" No, určite môžete! Existujú rôzne dôvody, ktoré spôsobujú predčasné šedivenie vlasov, genetika je jedným z nich. Bez ohľadu na dôvod, akonáhle zistíte, tie sivé pramene, celý váš svet obráti hore nohami! Od Googling príčiny a nápravné opatrenia, som si istý, že ste opustil kameň na kameni, aby nájsť spôsob, ako zaobchádzať s týmito príznakmi starnutia.

Jedným z najjednoduchších a najviac pohodlný spôsob, ako skryť šedivých vlasov je cez umieranie. Existuje niekoľko chemických, prírodné a rastlinné farby na vlasy, ktoré si môžete vybrať zo zafarbiť si vlasy bez obáv z vedľajších účinkov. Rastlinné farby na vlasy získal popularitu v priebehu väčšiny ostatných farbív v posledných niekoľkých rokoch. Často časovo ľudia zistili, že prírodné produkty, ako sú rastlinné farby na vlasy sú jednoduchšie na vrecku a vlasy taky. Prichádzajú v mnohých odtieňoch a nemajú žiadne vedľajšie účinky.

Druhy farieb na vlasy:

Existujú rôzne kategórie farieb na vlasy na trhu k dispozícii dnes. Či už je to permanentné farby na vlasy, návesy trvalé alebo dočasné farby na vlasy - všetky z nich pomôcť vašej koruna slávy vyzerať mlado!

load...

Trvalých farieb na vlasy:

Keď hovoríme, trvalé, nemáme vlastne znamená, že bude trvať váš život! Znamená to len, že pomocou trvalých farbách na vlasy, vaše vlasy zostanú farebné po dobu dlhšiu ako 6 mesiacov. Vzhľadom k tomu, vlasy rastú, bude tiež rast z jeho farbivá farby. Pre trvalé farby na vlasy, budete musieť navštíviť salón sa dostať, že profesionálny vzhľad. Permanentný farby na vlasy zvyčajne majú veľa chemických látok, ktoré môžu dokonca poškodiť kožu na váš skalp. Ak máte citlivú pokožku a vlasy, potom sa vám bude o to viac náchylné k poškodeniu vlasov. Výhodou použitia farieb permanentné vlasov je, že sú dlhotrvajúce, ale na úkor vášho skalp zdravie! Buďte pripravení na svrbenie, pálenie a nespočetné množstvo ďalších nežiaducich účinkov, ktoré prichádzajú s týmito trvalých farieb na vlasy.

Semi-permanentné farby na vlasy:

Semi permanentný farby na vlasy dávajú rovnaké výsledky ako permanentné farby na vlasy, ale sú krátke trvanie. Budete musieť znova farbiť si vlasy počas 3 až 6 týždňov po ich použití. Životnosť farby závisí aj od toho, ako často si umyť vlasy. Semi permanentný farby na vlasy väčšinou používajú prírodné produkty, ktoré prepožičiavajú farbu na vlasy. Ďalšou výhodou je, že vyživuje vaše vlasy kým farbenie ho. Ale nevýhoda je, že budete musieť zafarbiť si vlasy často. Prečo sa rozhodnúť pre polotovarov stálych farbív? Nemajú žiadne vedľajšie účinky; ale byť pripravení vykonávať časté výlety do salónu!

Aj keď to je len prirodzené, že zostarnúť, nemusíte šport soľ a korenie vlasy robiť, len preto, že sa obávajú chemických farbív. Vaše obavy sú platné, pretože chemikálie urobiť viac škody ako úžitku. Takže čo ďalej? Použiť dočasné farby na vlasy!

load...

Rastlinné farby na vlasy:

Ušetrili sme to najlepšie za posledný! Dočasné farby na vlasy. Áno, sú v móde dnes, a to z dobrého dôvodu. Väčšinou sú vyrobené z rastlinných extraktov a sú mimoriadne bezpečná.

Dočasné farby na vlasy nevydrží príliš dlho na vlasy, ale môže byť použitý pre dotykové ups, ako a kedy chcete, bez obáv alergie. Rastlinné farby na vlasy sú príkladom tohto typu farieb na vlasy. Môžete ich používať tak často, ako váš núdze na vlasy, bez toho aby museli starať o vedľajších účinkov. Vlasy farbivo je čisto vyrobená z prírodných extraktov. Avšak farba odznie počas jedného až dvoch týždňov. Ak ste pozorne o klimatizáciu a udržanie si vlasy pravidelne potom toto je ten správny produkt pre vás. Dodatočnou výhodou je, že možno podmieniť a liečiť vaše vlasy, ako je libo, bez toho aby sa museli starať o farbe beh alebo blednutiu. Používať rastlinných farbív pravidelne udržiavať, aby lesk a odraz vo vlasoch.

Čo je Rastlinné farby na vlasy?

Názov hovorí za všetko! Rastlinné farby na vlasy sú vyrobené z rastlinných extraktov. Niektoré zeleniny, ktoré konzumujeme na každodennej báze sú bohaté na farby. Rastlinné farbenie vlasov zložky sú dostupné z týchto zeleniny všetky extrakty. Existuje niekoľko výhod používania rastlinný farbenie vlasov. Napríklad, že vyživujú pokožku hlavy pri ich sfarbenie. Udržujú kožu na vlasovú pokožku vlhkú a tiež zbaviť ťa lupiny a suchú pokožku. Sú lepšie absorbované vlasových folikulov a tiež posilniť ich, zatiaľ čo ich sfarbenie. Vlasy zostáva mäkká a skákacie pri použití rastlinných farbív na vlasy.

Prečo Go Vegetal?

Rastlinného farbiva sú najnovšie výstrelok, a populárne medzi obaja mladí ľudia, ktorí chcú efektné farby a staršie osoby, ktorí chcú, aby pokryli svoje šedej! Sú lacné, dostupné ako v žiarivých a tradičné farby a čo je najdôležitejšie, nedráždi kožu, vlasovú pokožku, alebo vlasy. Môžete zvládnuť techniku ​​farebnú aplikácií doma a šport účes ste vždy chceli vyskúšať!

Rastlinné farbenie vlasov Nastavenie farieb:

Ak ste si mysleli rastlinné farby na vlasy prídu nudné čierne a hnedé, ste v príjemné prekvapenie! Rastlinné farby na vlasy prichádzajú v niekoľkých zaujímavých farebných variantoch. V skutočnosti budete mať z čoho vyberať, keď vidíte odtiene na obete.

  • Light blonde
  • Mahagón blond
  • Fialový
  • Slivka
  • Karmínová
  • Henna červená
  • Medené blonde
  • Tmavo oranžový

To sú len niektoré z mnohých farieb, ktoré si môžete vybrať z, keď posun k ekologicky rastlinné farby na vlasy. Teraz, je to, že nie je lákavé tvrdenia?

Ktorú značku si vybrať?

Aj keď nie sme tu podporovať akejkoľvek značky, dôrazne odporúčame vyskúšať Vegetal Bio farby, značku, ktorá bola preč vírusové na indickom trhu. Od červenej až čiernej, táto značka má niekoľko farieb na výber a je len farbivo pre tých z vás majú citlivú pokožku a pokožku hlavy. Poškodeného kadere sa získať ich lesk a lesk v sotva jednej aplikácii!

Väčšina rastlinné farby na vlasy pomoc pri farbení vlasu od korienkov ku končekom, bez toho by to vyvolalo nejaké vedľajšie účinky alebo podráždenie. Nielen, že sú väčšinou vyrobené z prírodných surovín, sú tiež lacnejšie než ich chemické náprotivky. Stavu a chrániť vaše vlasy s rastlinnými farbivami vlasmi a neboj sa šedej dlhšie!

load...