Starostlivosť o vlasy

Trvalé vlasy Rovnanie: Čo, kedy a ako

Trvalé vlasy Rovnanie: Čo, kedy a ako

Ženy milujú mať dlhé, krásne, svietilo a rovno vyzerajúce vlasy. V snahe získať tým, že sa snažia rôzne veci, a trvalé vyrovnávanie vlasov je jedným z nich. Predtým, než sa rozhodli pre vyrovnávanie vlasov trvalo, viem, čo to means-

Čo je permanentný vyrovnávanie vlasov?

Permanentný vyrovnávanie vlasov odstraňuje svoje vlnité kadere trvalo používajú chemické ošetrenie, aby vám Straight tečúcou vlasy bez použitia Styler denne. Hoci existuje niekoľko spôsobov, ako to dosiahnuť, nasledujúce 2 kroky sú neoddeliteľnou súčasťou tohto procesu:

A. Salóny najprv použiť výrobok na báze sodné na vlasy rozbiť štruktúru Kertain a robiť to lepšie zvládnuteľné.

B. Po druhé, oxidant, ktorý pomáha neutralizovať akcie keratín sa pridá pre nastavenie vlákna vlasov v požadovanom tvare.

Koľko Permanentný vyrovnávanie vlasov stojí?

Zvyčajne stojí okolo Rs.4000 - Rs.6000 založené na Salóne a značky podľa svojho výberu. Kým liečba Loreal môže byť nákladná, zvyčajne vydržia dlhšie.

load...

Druhy trvalého vyrovnávanie vlasov

Permanentný vyrovnávanie vlasov je opäť rozdelená do rôznych druhov v závislosti na použitej technike zapojené. Dávajú vám rovnaké hodvábne rovné zámky, ale len rôznymi spôsobmi!

 • Liečba keratín
 • Japonský rovnanie (termálne rekondičné)
 • Chemicky sa narovnal vlasy
 • Vlasy rebonding

Keratín zaobchádzania alebo Brazillian narovnávanie

Aj keď nemáme potuchy, prečo tomu hovoríme Brazillian techniku, môžeme vás uistiť, že to jeden z najvyhľadávanejších spôsobov vyrovnávanie vlasov v týchto dňoch.

Čo je to Keratín?

Keratín je prírodný proteín v našich vlasoch. To je tiež prítomné v našich zubov a nechtov. Pomáha naše vlasy tým, že drží v priamom smere a lesklé. Vzhľadom k tomu, obsah bielkovín klesá s nevyváženou stravou a veku, budú hladiny keratínu klesať. V dôsledku toho je naše vlasy stane kučeravé, zamotané a suché. Ak chcete získať elegantné vlasy, musíme nahradiť obsah bielkovín v našich vlasov. Ošetrenie na základe tohto procesu sa nazýva "brazílsky nepoužiteľným".

load...

Táto úprava v podstate pridať vrstvu keratínu na vlasu, ktorá vás nechá s hodvábne rovné vlasy. Odkiaľ väčšina vyrovnávanie vlasov techniky najmä tie trvalé poškodzujú vlasy v dlhodobom horizonte, táto technika je oveľa bezpečnejšie. Keratín redukuje krepovateniu a robí vaše vlasy rovné. Je to tiež oveľa bezpečnejšie pre použitie na chemicky ošetrené a dokonca k poškodeniu vlasov. Liečba bude trvať maximálne dve hodiny až do konca.

Nepoužíva silné chemikálie na otvorenie a zatvorenie vlasovú kutikulu v snahe ho narovnať. Keratín je prírodná látka, ktorá obsahuje 88% z vašich vlasov. Po nanesení keratínový riešenie vlasy, 450 stupeň plochej ocele sa používa na utesnenie vzorec do všetkých prameňov vlasov. To vytvára bariéru proti vlhkosti, ktorá znižuje krepovateniu a kadere zároveň podporujú žiarivý vzhľad.

Zatiaľ čo väčšina ľudí nazývajú tento permanent, pravdou je, že to trvá len po dobu maximálne 6 mesiacov. Výhodou však je, že vlasy sa vráti do svojej pôvodnej štruktúre postupne, namiesto toho, aby len jeden alebo dva palce šalejú na vás. To možno vykonať aj opakovane bez starostí a vo všetkej úprimnosti, to je jedna liečba, ktorá poskytuje lepšie výsledky pri opakovanom použití! Aspoň my teraz vieme, prečo je najvýhodnejšie neskoro.

Pros keratínu vyrovnávanie vlasov Liečba

 1. Táto liečba Vlasy sú bezpečné pre vlasy a je k dispozícii po rozsiahlom výskume.
 1. To robí vlasy Super mäkká a hodvábna.
 1. To robí vlasy lesklé, rovnako ako v televíznych reklamách. Elegantný a zvládnuteľné vlasy pridáva vrstvu prepracovanosti do svojho vzhľadu. Je to jednoduchšie, aby sa odsťahoval bez výdavkov hodinový rovnanie v dopoludňajších hodinách.
 1. Je vhodný pre všetky typy vlasov.
 1. Liečba tvrdia, že nemajú žiadne vedľajšie účinky.
 1. Vhodné pre mužov aj ženy.
 1. To odstraňuje potrebu chemické vlasové prípravky, ako sú spreje a penou. Je to výmena keratínu proteínu na vlasy, ktorý dáva veľmi dobré výsledky.
 1. Táto úprava zaisťuje zvýšenú opatrnosť pred slnkom a znečistenia z atmosféry a tiež opravy poškodených vlasovej kutikuly. V prvom týždni po keratín vlasy rovnanie liečby vlasy môžu vyzerať trochu nudné, pretože príliš veľa keratínu vybudovať na vlasy. Ale nie sa báť, IT konečných výsledkov, akonáhle je liečba usadil, stojí za to!
 1. Príliš veľa komplimenty!

Tam je len jedno slovo z opatrnosti. Zdá sa mi, že trávia viac času na make-up a oblečenie, pretože nemám narovnať moje vlasy každý deň. Komplimenty sú návykové!

Cons keratínu vyrovnávanie vlasov Liečba

 1. Ide o nákladnú liečbu. Výskum všetky svoje možnosti, než investície do tejto liečby. Pre mňa je to pohodlie v / s nákladmi
 1. Tehotné ženy by nemali ísť na túto liečbu vlasov. Tento produkt môže emitovať niektoré plyny, ktoré nie sú vhodné pre tehotné ženy. Zabránilo chemické ošetrenie vlasov počas tehotenstva, pretože môžu obsahovať formaldehyd.
 1. Musíte použiť chlorid sodný zadarmo šampóny a kondicionéry pre umývanie a údržbu po ukončení liečby.
 1. Skončíte míňať viac peňazí a úsilia pri správe chemicky ošetrené vlasy
 1. Pre lepšie výsledky budete potrebovať dobre vycvičené kaderníci zvyšujúce sa náklady na liečbu.
 1. Chemicky ošetrené vlasy sú náchylné k rozbitiu vlasy a vypadávanie vlasov. To nie je špecifická pre túto liečbu. Trvalé onduláciu a farbenie tiež viesť k rovnakým výsledkom. Vziať dobrú starostlivosť o vaše vlasy s dovolenku v kondicionéry atď
 1. Tam je vždy šanca na alergické reakcie. Z tohto dôvodu sa rozhodnúť pre originálne výrobky na údajný salóne. Trvať na kalmetizace vylúčiť akýkoľvek po účinky, ako je vyrážka, svrbenie atď

Niektoré Šampóny Obsahuje keratín pre lepšiu následnej starostlivosti

 • Sunsilk Hydra TLC s Nutri-keratínu, šampón
 • Tresemme Keratín Shampoo

Tieto šampóny sú užitočné pri udržiavaní výsledky po proteínovej liečbe Keratin Hair.

Niekoľko tipov, majte na pamäti, pre túto liečbu:

 • Správne je potrebné dbať na ochranu očí a kože zatiaľ čo podstúpi túto liečbu
 • Vyvarovať opakovanie chemické ošetrenie vlasov často. Po tejto úprave dať svoje vlasy oddýchnuť. Nepokúšajte sa o ďalšie chemické ošetrenie pre najbližších 6 - 8 mesiacov. Ak máte opakovať tieto vlasovej starostlivosti agresívne budete vzniknú rozsiahle poškodenie vlasov. Nechajte svoje vlasy rastú späť.

Japonský vyrovnávaním alebo Thermal Ozdravovacie

To je technika, ktorá využíva ako chemikálie a teplo. Tak jo by ste mali naozaj diskutovať pred spáchaním na to dôkladne.

Primárne bola zahájená v Japonsku ako vyhladzovací a klimatizácia ošetrenie, postup Japonský vyrovnávanie vlasov podporuje trvalú zmenu v štruktúre vlasu. Pri tomto postupe sa proteín väzba cysteín vlasov dostane uvoľní a je prepracovaný pomocou rovnanie vláskových buniek.

Pri tomto postupe, chemické látky sa aplikuje po dobu 15 až 20 minút, aby rozbiť väzby na vlasy. Potom sa vlasy je vystavený nadmernému teplu k reštrukturalizácii putá do rovnej typu. Toto je potom znova spracuje s chemickými látkami na zámku v väzieb a ochrane vlasov.

Celý postup japonskej vyrovnávanie vlasov zahŕňa množstvo krokov, ktoré sa líšia podľa dĺžky a štruktúry vašich vlasov. Všeobecne je dlhý a časovo náročný postup, ktorý netrvá menej ako šesť až osem hodín, v závislosti na dĺžke vašich vlasov. A to nie je všetko; Japonský vyrovnávanie vlasov si vyžaduje ďalšiu hodinu alebo tak pre ďalšie nadväzujúce zasadnutie po troch dňoch dostať liečbu hotovo. Tento rovnanie trvá po dobu aspoň 6 alebo 7 mesiacov.

Táto technika však nemá 100% výsledkov, musíte mať správny typ vlasov pre túto prácu. Tí, ktorí majú tento typ vlasov mali mimoriadne skvelé výsledky, ktoré majú iba požadované touch up, ale tí, ktorí nevyzerajú, že majú veľmi zmiešané reakcie na neho. Je tiež dôležité mať na pamäti, že tento postup nie je vykonaná na vlasy, ktoré bol podrobený chemickým ošetrením predtým. Tiež to možno vykonať rôznymi spôsobmi, čo znamená, že chemikálie používané sú rôzne a to je najlepšie, aby ju prerokovať s odborníkom na dĺžku, ako rozhodne, ktorý z nich chcete ísť s.

Čo je potrebné zvážiť pred japonskou Trvalé narovnanie

Japonský vyrovnávanie vlasov, nie je pochýb o tom, je skvelá voľba pre styling styling, ale je potrebné vziať do úvahy niektoré faktory, než ako sa to robí.

 1. Potom, čo si nechať narovnať vlasy trvalo, nie je možné vyskúšať rôzne pohľady, ako kudrlinky, pretože to môže viesť k poškodeniu novo ošetrené vlasy. Preto, ak máte radi, že sa snaží nový vzhľad po celú dobu, potom to s odporučil, aby sa zabránilo japonskej rovnanie vlasov na prvom mieste.
 1. Tiež sa vyhnite rovnanie, ak vaše vlasy prešiel nejaké intenzívne chemické ošetrenie, ako je napríklad farbenie a bielenie, ako vaše vlasy môžu byť náchylné k veľkému množstvo škôd. Existuje šanca, že váš skalp môžu dostať podráždené výsledný do nesmiernej vypadávanie vlasov. Z tohto dôvodu urobiť skúšku prameň v prípade pochybností, aby ste videli, ako vaše vlasy reaguje na chemické látky.
 1. Typ vlasov je najdôležitejším faktorom, ktorý treba vziať do úvahy pred japonskej vyrovnávanie vlasov. Ak máte africkým kadere, potom japonská rovnanie vlasov nie je liečba je potrebné zvážiť, ako silné chemikálie môžu byť zničujúce pre takéto jemné kadere. Tiež liečba vystavuje vlasy teplo po dlhšiu dobu, čo môže spôsobiť veľké škody na vlasy. African vlasy môžu byť narovnal pomocou vlasy relaxačné ošetrenie, čo je oveľa jemnejšia na hrivu.
 1. Avšak, akonáhle sa dostanete Japonský vyrovnávanie vlasov proces, musíte sa uistiť, že vaše vlasy je chránený pred slnkom a či je správne hydratovaná. Z tohto dôvodu, liečbe novo narovnané vlasy s hlbokým kondicionér vlasy pravidelne. Ak chcete farbu vlasov, potom budete musieť počkať aspoň jeden až dva mesiace po liečbe. Niektorí odborníci tvrdia, že liečba Japonský vyrovnávanie vlasov nie je škodlivá; Avšak je potrebné si uvedomiť, že akýkoľvek postup, ktorý môže zmeniť štruktúru prirodzené vaše vlasy nemôže byť v bezpečí. Posledný ale nie najmenší; dostať japonská vyrovnávanie vlasov urobil dobre známe a skúsený stylista, ak nechcete mať žiadne hrozné zážitky.

Chemické narovnanie

To je tiež známy ako vlasového relaxačné techniky. Teraz, s touto technikou, je to všetko o prelomenie väzby skôr proteínových väzieb vo vlasoch. Ak je správny počet dlhopisov sú rozbité, potom kučeravé alebo vlnité vlasy sa stane rovno. To je princíp za ním. To však vyžaduje profesionálne byť veľmi opatrní a tiež so skúsenosťami v tejto oblasti.

Musíte otestovať vidieť tú správnu kombináciu pre ak je príliš veľa väzieb sú rozdelené vaše vlasy pôjde krívať a zároveň ak je dostatočný počet nie je zlomené, potom vlasy nie je narovnať. Takže to je pomerne zložité postup zvoliť.

Permanentný rovnanie je veľmi nákladný postup samozrejme, a to je dôvod, prečo firmy majú prísť s toľkými doma súprav za to! Trh pre trvalé vyrovnávanie vlasov produkty doma je tak veľmi veľký, že je to jedinečná príležitosť. Aj keď sú tieto sady nedávajú zlé výsledky, majte na pamäti, že sa jedná o veľmi presne načasovaný proces a chyby môžu byť veľmi nebezpečné. V salóne, dostanete personalizovaného a skúsený starostlivosť, ktorú si nemôžete dať sami. Takže myslíte, že o tom dobre, než sa rozhodnete.

Čo je potrebné zvážiť pred chemickej Vyrovnávanie

 • Má použiť, povaha relaxačné vzorca závisí na vlasy, ktorý má byť liečený.
 • Vyrovnávanie vlasov ošetrenie oslabí vlasy. To je výsledok z rozbitie väzieb, ktoré sú potrebné na uvoľnenie kadere. Veľká starostlivosť musí byť prijaté v prvom návrhu a najmä v dotykových up aplikácie. Prekrývajúce sa príliš veľa na predtým uvoľnené vlasy môžu mať za následok nadmerné poškodenie.
 • To je ďalší dôvod, prečo opustiť tento jeden k profesionálnym a skúseným kaderníkom.
 • To je dobre stojí peniaze, a nestojí za to riziko robí nezvratné škody na vlasy a následnom pokuse rovnanie s relaxer doma.

Vlasy rebonding

Liečba rebonding je požehnaním pre ženy, ktoré majú problémy so krotí svoje vlnité, husté alebo "veľký" vlasy. Vlasy, ktorý je slušne rebonded udrží svoju plynulosť dlhšiu dobu momentu. Je to proste v pôvodnom vlasy alebo opätovný rast regiónu, kde bude vidieť kadere alebo vlny. Popular však rebonding možná, zostáva faktom, že vlasy, ktoré bolo niekoľkokrát odrazil alebo sa narovnal, alebo príliš skôr farbené zostáva na nízkej úrovni u jeho koreňov. Rebonding bude vyžadovať veľkú údržbu a bezpečnosť počas budúceho odrazenie alebo vyrovnávanie zaobchádzanie z dôvodu svojho citlivého a krehkého okolnosť

Rebonding je chemická úprava vlasy, ktoré robí vaše vlasy rovné, hladké a lesklé. Jedná sa o trvalé a nákladný postup. Ceny za ošetrenie môže byť v jednotlivých salónoch v dôsledku použitých výrobkov, služieb, váš typ vlasov a starostlivosti po ošetrení.

Každý typ vlasov má prirodzenú väzbu. Kučeravé alebo vlnité, sú dôsledkom prirodzených väzieb, ktoré dodávajú vlasom jeho fyzickú kvalitu. Krém zmäkčovadlo alebo relaxačné používa pri liečbe opätovne rozbíja štruktúru vlasov. Potom sa neutralizačné spája štruktúru znova a robí vlasy rovno. V jednoduchších termínoch odskočí liečba zmení svoju prirodzenú štruktúru vlasov.

Rôzne Urob si sám sady sú k dispozícii pre toto zaobchádzanie, a môžete sa rozhodnúť pre tie, ak máte skúsenosti s trvalým vyrovnávanie vlasov doma.

Len nezabudnite, že chemikálie oslabiť vlasy a preto potrebujú väčšiu starostlivosť a pozornosť. Rozhodnúť sa pre domáce vlasové masky, ako sú banány a avokáda masky a hýčkať svoje vlasy s liečbou horúcom oleji. Skvelé vlasy cítite istejšie, takže teraz môžete vládnuť svetu a vyzerajú skvele, ale nerobí to.

Vlasy Glazúra Liečba

Ak svit je to, čo hľadáte skôr než rovné vlasy, potom by ste mali zvážiť glazúry pre starostlivosť o vlasy, ktorá dodáva lesk pre všetky typy vlasov.

The New Hair Glaze ošetrenie sa stala veľmi populárnou medzi teenagerov. Technika, kde si môžete vytvoriť akýkoľvek typ lesk vlasov a glazúry je dosť ťažké prejsť ďalej. Starostlivosť o vlasy priemysel oplýva ošetrenie vlasov, ktoré sľubujú poskytovať vynikajúce výsledky a dostať sa k nám bližšie k nášmu požadovaného vzhľadu. Jedným z relatívne nedávnych ošetrenie vlasov, ktoré sľubujú dodať krásny lesk je sušič glazúra, ktorý môže pracovať pre všetky typy vlasov.

Hoci vlasové glazúry sú často označované ako vlasy pery, tam je nepatrný rozdiel medzi týmito dvoma pojmami. Lesk skutočne preniká do vlasov kutikulu a trvá dva až štyri týždne. Glazúrou, však, je jednoducho potiahnutie vlasu a, ako výsledok, to trvá menej, zvyčajne len asi týždeň alebo dva.

Čo sa týka aplikácie vlasových glazúr, treba uviesť, že sa môže líšiť v závislosti na značke vybrané. Všeobecne však vlasy glazúry sú aplikované na vlhké vlasy a odišiel na dobu 10 až 20 minút pred opláchnutie je preč. Vlasové glazúry, ktoré sú aktivované tepla sú tiež k dispozícii.

Aplikovanie vlasové glazúry doma by mohol opustiť sušič vlasov, než sú použité v salóne. Lepenie s jasnými glazúrami, ak dávate prednosť domácej liečby môže byť bezpečnou alternatívou.

Nežiaduce účinky trvalého vyrovnávanie vlasov

 • Mix a priame kučeravé vlasy, keď vlasy rastú.
 • Opakovanie procesu zachovať vzhľad.
 • Nadmerná suchosť a frizziness.
 • Môže spôsobiť svrbenie pokožky hlavy, lupiny a ďalšie súvisiace problémy.
 • Poškodenie štruktúry vlasov.
 • Pokles vlasy, štiepeniu a strata prirodzeného lesku.

Post Care

 • S toľkými produkty sú používané na vlasy, obnovenie zdravia a výživy jesť zdravo a majú veľa vody.
 • Používajte len odporúčané produkty podľa odporúčania stylista.
 • Vyhnúť ťažké drhnutie uterákom.
 • Postupujte podľa uvedených pravidiel zo strany stylistka a vykonávať rutinné salon návštevy.

load...