Starostlivosť o vlasy

Top 8 vlasy Wella vlasové krémy

Top 8 vlasy Wella vlasové krémy

Ako ženy sa vždy túžia hustou, dlhou a rovné vlasy ako to modelov vidieť v televíznych reklamách a seriálov. Rovné vlasy je naozaj "in" v dnešnej dobe. Tí, ktorí nemajú rovné vlasy sa pohybujú na chemické ošetrenie, aby si tento pohľad. Avšak, chemické úpravy sú drahé a tiež časovo náročné. Dnes som ti to povedať o Wella vyrovnávanie vlasov krémy a necháme-in krémy s ktorého pomocou môžete získať poker rovno vlasy.

Ak máte záujem o trvalé riešenie pre vaše kučeravé vlasy máte, choďte na trvalé rovnanie krémy. Ak by ste chceli zmeniť svoj účes z kučeravé alebo vlnité, aby rovno, ísť na dovolenku-in rovnanie krémy.

Najlepšie Wella vyrovnávanie vlasov krémy

1. Wellastrate Straight System Kit:

Tento priamy systém súprava je k dispozícii v dvoch variantoch, teda mierne a silné. Ak sú vaše vlasy veľmi kučeravé a vlnité, ísť na silnú variant, ale ak sú vaše vlasy ľahko zvlnená, rozhodnúť sa pre mierne jeden. Dodáva sa s rovnanie smotanou a neutralizačné za prijateľnú cenu. Musíte najprv použiť rovnanie krému asi 1 hodinu a potom opláchnite čistou vodou. Potom naneste neutralizačné a udržať ju po dobu 45 minút a opláchnite ho potom. Ešte pod vlasy na najbližšie tri dni a voila, vaše vlasy sa narovnal! Účinok trvá po dobu 6 mesiacov, takže máte poker rovno vlasy.

load...

2. Wellastrate Straight Systém Intense Kit:

Táto Wellastrate vyrovnávanie vlasov krém, ktorý obsahuje jednu 100 ml vyrovnávanie vlasov smotany a jedno neutralizačné emulzie. Kroky a ďalšie dôležité informácie sú zapísané v brožúre, ktorá prichádza spolu s kitom. Táto súprava vám pomôže získať rovné vlasy. Bude skrotiť krepovateniu a účinky bude trvať približne 14 týždňov. Narovnať vlasy s elektronickým žehličky a použiť rovnanie krém. Potom použiť neutralizačné krém uzamknúť narovnávaniu efekt.

3. Wella Enrich Straight Leave-in Cream:

Toto voľno-in rovnanie krému od Wella je vyvinutý pre vlnité a nepoddajné vlasy. Bude narovnať zámky a tiež riadiť krepovateniu do značnej miery. Jedná sa o dovolenku-na smotane, takže ho môžete použiť po umytí šampónom a potom štýl ako obvykle. Účinky tohto krému zostane až do nasledujúcej šampón zasadnutie. Je obohatený o bambucké maslo a hodvábne extrakty, ktoré vám poskytnú poker, rovné vlasy, a tiež pridať vlhkosť do neho. Ak ste niekto, kto neustále mení účesy každú chvíľu, tento krém od Wella je pre vás.

load...

4. Wella System Professional hneď Straight a Vyhladzovania krém:

Táto priama a vyhladzovací krém z Wella skrotí a narovná vlnité, kučeravé a nepoddajné vlasy. To vám dáva dočasné výsledky, a tak môžete zodpovedajúcim spôsobom zmeniť svoj účes. Je vyrobená z unikátneho vzorca pružných polymérov a tiež obsahuje vitamín E, ktorý nepoškodzuje vlasy. To vám pomôže získať lesklé a rovné vlasy. Bude tiež krotiť krepovateniu a hneď krém vám dá zvládnuteľný, rovné vlasy.

5. Wella Color Zachovať Rovnacie balzam:

Táto rovnanie balzam je obohatený o UV filtre a farebné zachovanie molekúl, ktoré vám rovnacie účinok a bráni farbu vlasov pred vyblednutím. To tiež krotia krepovateniu a dáva vám zvládnuteľné a lesklé vlasy. Použiť túto rovnanie balzam na uterákom vysušené vlasy a štýl ako obvykle. Účinky potrvá do budúcej prania, čo je naozaj skvelé. Ak vaše vlasy farbené a chcete rovné vlasy, to rovnanie balzam môže slúžiť svoj účel.

6. Wella Biotouch Straight Štartovanie Cream:

Nejedná sa o rovnanie krém zvlášť. Avšak, je potrebné použiť pred platí rovnanie krém, pretože zlepšuje výsledky. Je vyrobený z jojobového oleja a vyživuje vlasy hlboko. Pripravuje vlasy pre proces rovnanie a takisto zvyšuje účinky rovnanie. To vám dáva zvládnuteľné a krepovateniu bez vlasov tak, aby proces rovnanie sa stáva ľahké a jednoduché.

7. Wella Biotouch Straight Leave-In Cream:

Jedná sa o voľno-in narovnávanie cream od Wella. Naneste malé množstvo krému na vlasy po umytí šampónom a štýl ako obvykle (nie opláchnite). Tento krém vám elegantný a poker-rovné vlasy, a účinky zostanú po dobu 24 hodín. Je obohatený o dobrote jojobového oleja, ktorý bude hydratujú vašu suché vlasy. To tiež riadi krepovateniu do značnej miery. Je to skvelé pre okamžité narovnané vlasy a poskytuje skvelý povrch.

8. Wella High Hair Sleek Wonder:

The High Hair Elegantný Wonder z rady Wella Professional je ľahký rovnanie krém, ktorý vám dáva elegantný, rovné vlasy, ale dočasne. Je odolná voči vlhkosti, ktorý znamená, že vaše vlasy zostanú rovné, aj keď sú vystavené vysokej vlhkosti. Rovnacie účinky zostane až do ďalšieho šampón. To rovnanie krém bude tiež chráni vaše vlasy pred poškodením slnkom, pretože obsahuje provitamín B5. Môžete ju použiť na vlhké alebo suché vlasy a štýl ako obvykle.

Už ste vyskúšali niektorý z týchto Wella vyrovnávanie vlasov produkty? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...