Starostlivosť o vlasy

Top 8 najlepších šampónov Ayur

Top 8 najlepších šampónov Ayur

Ayur značka slúži svojich verných zákazníkov s ich úžasné výrobky od roku 1984. Ich výrobky sú vyrábané s bylinných zložiek a majú úžasnú škálu starostlivosti o pleť, starostlivosť o vlasy, slnečné starostlivosti a produktov pre starostlivosť o telo. Dnes sme zoznam top - 10 šampóny z ich rady starostlivosti o vlasy. Dúfame, že vám pomôže pri výbere najlepšej Ayur bylinný šampón pre starostlivosť o vlasy.

Najpopulárnejší Ayur Šampóny

1. Amla Shikakai s Reeth šampón:

Všetci vieme, výhody používania Amla, Reeth a Shikakai ale vzhľadom k hektickej plánu, že to nie je možné ho použiť. Ale keď poviem, že môžete získať všetky tieto zložky v šampóne potom? O áno! Ayur je jedna taká značka, ktorá to urobil. Tento šampón z Ayur podporuje rast vlasov, odstraňuje nečistoty a vyživuje a nechať ich zdravo vyzerajúce a hydratovanú.

load...

2. Ayur Soya Protein Shampoo:

Proteín je dôležitý pre starostlivosť o vlasy, najmä u tenkých a krehkých vlasov. Tento šampón z Ayur obsahuje sójový proteín, ktorý posilňuje vlasy od korienkov a urobiť je tučný hustá. To tiež hydratuje vlasy a pridáva ochrannú vrstvu na vlasy. Ak máte suché a poškodené vlasy, potom je tento šampón je ideálny pre vás.

3. Ayur Lemon Shampoo:

Vzhľadom k znečisteniu a nečistôt, skalp zašpinia a tak dôkladné čistenie je nutné. Všetci sme si vedomí, že citrón je považovaný za najlepší čistiaci prostriedok pre vlasy a tento šampón obsahuje dobroty citrónom a oranžovej extraktov. Lemon je tiež známe, aby sa zabránilo tvorbe lupín, zatiaľ čo oranžové extrakty obnovuje svoj matný vlasy. Ak nechcete mať čas využiť tieto zložky samotné potom šampón je ideálny pre vás.

load...

4. Ayur Rosemary šampón:

Tento Ayur šampón obsahuje dobrotu rozmarínu, ktoré je známe, aby sa zabránilo tvorbe lupín a svrbenie. Rosemary má tiež vlastnosti klimatizácie, ktorá vyživuje suché a poškodené vlasy a urobiť je hydratovaná. To tiež posilňuje krehké vlasy, ktorý pomáha v raste vlasov. Ak máte suché, krehké vlasy a trpí lupiny potom šampón stojí za to vyskúšať.

5. Heena Tulsi šampón:

Henna a tulsi sú prémiové bylín, ktoré sú skvelé pre vlasy; Ayur má šampón vyrobené z týchto dvoch bylín, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre suché a poškodené vlasy. Henna je známe, že pomáhajú v raste vlasov, pretože zabráni padaniu vlasov. To je tiež prírodný kondicionér, ktorý udržuje vaše vlasy hydratované a zvlhčenie. Vzhľadom k tomu, Tulsi udržuje šedivenie a udržuje pokožku hlavy zdravú. Je to musí pokúsiť šampón, ak ste trpia poklesom vlasov a ďalšími problémami vlasov.

6. Ayur Coconut Shampoo:

Snažte Ayur kokosový šampón, pretože obsahuje dobroty kokosu, že očistím vás vlasy, hydratuje ju a udržuje ju živil. Šampón má príjemnú vôňu kokosu v nej, ktoré nie je v priebehu napájanie vôbec. To je vaše vlasy mäkké, hladké a zamotať zdarma.

7. Ayur pH Balance Anti Shampoo:

Lupiny je jedným zo spoločných problémov v dnešnej dobe. Tak, že je nevyhnutné použiť antioxidačné lupinám šampóny, ale je ťažké nájsť. Ayur zaviedla nový šampón vo vlasoch starostlivosti o výrobok, ktorý je vyvážené pH proti lupinám šampón. Tento šampón udržuje zdravú rovnováhu pH pokožky hlavy, ktorá zabraňuje vzniku mŕtvych buniek a lupín. To tiež čistí pokožku hlavy dôkladne, takže nie je žiadny zvyšok lupy vľavo.

8. Ayur Natural Hair umývať:

Nejedná sa o šampón, ale umývanie vlasov, ktorý môže byť použitý ako alternatíva pre šampón. Je vyrobený z amly a Shikakai čo je ideálna kombinácia pre tupé a suché vlasy. Udržuje vlasy vyživované, hydratovaná, hladká a zdravá. Pravidelné používanie tohto umývanie vlasov zvyšuje rast vlasov a tiež zlepšuje vlasy textúru. Ak máte radi používate umývanie vlasov, potom je to musí pokúsiť.

Už ste využili akúkoľvek šampón z Ayur? Aká bola vaša skúsenosť? Zanechajte nám komentár.

load...