Starostlivosť o vlasy

Top 5 Trvalé lieky na liečbu vypadávania vlasov

Top 5 Trvalé lieky na liečbu vypadávania vlasov

Každý, kto miluje lesklé, čierne a husté vlasy !! Správny? Ale bohužiaľ pre mnohých, je to len sen. To znamená, že to neznamená, že tento sen nemôže byť dosiahnutý.

Pokles vlasy a vypadávanie vlasov je niečo, čo nie je obmedzený len na niektoré nič viac. Jedná sa o bežné problémy, ktoré sú s ktorými sa stretávajú ľudia všetkých vekových skupín. Z tohto dôvodu, kedykoľvek budete pozorovať nadmerné vypadávanie vlasov, mali by ste začať užívať potrebné kroky k jeho ďalšiemu zabrániť. Ako teda môžeme v skutočnosti pracovať na trvalé riešenie k vypadávaniu vlasov?

No, prírodnej liečby a opravné prostriedky by mohli dať nejaké úľavy od tohto problému, ale rozhodne nie je trvalé riešenie pre extrémne prípady. Takže, kto príde na pomoc v tejto krízy?

load...

Podľa výskumníkov, moderné technológie priniesla v rôznych metód, ktoré sú la make účinné trvalé liečby vypadávania vlasov. Nižšie Táto príručka vám poskytne najvyššiu 5, ktoré si môžete vybrať zo. Pozrite sa na ne:

Trvalý liek na vypadávanie vlasov:

1. Postup Hair reštaurovania:

Ide o proces, pri ktorom na vlasy re-rast nastane na pokožku hlavy a najlepšie je, že neexistuje žiadny lineárny zjazveniu na hlave. Táto oblasť je tiež necitlivé pomocou lokálnej anestézie a vlasové folikuly, ktoré sú ponechané na pokožke hlavy sa najprv odstráni z pokožky hlavy. To sa vykonáva v zadnej časti hlavy len z toho dôvodu, že folikuly tu po celý život existovať. Motorizovaná extrahovania Stroj je určený na tento účel. K dispozícii je v tomto kroku žiadnu bolesť.

load...

Teraz sa špecializovanými balíkoch zariadenie, vlasové folikuly sú miesta na pokožke hlavy. To sa vykonáva pomocou transplantácie vlasov perom. Trvá to asi 3 mesiace na vlasy re rast, ale výsledky sú rozhodne trvalé. Až o osem mesiace po ošetrení, vlasy rastú hrubé a objemné. Táto trvalá liečba vypadávania vlasov sa ukázal byť jedným z najúčinnejších doposiaľ bezbolestné možností!

2. Prípravky nevratná strata vlasov:

Jedným zo spôsobov, v ktorom môžete vyvolať trvalý rast vlasov a liečbu vypadávanie vlasov je dodržiavať lieky predpisuje profesionálov. V takom prípade by mala byť dávka nasleduje až do okamihu, kedy je odporúčaná podľa citlivosti vášho prípadu. Niektoré zo známych liečiv v tomto ohľade patrí Rogaine a Propecia. Ošetruje všetky druhy plešivosti a je schválený FDA.

Na jednej strane, ak Rogaine je lokálne liek a je potrebné použiť ako krém na pokožku hlavy, Propecia je pilulka, ktorá musí byť konzumované denne po dobu viditeľné výsledky.

3. Skalp Reduction Process:

Ďalšie známy spôsob používa ako trvalé riešenie pre vypadávanie vlasov, zníženie skalp je chirurgický postup, ktorý odstráni holú pokožku hlavy, rovnako ako sa tiahne do pokožky, ktorá má vlasov smerom k holú pokožku hlavy. To je jeden nápad, ktorý je potrebné urobiť profesionálny lekári a tiež vyžaduje riadny rozpočet rovnako. Avšak, to je jeden z trvalých riešení vašej kríze.

Zjazvenie je jedným z vedľajších účinkov tohto postupu ale pre mnohých je to stojí za výsledky.

4. Micro vrúbľovanie:

Vrúbľovacie proces vlasy tiež známy ako transplantácie vlasov je mikro vrúbľovanie proces. Asi 1-2 chĺpky za štepu sú transplantované v tejto metóde v rámci kliniky chirurga. Rozhodne je chirurgická metóda, a celkom zložité, ako v porovnaní s ostatnými tu spomenutá. Lokálnej anestézie je daná k pacientovi a potom sedáciu po spôsobe ich pohodlie a zmierniť bolesť.

5. Štrbinová Vrúbľovanie:

V tejto trvalé riešenie pre vypadávanie vlasov, operácia zahŕňa spôsoby, kedy sú vlasové folikuly transplantované na pokožku hlavy, a to spôsobom, že každý z štepu má asi o 30 až 40 vlasov. To je navrhnuté pre ľudí, ktorí buď majú extrémny prípad straty vlasov, inak je tu menší počet aktívnych vlasových folikulov na ich skalp. Jedná sa o trvalé riešenie, a jeden, ktorý vyzýva k drahé operáciu. Lokálnej anestézie je uvedený v tejto situácii rovnako.

Dúfam, že tento článok vám pomôže vyriešiť vaše problémy vypadávanie vlasov. Ešte poradiť s vlasmi špecialista na správnu liečbu. Pamätať vaše vlasy sú jedinečné a budete musieť vybrať, čo pracuje pre vás najlepšie! Do tej doby sa postarať a nezabudnite sa podeliť o svoje komentáre.

load...