Starostlivosť o vlasy

Top 5 produktov na vlasy pre indické vlasy

Top 5 produktov na vlasy pre indické vlasy

Ako udržiavať zdravé vlasy?

Vlasové prípravky je jediná odpoveď. Keď príde na vlasové prípravky, existuje toľko možností na výber, ktorý musí byť náročná úloha pre vás do.Thus sme to pre vás jednoduchšie robiť. Nižšie sú uvedené päť najlepších dostupných v Indii prípravky pre starostlivosť o vlasy. Tieto produkty rast vlasov vám môžu pomôcť dostať, že krásne lesklé vlasy, ktoré je žiaduce pre každú jednotlivú ženu.

1. L'Oréal Paris Elnett Satin Hairspray:

Väčšina z nás si vybrať salón návštevu tesne pred dôležitou udalosťou, pretože v čase, stylista môže robiť veci, ktoré nemôžeme vždy robiť. Ak vás zaujíma, čo hovorím, aj výrobky, ktoré sú kaderníci používajú, sú odlišné, a to nie je praktické, aby ich vlastniť kvôli jeho nižšie ako bežné použitie. Takže profesionálne salóny používajú high-end spreje, ktoré pomáhajú účes posledný v priebehu celého večera. Jeden taký vynikajúci odborník odporúča výrobok pre kupujúcich je L'Oréal Paris Elnett Satin Hairspray. Najlepšie časť o tomto raste vlasov produkte je, že si to môžu dovoliť a mať istotu, že robí svoju prácu, a to spôsobom podobným salónoch.

Výhody:

* Dáva vynikajúce držanie na dlhú dobu. * Nemá kader vlasov. * Nebude to zanechať biely obsadenie na vlasy. * Jeho lacnej (náklady, rovnako ako jedna návšteva salónu). * Atraktívne balenie.

load...

ZÁPORY:

* Musíte to platí len o rovnakej chvíli ho sprej von a bolo isté, že sa šíri rovnomerne; inak, môže to robiť vlasy ťažké. * Má veľmi silný zápach, ktorý môže byť ťažké pre niektorých ľudí niesť.

CENA:

Rs 180 pre 75ml R 420 pre 200ml

2. Moroccan Oil:

Marocké olej je známy po celom svete pre svoje úžasné vlastnosti, ktoré robia divy podporovať zdravé vlasy. Dámy v každom kúte sveta, prisahám týmto produktom aj na medzinárodnej úrovni, je to hovorí, že je jedným z najlepších rast vlasov produkty.

load...

Čo je tak odlišný o tomto "oleja" pýtate sa?

No pre začiatok, má dobroty prírodných olejov a účinok séra. Moroccan Oil rýchlo vstrebáva za vlasy a nakoniec opustí lesklý a hodvábny povrch.

Výhody:

* Obsahuje jedinečný a vzácny antioxidant arganový olej. * To nedáva vlasy mastné. * Nikdy robí vlasy krívanie. * Môže dokonca pracovať ako miernou tepelnou ochranou. * Zlepšuje štruktúra vlasov. * K dispozícii aj v "light" verziu pre ľudí s mastnou pokožku hlavy.

ZÁPORY:

* Aj keď je potrebné malé množstvo, môže to pôsobiť ako trochu drahé pre niektorých ľudí. * Je k dispozícii len vo vybraných salónoch a internetových obchodov.

CENA:

Rs 2100 na 100 ml

Viac informácií o tomto produkte v prehľade Moroccanoil spracovania originálu.

3. Habibs Henna:

Pokiaľ máte šedivé vlasy, potom je najlepším riešením Henna. Je všeobecne neodporúča, pretože jeho nie-vedľajších účinkov výhodu. Nájdete tento výrobok úplne prirodzené, a na rozdiel od akejkoľvek farby na vlasy, pretože neobsahuje čpavok alebo iné škodlivé chemikálie.

Habib je Henna je skutočne jedným z najlepších možností na trhu.

Výhody:

* To slúži na dva účely; kryje šedivé vlasy a zároveň zvýrazní. * Nesmierne pomáha úpravu vlasov. * Obsahuje Bhringraj, Brahmi a Amla, ktoré sú veľmi dobré pre zdravie vlasov. * Musíte sa vsiaknuť henna len za 30 minút, a to je dobré použiť. * Robí vaše vlasy lesklé a dáva mu život. * Absorbuje navyše olej z pokožky hlavy. * Po namočení, množstvo sa zvyšuje, a tým byť opatrný s tým, koľko je potreba pre vaše vlasy.

ZÁPORY:

* Mierne drahšie ako ostatné henou na trhu k dispozícii. * Dostupnosť sa môže jednať o problém v malých mestách.

CENA:

R 130 na 200 gramov.

4. Sunsilk Keratinology Heat Protector Spray:

Pred styling vlasov, je odporúčané použiť toto teplo sprej, aby nedošlo k poškodeniu vlasov vplyvom tepla. Môžete použiť pred žehlením, curling alebo dokonca fénovaní.

Výhody:

* Účinne bráni vlasy pred poškodením. * K dispozícii ľahko vo väčšine supermarketov, rovnako ako on-line obchodov. * Cenovo dostupné v porovnaní s inými tepelne chránič sprejov na trhu. * Obsahuje keratín a UV filtrami.

* Dáva obrovské lesk na vlasy Nevýhody:

* V rozprašovanie tohto výrobku môže viesť k tvorbe umelej vrstvy na vlasy. * Nebude fungovať podľa očakávania na veľmi kučeravé vlasy, v porovnaní s non-kučeravé vlasy. * Ladies žijúci vo vlhkých oblastiach, ako je Bombaj by malo dať chýbať kvôli ich klimatickým podmienkam.

CENA:

R 400 na 180 ml

5. L'Oreal Total Repair 5 Sérum:

Považovaný za jeden z najlepších produktov pre starostlivosť o vlasy, L'Oreals Celkom Repair 5 opravy séra povrch vlasov a zároveň šetrí / chrániť je z akéhokoľvek ďalšieho poškodenia a rozštiepené končeky. Tiež, vyživuje vlasy úplne, od korienkov až ku končekom.

Výhody:

* Detangles vlasy s ľahkosťou. * Vlasy sa stáva mäkšie a lesklejšie po použití tejto sérum (a to aj po jednorazové použitie). * Ak sa vám umývať vlasy po každé 3 dni, je to najlepšie sérum v súčasnej dobe na trhu. * Dobrá správa je, že je veľmi lacná. * Bežný výsledok väčšiny výrobkov, ako sú tieto, je, že to robí vlasy veľmi krívať, ale s týmto produktom najmä žiadne také sťažnosti neboli doteraz registrované.

ZÁPORY:

* Môže dať lepkavý pocit na určitých vlasových textúr. * Môže dôjsť k tvorbe lupín.

CENA:

Rs 140 pre 40ml

Dúfam, že môžete ťažiť z týchto najlepšie vlasové prípravky, ktoré zvyšujú rast.

load...