Starostlivosť o vlasy

Top 5 príznaky lupiny

Top 5 príznaky lupiny

Lupiny je bežná porucha skalp. Presné príčiny lupín sú stále neznáme s lekárskymi odborníkmi. Kým olejnatý skalp je spoločným faktorom vedúcim k lupy, ľudia so suchou kožou zažiť rovnaký skalp problém občas. Niekoľko výskumy uskutočňované na lupiny priniesli záver, že existujú rôzne typy lupín. Príčiny každého typu lupín sú rôzne. Lupiny príznaky sú väčšinou viditeľné šupinky na pokožke hlavy a vlasov. Niektoré kožné ochorenia, ako je seboroická dermatitída, lupienka môže generovať lupín rovnako. Bežným typom lupín je známy ako lupienka, vzhľadom k tomu, seboroická dermatitída je rozhodujúci typ lupiny, ktoré by mohli mať vplyv na iné časti tela i.

Príznaky lupín vo vlasoch môže závisieť od typu ochorenia. Tu sú niektoré bežne všimol príznaky lupín zažili veľa.

Príznaky lupín:

1. Svrbenie skalp:

Svrbivé skalp je najčastejším príznakom lupín. Ak máte lupiny na pokožke hlavy, svrbenie môže byť pravidelný príznak by ste zažiť. Svrbenie je spôsobený voľnými viditeľných vločiek. Tieto viditeľné vločky sú mŕtve bunky, ktoré sú z pokožky hlavy. Tento spoločný typ lupín je si všimol, hlavne v zimnom období. Suchá pokožka je hlavnou príčinou zimný lupín. Nemusíte sa báť, keď majú takú poruchu, to zmizne s časom.

load...

2. Pád Vlasy:

Pokles vlasy je ďalší prime príznaky lupín vo vlasoch. Bez ohľadu na typ, padanie vlasov je spoločný zážitok, keď ste trpí týmto problémom vlasovej pokožky. Všeobecne by sme stratiť 20 - 50 vlasy každý deň. To je normálne rozsah vypadávanie vlasov. Alarmujúce miera vypadávanie vlasov je určite symptómom lupín.

3. Suché a Dull vlasov:

Je vaše vlasy suché a nudné? Ak áno, môžete mať lupiny. Lupiny sklon extrahovať existujúce oleje z pokožky hlavy, takže vlasy suché a bez života. Vaše vlasy môžu dokonca po riadnom kefovanie objavia tupá a neovládateľný. Budete musieť zaobchádzať s týmto s najvyššou opatrnosťou.

4. Akné a Pupienky:

Aj keď to nie je priamo spojené s vlasovú pokožku alebo vlasy, môžete si všimnúť náhlej vypuknutia pupienkov a akné, keď majú lupy. Akné a pupienky spôsobený lupín majú červenkastý vzhľad. Tieto pupienky môže byť príliš bolestivé. Mnoho ľudí s problémom pupienkov dostali zbaviť to až potom, čo sa zbaviť lupín.

load...

5. Zápcha a syndróm dráždivého čreva:

Niektoré štúdie preukázali, že lupín môže byť príčinou chronickej zápchy a syndrómu dráždivého čreva. Aj keď dôvody sú stále nevysvetliteľné, je to spoločná skúsenosť pocit, veľa ľudí s lupinami.

Obyčajné liečby lupín

Rovnako ako príznaky, ošetrenie lupín závisí od ich typu. Musíte konzultovať s odborníkom dermatológa, keď máte seboroická dermatitída. Tam sú niektoré domáce založené liečby aj pre bežné typy lupín.

1. Anti-Shampoo:

Nájdete tu mnoho možností, keď sa pozriete za šampón proti lupinám. V ideálnom prípade by ste mali vybrať miernej jeden, takže môžete šampón tak často, ako je potreba. Jemný šampón proti lupinám vám pomôže odstrániť vločky z pokožky hlavy a zároveň obnovuje prirodzený lesk a lesk vlasov.

2. Tvaroh a Lemon:

Citrónom a tvaroh tvoria tie najlepšie lieky na báze domov na lupiny. Pridajte niekoľko kvapiek citróna do tvarohu a aplikovať zmes na vlasovú pokožku. Ponechajte pack pre pol hodiny, a umyte veľkým množstvom vody. Opakovať metódu trikrát týždenne pre lepšie výsledky.

load...