Starostlivosť o vlasy

Top 5 farieb vlasov pre drsné krásy

Top 5 farieb vlasov pre drsné krásy

Farba vašej pokožky má veľký vplyv na vašu farbu vlasov. Športové správnu farbu vlasov môže mať obrovský rozdiel v tom, ako vyzeráte. Je veľmi ľahké ísť do salónu a vybrať si farbu vlasov z katalógu. Avšak už ste niekedy premýšľali o vašej pleti a či je alebo nie je odtieň si vyberiete vám bude vyhovovať v skutočnosti?

Najväčším problémom pri výbere správneho farba vlasov je pre ľudí, ktorí sú zahnednuté. Väčšina vlasových farieb na trhu k dispozícii, sú bohaté a tmavé. Rovnako ako môžete byť v pokušení, aby šport jasne červená, to môže urobiť vyniknúť ako päsť na oko. Je dôležité vybrať si odtieň, ktorý je jemný a zdôrazňuje svoje funkcie, bez toho by to vzbudilo nežiaduce pozornosť k vašej hrivy. Pozrite sa na naše výbery z najlepších farbu vlasov pre tmavá pleť.

Nájsť najlepšie farbu na vlasy pre zahnednuté pleť

1. Blond:

Šance sú vysoké, že dusky pleť krása bude mať tmavo sfarbené vlasy taky. Pokiaľ máte tmavé vlasy, budete musieť prejsť chemickým ošetrením, aby sa vaše vlasy farbené blond. Blond vlasy pristanú tmavej pleti ľudia veľmi dobre. Nepokúšajte sa to urobiť sám, a namiesto toho sa rozhodnúť pre profesionálne ošetrenie salónu. Plne blond farba prináša bohatú tmavú textúru vašej pokožky. Pre triezvejší, ale elegantný vzhľad, môžete sa tiež rozhodnúť pre zmeny, ako je karamelové pruhy, karamel alebo med farebné odtiene pre vaše vlasy. Pre odvážne vzhľad, experimentovať s rôznymi tmavými odtieňmi spolu s blond. Pruhy tmavší odtieň na blondínu môže požičať elegantný vzhľad vášho človeka.

load...

2. Brunette:

Ide o ďalšiu možnosť farbu vlasov na tmavých kože ľudí, ktoré môžu bezpečne vyskúšať, a to vďaka svojej svetlejší odtieň. Tento odtieň je vaše vlasy lesklé a skákacie a veľmi atraktívne. Niektoré z tóny, ktoré možno použiť s Brunette sú gaštanové, zlatý, jaseň hnedá a moka. Títo robia veľmi dobrú farebnú kombináciu tmavej pleti človeka. Vlasy sú rovnomerne zafarbená bruneta tieňa a nepotrebuje príliš veľa touch up medzi tým. To je, ruky dole, najlepšou voľbou farieb pre ľudí, ktorí sú tmavej pleti a mierne starší. Berie rokov od svojho vzhľadu a vyzeráš oveľa mladšie.

3. Červená:

Červená je veľmi odvážne farby, ale keď je vybratý správny odtieň červenej, môže zvýrazniť črty tmavá pleť. Celkový vzhľad môže byť úžasné, keď si farbu vlasov všetky červené. Existujú rôzne druhy červené odtiene k dispozícii. Napríklad, čerešňovo červené, tmavo červené a gaštanové červená sú dobre hodí pre tmavej pleti osôb. Vaše vlasy chemicky ošetrené pred tým, než sa červenou farbou. Červená farba vlasov je tiež nízke nároky na údržbu. Keď je červená farba vytráca, vaše prírodné farba vlasov je obnovená bez akéhokoľvek poškodenia.

4. Pink:

Pink je ďalšie atraktívne farbu vlasov. Ako tmavej pleti človeka, mali by ste sa pýtať sami seba, či ružová je farba pre vás. To sa najlepšie hodí pre tých, ktorí dávajú prednosť divoké a odvážne vzhľad. Ak si prajete, aby chváliť menej na-vaše-tvár farby, kombinovať svoje ružové pruhy alebo upozorní s nádychom vínovej. Ružová zvýrazní vašu tmavú pleť a vínovej bude odvádzať pozornosť od sýto ružovej. Správna kombinácia farieb vám môže dať veľa žiadaný drzý vzhľad.

load...

5. Auburn Brown:

Až váš štýl kvocient s gaštanovými hnedým odtieňom v tejto sezóne! To je ďalšia skvelá voľba farby vlasov pre tmavá pleť! Tí, ktorí sa športu chladnejších kožné tóny sú povinní sa pozrieť ultra Chic s hlavou plnou gaštanové hnedé vlasy. Farba jemne zvýrazňuje rysy tváre bez čerpania príliš veľkú pozornosť k hlave. Tiež je to farba, ktorú môžete bez obáv vyskúšať, a to bez ohľadu na váš vek.

Farbenie vlasov podľa vašej pleti už nemusí byť náročná úloha. Mnoho salóny ponúkajú individuálnu pozornosť a odporúčame farbu, ktorá pôjde najlepšie s vašej pleti. A ak ste stále na pozore o farbenie všetky vaše vlasy v jasne ružové alebo červené, rozhodnúť sa pre pruhy miesto. Nielen, že sú atraktívnejšie pruhy, ale môže byť tiež často menila.

Tak akú farbu ideš na tohtoročné leto? Ružová alebo červená živý? Podeľte sa o svoje farba vlasov myšlienky u nás v sekcii Komentáre nižšie!

load...