Starostlivosť o vlasy

Top 30 nápady na farbu vlasov v hnedej farbe

Top 30 nápady na farbu vlasov v hnedej farbe

Zlaté hnedé vlasy. Len zobrazujúci farbu môže prinútiť ľudí, pocit tepla. Ak ste boli zvažuje farbivá prácu, je to bezpochyby jeden z najlepších farieb ísť. Najlepšie časť o tom je, že to príde v mnohých rôznych odtieňoch, ktoré môžu byť spracované do svojej prirodzenej vlasy.

Pozrite sa na 30 zlatohnedú farbu vlasov nápady sme sa dokopy, aby to nádherný farebný inšpirovať svoju ďalšiu premenu vlasov.

Zlatohnedú farbu vlasov nápady - Top 30

1. Presklená lieskových orieškov

Táto bohatá zlatá farba je dokonalým spojením teplých a studených tónov, ktoré môžu dopĺňať takmer akýkoľvek typ pleti. Teplé tóny v kombinácii s chladnými tie BRONDI aby bolo bezpečné odtieň, že niekto môže zložiť. Avšak, to vyzerá obzvlášť dobre na olivovú pleťou a zelenými očami.

load...

2. Pohode Caramel

To volániky vzhľad je v pohode a nervózny. Kým farby nie sú príliš teplo, ktoré obsahujú chladné tóny hnedej a zlatej vytvoriť perfektný účes pre chladné a olivové pleti. Nielen to, ale razored bob je jednoduchý-to-udržať účes, ktorý naozaj ťahá vzhľad spolu. Ak ste niekoho, kto je neustále na cestách, môže to byť len pohľad na vás.

3. Dva tónovaný Cinnamon Brown

Tento bohatý farebný pocit, že môže len rozplynie, keď sa pozerať na to príliš dlho. Vyzerá to perfektné pre všetky odtiene pleti a je tu správnu farbu, aby vaše srdce nastaviť na tom, či máte orieškové alebo hnedé oči, ktoré chcete dať na show. Obaja tóny pracujú pridať objem a štruktúru vašich vlasov, aby to vyzeralo plné a lesklé.

4. Brown s karamelovou Highlights

Tu je ďalší dynamický účes pre tých z vás, ktorí nemajú radi trávia príliš veľa času na vlasy. Karamel zdôrazňuje pracovať, aby vám bez námahy elegantný vzhľad. Táto farba vyzerá najlepšie na ženy s teplé tónovaný kožu a svetlé oči. Tmavé tóny robí to vyzerať dynamický a dodáva, a objem, ktorý dáva vaše vlasy silnejšie vzhľad.

load...

5. Parížskej Brunette

Je ťažké sa zamilovať sa do Paríža. Keď sme pri tom, to je tiež ťažké sa zamilovať sa do parížskych ofinou. Francúzske dievča rany spolu s teplou hnedú farbu vlasov, ktorá má zlaté tóny je ideálny spôsob, ako sa cítiť, ako by ste patriť do mesta lásky. Jedná sa o dokonalý vzhľad pre ženy s chladné tónovaný pleť a hnedé oči.

6. Mocha Highlights

Moka upozorňuje sú len vec, ktorú potrebujete, ak chcete smrek nejaké naozaj tmavo hnedé vlasy. Trik je v tom, aby sa ubezpečil, že upozorní nie sú robustné a že ladiť dobre s prírodné vlasy. Dávajte pozor, aby ste ísť príliš ľahké. Táto farba je ideálna pre ženy s olivovníkmi a teplými tóny pleti.

7. Cappuccino BALAYAGE

Táto slnečné pobozkal cappuccino BALAYAGE je úžasné voľbou pre tých, ktorí majú radi udržať ju v teple. Zvlášť ak máte teplé tónovaný kožu. Ak máte zlaté tóny v tvojich očiach, je to dokonalý vzhľad pre ich doplnenie.

8. Brunette s bohatými Karamel Babylights

Kakaová dobrota tohto Chocolatey hnedé je kladený na show s bohatým karamelu babylights. Najlepšia vec, o čokoládovo hnedé je, že to vyzerá dobre na každého, bez ohľadu na farbu pleti alebo farbe očí. Postupné subtílne tavenina vydáva perfektné babylights vyzerať, že väčšina žien túži.

9. Tmavo Copper BALAYAGE

Tento pohľad je pre všetky ženy, tam vonku, ktorí majú radi udržiavanie to jednoduché, a nechcú blúdiť príliš ďaleko od ich prirodzenej farby vlasov. Je ideálny pre ľudí s teplou tónovaný kožu, zlaté medené tóny vyvediem teplo vo svojej koži a oči. Je to tiež vynikajúcou voľbou pre ženy, so strednou až tmavej pleti.

10. Dva tónovaný gaštanovo hnedá

Gaštanovo hnedá je všetkých čias najobľúbenejší odtieň hnedej. Hladké zlaté tóny fungujú veľmi dobre dopĺňať olivové, chladné a teplé tóny pokožky podobne. Všetko, čo o tejto farbe vlasov kričí krásne a elegantné. Ak hľadáte pre prirodzený a živé farby, mohlo by to byť práve pre vás.

11. Teplý Sandy Brown

Táto piesková hnedá začína teplej a korene a zmení na svetlejšiu chladnom hnedé blízkosti špičiek, vydávajúci prírodné babylights vyzerať. Tieto dve farby sú dobre miešajú a prechod je plynulý. To je ideálne, aby dynamické bob štýly na displeji, zatiaľ čo pridávanie textúru a objem. Vzhľadom k tomu, farba obsahuje teplé a studené tóny, je vhodný pre všetky typy pleti.

12. Pohode Golden Bronze

Ak máte chladné alebo olivový tónovaný kožu a láska farby, ktoré sú na chladnom konci spektra, nehľadajte nič iné. Kým hnedý je všeobecne obohatená v teplých tónoch, táto jedinečná farba má chladné tóny, ktoré vyzerajú skvelo na chladnom a olivové pleti ženy. To tiež vyzerá úžasne na ženy s hnedými očami.

13. Mahogany Brown

Jemné červené a zlaté tóny v tejto nádhernej farby vlasov, aby to ideálne pre všetkých milovníkov červeného, ​​ktorí chcú zostať v blízkosti ich prirodzenej farby vlasov. Mahagón hnedá je obľúbený pre ženy, ktoré majú teplé tónovaný pleť a hnedé oči. Rovnako dvojica dobre s hnedé oči, pretože o tom, ako dobre to dopĺňa zlaté tóny.

14. Honey Brondi

Tento štýl vyzerá skvele na ľudí s jemnou a rovné vlasy. Med upozorňuje pridať objem a textúru nádherné hnedé tóny. Tento Brondi dvojica štýl prekvapivo dobre s olivovníkmi a chladné odtiene pleti. Je to perfektná farba ísť, ak ste boli plánuje prechod z tmavej farby na svetlo jednu alebo vice versa.

15. Lieskových orieškov Ombre On tmavo hnedá

Mnohí z nás sú prísavky na blond, prechodu z naozaj tmavých vlasov môže byť odstrašujúca úloha prijať. Ak ste sa týkajú, to zlato-posilnil z lieskových orieškov tieň je perfektným riešením. Plynulý prechod od tmavohnedej až po lieskových orieškov blondína vyzerá úžasne na každého bez ohľadu na farbu pleti či farby očí.

16. Russet Brown

Červenohnedý je práve farba pre teplé pleťou ženy, ktoré milujú oranžovej a medené tóny. Nielen že je to ľahké dosiahnuť, ale nikto nemôže vytiahnuť tento vzhľad off, rovnako ako ženy s teplé tónovaný kožu robiť. V kombinácii s hnedými očami, nie je tam žiadny spôsob, ako môžete ísť s touto nádhernú farbu vlasov zle.

17. Dva tónovaný Hazelnut Brown

To je jeden z najľahších hnedej existujú, takže ak ste sa chcel ísť brunetka bez dramatických zmien, mohlo by to byť len farby na vás. Teplé zlatej tóny, aby táto farba na vlasy ideálny pre ženy s teplou kožu. Duálny tóny dobre spolupracovať pridať textúru a objem.

18. Gold-Brondi Ombre

Tmavo hnedá a blond odtiene v tomto štýle pracujú spoločne na vytvorenie nádherné kontrast. Štýly ako táto vyzerajú naozaj dobre, keď nosí hore alebo v vrkôčiky ako kontrast medzi farbami je kladený krásne na displeji. Môže to byť neformálne alebo prima, v závislosti na tom, ako štýl vlasy. Vyzerá to perfektné na každého, bez ohľadu na farbu pleti.

19. Honey tónovaný BALAYAGE

Tento med tónovaný BALAYAGE na bohatý čokoládovo hnedé vlasy vytvára nádherné roztavenej vzhľad. To je úžasná farba pre olivovníkmi a teplými tóny pleti kvôli bohaté zlaté tóny, ktoré sú prítomné. BALAYAGE je jemná a zdôrazňuje boli umiestnené ďaleko od seba, zachováva väčšinu prirodzenú farbu vlasov.

20. Dark Brown Root Melt

Keď už hovoríme o roztavených a vecí, ktoré tají, tento plynulý prechod z tmavého brunetka na piesočnatej blondína je jedným z najlepších koreňa tam topí von. Vzhľadom k dominujúci chladné tóny v tejto farbe na vlasy, že vyzerá najlepšie na ľudí s olivovým alebo chladné tónovaný kožu. To tiež vyzerá dobre na strednej až tmavej typy pleti, ktoré sú v pohode tónovaný.

21. Meď-blond BALAYAGE

To je jeden z najteplejších zlato tónovaný farbami vonku. Je hladká, lesklá a nádherná; všetko dievča hľadá vo vlasoch. Táto slnečné pobozkal farba vlasov je jedným z najhladšie prechody z brunetka na zlato. Vyzerá to úžasné na ženy s teplými tóny pleti.

22. Ice Brown BALAYAGE

Pohode zlato je najobľúbenejší. Zvlášť to temný tieň, ktorý sa hodí v dobre s čiernou a tmavé vlasy brunetka. Nádherná tavenina začína vysoko pri koreňoch a robí vzhľad dynamický a objemný. To je bezpochyby jedným z najlepších farieb ísť, ak máte tmavé vlasy a chladné alebo olivový tón pleti.

23. Honey farebný Ombre

Ďalší z chladnej tónovaný ženy vonku. Tento skvelý med tieň vyzerá nádherne na tmavé vlasy. Je to bezpečné farbu vyskúšať, či ste bol šťourat sa myšlienke ísť blond. V kombinácii s zelenej, modrej alebo sivé oči táto farba vyzerá ako niečo z tohto sveta. Cool zlaté tóny v tejto farbe sú zomrieť.

24. Cool-tónovaný Svetlo hnedá

Táto svetlo hnedé vlasy s žlto-zlatými tónmi je skvelé, ak hľadáte zmeniť svoj prirodzenú farbu vlasov sa štýlom s nízkymi nárokmi na údržbu. Najlepšie časť o tom je, že to pridáva rozmer a bohatosť jemné rovné vlasy. Je to skvelá farba voľbou pre tých z vás, ktorí majú chladné tón pleti.

25. Ash-Gold S lowlights

Lowlights sú úžasný spôsob, ako oživiť zlaté vlasy. Pridanie dotyk hnedé ako lowlights môže robiť akýkoľvek štýl dynamickejšie, objemnejšie a šik. Trik, aby si tento nádherný slnkom pobozkal vlasy je, aby sa ubezpečil, že nie je príliš veľký kontrast a že tavenina vyzerá takmer prirodzené.

26. Tmavo hnedé až Gold Ombre

Byť súčasťou dlhé vlasy fuk klub, aj keď je úžasné, môže byť trochu monotónna. To je, keď sa začnete cítiť týmto spôsobom, že je potrebné sa pozrieť na svetlejšie stránku veci. Viac vlasy znamená väčší priestor na experimentovanie. Tento nádherný zlatý tieň na dlhé vlasy môže byť práve zmena hľadáte.

27. Ash-Gold Babylights

Platiny a popol tóny sa stali najnovší trend. Aj keď tieto farby sú úžasné, stres spôsobený transformáciou z brunetka na platinu je niečo, že nie každý je ochotný riskovať. Pokiaľ plávajúce na tejto lodi, tieto chladné ice-zlaté babylights mohlo byť to, čo ste hľadali.

28. Rose Gold

Kým na chladnej strane spektra je popol zlato, ružové zlato sa stala najnovší trend pre ženy, ktoré nemôžu žiť bez teplé tóny vo vlasoch. Táto nádherná farba vyzerá úžasne na olivový, teplé a chladné odtiene pleti podobne. Ak sa chystáte na ženský a odvážny, rose-gold je farba pre vás.

29. Rose Gold BALAYAGE

Tento krásny BALAYAGE je predovšetkým pre ženy s teplou ochabnutej kože. Farby sú dobre miešajú, kde hnedé plynule prechádza do nádherne ženský ružové zlato. Tento vzhľad je super ľahké dosiahnuť, ak ste brunetka kvôli oranžové a žlté odtiene, ktoré sú už vo vlasoch.

30. Golden Brondi

To je ďalší bezpečný farba sa obrátiť, ak ste boli s ohľadom na prechod z brunetka na blondína na obrátene. BRONDI sedí priamo uprostred blondína na bruneta spektra, a vyzerá dobre na takmer akýkoľvek tón pleti.

Teraz, keď viete, ako sa dostať hnedé vlasy, čo ešte čakáte? Zlaté a hnedé odtiene sa prelínajú dokonale dať veľké množstvo farby na vlasy. S toľkými odtieňov zlatista na výber, ste pravdepodobne čoho vyberať. Čo máte v zásobe pre vaše vlasy? Povedzte nám, v sekcii Komentáre nižšie.

load...