Starostlivosť o vlasy

Top 15 produktov na farbenie vlasov značky Garnier

Top 15 produktov na farbenie vlasov značky Garnier

Garnier sa dobre známe značky od L'Oreal, bola založená v roku 1904 Alfredom Garnier. Dnes je jedným z najväčších mien v vlasy a kozmetický priemysel, s produktmi od starostlivosti o vlasy, farba vlasov, starostlivosti o pleť a stylingových prípravkov.

Zo všetkých svojich vlasové prípravky, ten, ktorý je veľmi populárny je Garnier farba vlasov rozsah, ktorý je dodávaný so širokým výberom farieb na výber a vyhovuje všetkým vekovým kategóriám a štýly. Ak ste doteraz vyskúšali niektorý z ich farby vlasov, je čas to skúsiť.

Tu sú top 15 Garnier farby na vlasy, ktoré by ste mali určite z čoho vyberať:

1. Garnier Color Naturals farba na vlasy (prírodný čierna - 1):

load...

To Garnier farbu vlasov obsahuje olivový olej pre zdravú a lesklú farbu vlasov. Táto prírodná farba vlasov je dodávaný vo forme krému a šíri rýchlo, takže je ľahko použiteľná. Výrobok dodáva bohatú hydratáciu a dlhotrvajúce žiarivé farby vašich vlasov, čím sa zníži nutnosť častého retušovania. Farba na vlasy Garnier poskytuje výživu vlasov, chráni ich pred poškodením a dáva 100% šedivé vlasy pokrytie.

Balenie obsahuje:

 • 1 Developer Bottle
 • 1 farbivo Tube typ III
 • 1 návodu
 • 1 rukavice

2. Garnier Color Naturals Vyživujúce Permanent Hair Colour Cream - Burgundy 3,16:

Garnier Color Naturals Vyživujúce permanentná farba vlasov je vo forme krému, ktorý dáva 100% pokrytie šedivými vlasmi, poskytuje jednotné uplatňovanie a dodáva ďalšie lesk vlasov. Obsahuje výťažky z olivového oleja, je táto podmienka vlasy, čo je zdravšie.

load...

3. Garnier Color Naturals Vyživujúce Permanent Hair Colour Cream - Darkest Brown:

Garnier Color Naturals Vyživujúce Permanent Hair Color Cream je permanentná farba na vlasy, ktorá dáva 100% sivé pokrytie vlasy a dodáva lesk vlasov. To sa šíri rovnomerne a uľahčuje získať dobré pokrytie.

4. Garnier Color Naturals farba na vlasy - Hnedá S.No.4:

Garnier Color Naturals je permanentná farba na vlasy, ktorá obsahuje prírodné výťažky z olivového oleja. Dodáva dlhotrvajúcu žiarivú farbu na vlasy a pritom vyzerali mäkké a hebké. To sa ľahko aplikuje a je dodávaný s non-odkvapkávacia vzorec, takže je ideálny získať 100% pokrytie šedivými vlasmi rovnako.

5. Garnier Nutrisse Permanent Hair Color Kit, Golden Blonde:

Tento výživný Color Creme je jediná farba na vlasy, ktorý obsahuje ovocné oleja z avokáda a hroznových jadier. To tiež obsahuje vitamín E pre bohatých a zdravo vyzerajúce vlasy. Farba vlasov je dlhodobý a podmienky vlasy rovnako, ísť hlboko do vlasových prameňov tak, aby vám žiarivú a hodvábne jemná srsť. To sa ľahko aplikuje a má krém a non-odkvapkávacia vzorec, ktorý sa šíri ľahko a má peknú vôňu.

6. Garnier Nutrisse Level 3 Stála Crème Farba vlasov Golden Brown B3 (Cafe Con Leche):

Vyživujúce Nutri-Browns Lightening Color Creme obsahuje avokádový olej, vitamín E a hroznový olej zo semien, ktorá robí vaše vlasy vyzerať zdravo a žiarivý. To dáva bohatú a dlhotrvajúcu farbu, ktorá vyživuje z hĺbky vlasových prameňov. Garnier Nutrisse farbu vlasov chráni vlasy pred sucha a dodáva vlhkosť. Šíri sa veľmi ľahko a nesteká.

7. Garnier Olia Oil Beží Permanent Farba vlasov 4,3 Tmavo Golden Brown:

To je čistá, svieža a žiarivá farba, ktorá je dlhodobá a nepotrebuje pravidelnom kontakte upov. Je ideálny pre 100% pokrytie šedivými vlasmi taky. 60% Olia farbu vlasov obsahuje olej z prírodných kvetov. To preniká hlboko vnútri vlasu pre zdravé a lesklé vlasy. Výrobok je bez amoniaku a pomôže vám zbaviť sa drsný a vlasy bez lesku.

Balenie obsahuje:

 • Farbivo
 • Po Color kondicionér
 • Vývojka

8. Garnier Nutrisse Výživný Nutri-Browns Lightening Color Creme Pre tmavé vlasy, červenohnedej B2 (pražená káva):

Vyživujúce Nutri-Browns Lightening Color Creme pre tmavé vlasy je plná ovocia olejové koncentráty, obsahujúce avokádový olej s vitamínom E a voňavý olej z hroznových jadier. Tento dlhotrvajúca farba vlasov robí vaše vlasy vyzerať zdravo a bohatý a nepotrebuje pravidelnom kontakte upov. Šíri sa ľahko a nebude kvapkať na vyžiadanie.

9. Garnier HerbaShine Color Creme s Bamboo Extrakt, Light Golden Brown 630:

To Garnier farba na vlasy vyživuje vlasové pramienky a núti ich vyzerať žiarivý a lesklý. To je obohatená o bambusové výťažky a sfarbenie dostane dokončená len za 10 minút. Je to prostý amoniaku a pokrýva sivé vlasy prirodzene. Má dlhotrvajúci účinok až 28 šampóny. Garnier HerbaShine podmienky vlasy a dodáva krásny lesk spolu s farbou.

Balenie obsahuje:

 • Aktivácia Creme;
 • Amoniak Free Color Creme;
 • Shine napustené kondicionér;
 • Návod &
 • Rukavice.

10. Garnier Nutrisse Výživný Color Foam Permanent Farba vlasov, Darkest Brown 3:

Tento výrobok dodáva bohatý a permanentný farbu vlasov so 100% pokrytím šedú. Je jednoduché použitie a nie špinavá a obsahuje dobroty avokádový olej, olivový olej a Shea. Dodáva sa v krémovej forme a má peknú vôňu. Vzhľadom k tomu, mydlil ako šampón, je to naozaj jednoduché aplikovať.

Balenie obsahuje:

 • Vývojka
 • Farbivo
 • Kondicionér
 • Penenie čerpadlo
 • Stavebné návod
 • Rukavice
[Čítajte: Farby na vlasy Wella]

Farba 11. Garnier Nutrisse Výživný Color Foam Permanent Hair, 6UR Light Ultra Intense Red:

To dáva dynamickú a intenzívnu farbu vlasov. Nutrisse výživný Color pena Ultra Color obsahuje avokádový olej, olivový olej a bambucké olej, ktorý podmienky a vyživuje vlasy, bez toho aby sušenia je von po farbení.

Balenie obsahuje:

 • Farbivo
 • Vývojka
 • Kondicionér

12. Garnier Nutrisse Ultra Color Intense Copper 7.64:

GarnierNutrisse Ultra Color Intense Copper dáva lesklú farbu na vlasy. Jedná sa o extrémne dlhotrvajúce farby obsahujú ovocné oleje pre prirodzene vyzerajúce a zdravé vlasy.

13. Garnier Nutrisse Ultra Color ľadová káva 4.15:

Nutrisse Ultra Color vytvára prirodzený lesk pre váš farbených vlasov. To preniká hlboko do vlasu, čo je dlhodobý. Farba dáva 100% šedivé vlasy pokrytie. Má ovocné oleje na úpravu vlasov a zanecháva lesklý lesk.

Balenie obsahuje:

 • Developer Creme
 • Výživný Color Creme
 • Po Color kondicionér
 • Rukavice
 • Leták.

14. Nutrisse Výživný Color tvorbe peny Soft Black 2:

To je prvá krémová pena farba na báze Garnier, že poskytuje výživu pre vlasy. Obsahuje ovocný olej, ktorý pôsobí ako kondicionér. Na farbenie vlasov vyzerá bohatá, jasné a žiarivé a je ľahko použiteľná. Je to permanentná farba na vlasy, ktorá nesteká po aplikácii. Pena preniká do vlákien a dáva bohaté farby od korienkov po končeky, pričom 100% sivá krytie a zamykanie farbu a vlhkosti. Je dodávaný so ľahko použiteľným čerpacej dávkovač, ktorý je non-kvapká. To mydlil rovnako ako šampón a vonia.

15. Garnier Olia:

To je Garnier je vôbec prvá permanentná farba na vlasy, ktorý obsahuje olej. Je bez amoniaku a poskytuje dlhotrvajúcu farbu, zlepšenie štruktúry vlasov a prevenciu drsnosť a tuposti.

Dúfam, že financovať tento článok zaujímavý a poučný. Takže, ktorý medzi tieto farby na vlasy Garnier si vybral? Podeľte sa o svoje cenné pripomienky s nami.

load...