Starostlivosť o vlasy

Top 15 Loreal Šampóny sú k dispozícii

Top 15 Loreal Šampóny sú k dispozícii

L'Oreal je dobre známa značka, ktorá ponúka ľuďom už mnoho rokov so svojimi úžasnými produktmi. Ich rozsah starostlivosti o vlasy je tiež veľmi populárny a majú naozaj dobré šampóny sú k dispozícii na trhu. Ak ste doteraz snažil svoje šampóny, potom je to ten správny čas, začnete to robí.

Dnes budem predstaví top 15 šampóny od L'Oreal a môžete si vybrať podľa vášho typu vlasov. Tieto Loreal šampóny sú ceny na vyššej strane, ale jedna fľaštička vydrží vám po dobu aspoň 3 mesiacov, čo z nich robí efektívne z hľadiska nákladov. Dúfam, že tento zápis až vám pomôže.

Druhy Loreal šampón

1. L'Oreal Total Repair 5 Shampoo:

Tento šampón od L'Oreal sa zaoberá piatimi vlasy problémy, ako je zlomenie, otupenosť, drsnosť, suchosť a rozštiepené končeky. Každé dievča trpia týmito problémami vlasov v určitom okamihu, a ak trpíte niektorou z nich potom šampón stojí za vyskúšanie. Dodáva sa v elegantnej bielej a červenej plastovej fľaši. Vôňa je božské a zostane po nejakú dobu.

load...

Cena: 130 INR

2. L'Oreal Farba Ochrana šampón:

To Loreal šampón dodávaný v atraktívnom červeno obalu a má ovocnú vôňu. Ak ste farbené alebo zvýraznené vlasy potom šampón je chytrou voľbou, ako tvrdí chrániť farbu po dlhú dobu. To robí vlasy mäkké, hladké a aby kadere zamotať zdarma. V cene je slušná a stojí za vyskúšanie.

load...

Cena: 130 INR

3. L'Oreal Professional Series Expert Vitamino Color Shampoo:

Tento šampón z profesionálnej rady L'Oreal obsahuje vitamín E a UV filtre, ktoré chránia vlasy pred poškodením spôsobeným farebným spracovaním. Má jemnú vôňu, ktorá je upokojujúca a svieža. Ak ste farbené vlasy, potom by ste mali vyskúšať tento šampón. To robí vlasy hladké na dotyk a robí to zvládnuteľné ovládanie krepovateniu.

Cena: 475 INR

4. L'Oreal Absolut Repair Shampoo:

Jedná sa o produkt z salon L'Oreal a to je dôvod, prečo kvalita šampónu je naozaj dobrá. Textúra je silná, ktorá umožňuje použitie jednoduchšie a to robí kadere mäkké, hladké a dodáva lesk. To tiež riadi krepovateniu a robí je zvládnuteľné. Má príjemnú, jemnú vôňu, ktorá zostáva po celý deň. Uvedená cena je trochu vysoká, ale je to rozhodne stojí za vyskúšanie.

Cena: 475 INR

5. L'Oreal Professional Volume Expand šampón:

To Loreal šampón prichádza v pista zelenej farby fliaš a má božskú vôňu. Ak vaše vlasy sú ochabnuté a je potrebné zväzok potom tento šampón je vyrobený pre vás. Zväčšenie objemu šampóny vyschnúť vlasy, tak použite dobrý kondicionér spolu s týmto šampónom. Tento šampón dodáva objem a odraziť na vlasy a tiež kontrolovať krepovateniu. Čo iné chceš?

Cena: 500 INR

6. L'Oreal Smooth Intense Vyhladzovania Shampoo:

Tento šampón obsahuje Argan olej a hodvábu bielkovín, ktoré robia vlasy hladké a mäkké na dotyk. To robí vlasy zvládnuteľné ovládanie krepovateniu a flyaway. Textúra je krémová; vyživuje a hydratuje kadere a poskytuje hlbokú výživu taky. Pravidelné používanie zlepšuje štruktúru vlasov a robí je zdravo vyzerajúce. Dodáva sa v cestovnom prívetivé balenia a vône šampónu je veľmi príjemná.

Cena: 130 INR

7. L'Oreal New Smooth Intense leštenie Shampoo:

Tento šampón od L'Oreal tvrdí, že Oleo keratín, ktorý robí vlasy hladké a mäkké na dotyk a arginín-K komplex, ktorý infiltruje vlasové vlákno a umožňuje im zdravý vzhľad. To tiež dodáva obrovskú lesk na vlasy a riadi krepovateniu pre celý deň. Vôňa je príjemná a nie premôcť vôbec. Dodáva sa v atraktívnom balení a fľaša je cestovná-priateľské taky. Ak sú vaše vlasy matne vyzerajúce potom tento šampón od L'Oreal stojí za vyskúšanie.

Cena: $ 4,99

8. L'Oreal Paris Fall Repair Anti-Hair Fall šampón:

Pád vlasy je najčastejší vlasy problémom a ak ste trpí ťažkou vypadávanie vlasov skúste toto vypadávanie vlasov opraviť šampón od L'Oreal. Tento šampón obsahuje arginínové extrakt, ktorý je aminokyselina, a to funguje skvele na vypadávanie vlasov. Je hlboko vyživuje vlasové korienky a robí vlasy silnejšie a zdravšie. Funguje skvele na lámavé a krehké vlasy, a ak máte tento druh vlasov, skúste to.

Cena: 135 INR

9. L'Oreal Professionnel Liss Ultime Shampoo:

Liss Ultime je kozmetika systém pre uhladenie a hydratáciu neriaditeľnými, kučeravé a suché vlasy s olejom v bunke a polyméru AR. Tento šampón je Liss Ultime šampón, ktorý je určený pre kučeravé, suché a nepoddajné vlasy. To tiež obsahuje mnoho éterických olejov, ktoré hlboko vyživujú vlasy a aby vyzerali stabilizovať a hydratovaná. Ak máte suché a poškodené vlasy, potom je tento Liss Ultime Šampón od L'Oréal Paris bude fungovať ako kúzlo.

Cena: Rs. 425

10. L'Oreal Professional Séria Expert Force Vector Shampoo:

Ak sú oslabená vaša vlasové korienky, krehké a lámavé potom šampón z profesionálneho radu L'Oreal je určený pre vás, pretože posilňuje vlasy od uloženia super náboj Incell. On pravidelne používať, budete skutočne cítiť rozdiel v štruktúre vašich vlasov, pretože budú vaše vlasy hladšie, jemnejšie a monokel. Je vyrobený z Glycocell, kombinácia Incell a materskej kašičky extrakt, ktorý posilňuje krehké vlasy a chrániť vlasové vlákna.

Cena: Rs. 400

11. L'Oreal Professionnel Absolut Repair Cellular Shampoo:

Tento šampón čistí pokožku hlavy úplne bezo zvyšku špinu za sebou. Dodáva sa v cestovnom prívetivé balenia a má jemnú príjemnú vôňu. To robí vlasy mäkké, hladké a tiež dodáva lesk na ne. To robí vlasy česanie jednoduché, ako to robí zamotania ktorý nakoniec tiež znižuje padanie vlasov do značnej miery. Je vyrobený pre poškodené vlasy, čo sa tvrdí, aby sa vlasy zdravé a silné.

Cena: 475 INR

12. L'Oreal Instant jasne proti lupinám šampón:

Ak ste trpia lupiny a hľadá šampón proti lupinám potom L'Oreal šampón by mala byť podľa vášho výberu. Tento šampón čistí pokožku hlavy úplne a odstraňuje lupiny pri pravidelnom používaní, bez toho, aby im v suchu. Obsahuje regulačný komplex, ktorý znižuje svrbenie a pomáha zbaviť sa lupín čoskoro.

Cena: 500 INR

13. L'Oreal Paris Eversleek Shampoo:

Tento šampón od L'Oreal je určený pre ľudí, ktorí trpia hrubé a kučeravé vlasy, pretože sa jedná o anti-kader šampóny. Tento šampón je síran a neobsahuje silikón, takže ak máte obavy o poškodenie vlasov sa škodlivými chemikáliami potom šampón je život záchranca. Obsahuje botanické oleje, ktoré osviežiť svoje zmysly, pretože majú veľmi príjemnú vôňu. To tiež robí vaše vlasy zamotania a dodáva lesk na ne. Ak vaše vlasy suché a kučeravé potom skús to a nebudete ľutovať.

Cena: GBP 5,99

14. Loreal Nutri Gloss Mirror Shine Shampoo:

Loreal šampón pre suché vlasy je založená na inovačné vzorca bielkovín a perla, ktorá poskytuje hydratáciu na vlasy. Je hlboko vyživuje vlasy bez zaťaženia je dole a dodáva znateľný lesk na to. Má jemnú vôňu, ktorá nie je príliš výrazná a zostane po nejakú dobu. Ak vaše vlasy suché potom tento šampón je veľká, ako to bude poskytovať výživu k tomu.

Cena: 72 INR

15. L'Oreal Professionnel X-Tenso Care Nutri-Reconstructor Shampoo:

Ak vaše vlasy chemicky ošetrené potom tento šampón vám pomôže pri zachovaní efektov bez poškodenia vašich vlasov. Je špeciálne vyrobené pre rebonded vlasy, pretože im stále rovno a hydratuje je príliš. To robí vlasy hladké, lesklé a zamotania. Celkovo možno povedať, že z nich robí jednoduchú správu a hrebeň. Cena je úsporný ako jedna fľaša bude trvať po dobu 2 mesiacov pri použití 3krát týždenne.

Cena: 499 INR

Už ste vyskúšali niektorý z týchto šampónom Loreal? Prosím, podeľte sa v sekcii Komentáre nižšie.

load...