Starostlivosť o vlasy

Top 12 ovocí pre rast vlasov

Top 12 ovocí pre rast vlasov

Tajomstvo lesklé a zmyselné hrivou už nie je len výsledkom použitia drahé vlasové prípravky. Ak chcete získať bohatý, silný a lesklé vlasy, je nutné dodržiavať zdravú a vyváženú stravu. Plody boli vždy dobrým zdrojom vitamínov a živín, čo je hlavnou zložkou zdravej výživy. Nie je preto prekvapivé, vedieť, že ovocie môže zvýšiť rast vlasov, silu a kvalitu.

Najlepšie ovocie na vlasy rast

Nižšie sú top 12 ovocie pre rast vlasov. Môžu pracovať zázraky pre vaše vlasy:

1. Pomaranče

Pomaranče sú výborným zdrojom vitamínu C, ktorý je nevyhnutnou zložkou pre zdravé a lesklé vlasy. Okrem svojich antioxidačných vlastností, vitamín C prispieva tiež na výrobu kolagénu pokožky a udržanie vitamín A a E. Okrem toho, že sklad pre vitamín C, pomaranče sú tiež bohaté na beta-karotén, flavonoidy a horčíka, ktoré zvyšujú rast vlasov.

load...

2. Jablká

Jablko denne udrží nielen doktora preč, ale je tiež prírodný liek pre rast vlasov. Okrem toho, že sladká a delikátna ovocie, jablká sú najviac rastové boostery prírodné vlasy. Toto ovocie je rozpustnej vlákniny, vitamíny a antioxidanty, ktoré môžu robiť divy pre vlasy, a to je prítomnosť fenolové zlúčeniny a biotín v šupke jablka, ktorá posilňuje korene a podporuje rast vlasov prirodzene.

 3. Jahody

Jahody boli vždy najvyhľadávanejšie ovocie o zdravie a krásu nadšencov pre ich živín moci. Sú výborným zdrojom oxidu kremičitého, ktorý pracuje ako kľúčový prvok pre kontrolu padanie vlasov a stimulovať rast vlasov. Navyše, jahody tiež vitamín B a C, ktoré napomáhajú pri posilňovaní vlasov.

 4. Banány

Banány boli vždy kľúčovou zložkou zdravej výživy. Okrem poskytovania okamžitej energie a zabezpečiť celkovú pohodu, je to tiež najlepšie ovocie pre rast vlasov. Banány sú načítané s draslíkom a radom ďalších minerálnych látok, ako je pektín, vlákniny a horčíka aby sme vymenovali aspoň niektoré. Tieto životne dôležité živiny v tomto divu, ovocie, aby každý jednotlivý prameň vlasov je posilnená zvnútra, čím sa zabraňuje vypadávaniu vlasov.

load...

Banány obsahujú hojné množstvo vitamínu A a minerálnych látok, ktoré sú veľmi dôležité pre zdravie vlasov. Výroba skalp kožného mazu potrebuje vitamín A, a tak vaše vlasy zostane lesklé a zdravé. Prísun čerstvých banánov denne vám poskytne dobrý vlasy výživu pre zdravo vyzerajúce krásne vlasy. Môžeme tiež použiť banány v našej aktuálnej liečby, ktoré možno ľahko vykonať u nás doma. Nasledujúce banánovej vlasy maska ​​opravy poškodené vlasy, a stanovuje, že hodvábny lesk.

Kaša zrelé banány a pridajte požadované olivový olej na ňu. Túto zmes miešať do hladka a vzťahujú sa na pokožke hlavy a vlasov. Nechajte pôsobiť po dobu pol hodiny, aby sa vaše vlasy absorbujú potravu. Po 30 minútach, umyť si vlasy s čerstvou vodou a jemným šampónom.

5. Avocado

Avokádo je jedným z piatich najväčších super ovocie pre rast vlasov. Sú powerhouse vitamínu B, C a E a beta-karotén, ktoré sú rozhodujúce pre rast vlasov. Tieto kľúčové vitamíny v avokádo zabezpečiť, že kapilárne steny získať dostatočné množstvo kyslíka, a teda podporovať obeh vlasovej pokožky. Vysoký obsah tuku v avokádo tiež robí skvelú voľbu ako vlasový kondicionér.

6. Ananás

Ananás je časté tropické ovocie, ktoré je naložený s vitamínom C a známa po celom svete pre jeho prínos pre zdravie. Má vlastnosti pre uľahčenie trávenie a boj proti iným chorobám v tele. Ananás je tiež výborným zdrojom beta-karoténu, ktorý je potom premenený na vitamín A v našom tele. Adekvátne Vitamín A pomáha vyrábať éterické oleje, ktoré zvyšujú skalp zdravie.

7. Hrozno

Vzhľadom k tomu, olej z hroznových jadier dávnych čias to bolo používané značne predchádzať padanie vlasov a podporovať skalp zdravie. Okrem toho, hrozno sú tiež výborným zdrojom vitamínov pre starostlivosť o vlasy, antioxidantov a minerálov. Vysoký obsah vody v tomto ovocí tiež detoxikuje naše telo a zabráni padaniu vlasov.

Ak ste šiel čerta k diablovi hľadá vypadávaniu vlasov opravné prostriedky, ak si nie ste istí sa pokúsili hroznový olej zo semien a našiel útechu. Hrozno sú bohaté na vitamíny a antioxidanty, ktoré robia zázraky obnoviť slávu vašej koruny. Vlasy zabalí s hroznových jadier veľa pomoci. Ale tiež konzumovať ich s jedlom, pretože vyčistiť systém nečistôt, čo podporuje rast vlasov.

8. Marhule

Sladké, šťavnaté zlatý oranžový marhule sú skvelý letné ovocie. Sú dôležitým diétna strava, ktorá je bohatá na antioxidanty, vlákniny a nízky obsah kalórií. Obsah živín v marhuliach pomáha zvýšiť rast vlasov pri liečbe vypadávania vlasov a poškodenú pokožku hlavy prirodzene. Marhuľový olej pôsobí ako vynikajúci kondicionér na vlasy.

9. Broskyne

Tiež známy ako "perzský Apple", broskyne sú rastové boostery prirodzené vlasy. Biotín, prirodzený rast vlasov steroid, sa vyskytuje vo veľkom množstve v broskýň. Okrem toho, broskyňa jadro olej a listy sú tiež široko využívané na podporu rastu a silu vlasov. Môžu byť konzumované na zníženie padanie vlasov a byť tiež do vlasovej masky pre aplikovanie na vlasy. Tento vlasy maska ​​pomáha očistiť svoje skalp, čo zase znižuje padanie vlasov!

10. Plum

Slivky sú úžasné zdrojom kľúčových živín bioflavonoidov, ktorý je nevyhnutný na udržanie spojivového tkaniva pokožky hlavy a vlasových folikulov. Jesť slivky pravidelne zabezpečí, že budete mať silné, zdravé a husté vlasy prirodzene.

11. Guava

Guava je bohatý na vitamín A, a je známe, že podporujú rast vlasov. To tiež zvyšuje funkciu slizníc. S lupiny môže zhoršiť padanie vlasov, ale strach nie, guava tiež napáda lupín na pokožke hlavy. Make kaše z guavy, pridajte med a citrón na neho, a platí to veľkoryso na pokožke hlavy. Počas niekoľkých týždňov, uvidíte, že lupiny opadla a padanie vlasov znížená.

12. Jahody a čerešne

Tieto plody sú obľúbené z mnohých; dokonca aj deti vychutnať jesť tieto plody, ktoré sú bohaté na bioflavonoidy, ktoré sa prirodzene pomáhajú znižovať padanie vlasov. Táto chemická zvyšuje prekrvenie pokožky hlavy a udržuje vaše hriva hustá a lesklá.

Ostatné Ovocie pre zdravé vlasy 

1. Egreše

Všetci vieme, že egreše, tiež nazývaný ako Amla je len jedným z jedlé plody, ale má skvelé vlasy prínos je príliš. Obohacuje zdravie vlasov a pigmentácie a teda používať ako prísada do mnohých vlasovej oleja, najmä tie, formulované pre šedivé vlasy. Áno! Egreše robí zázrak na šedivé vlasy pri pravidelnom používaní v starostlivosti o vlasy rutina. Môžeme tiež konzumovať egreš každý deň k dosiahnutiu dobrého zdravia vlasov a imunitu. Predčasné šedivenie vlasov môže byť znateľne kontrolované a vytvrdí sa to pod domácom ošetrení ropného Amla.

Egreše treba nasekané a sušia sa v tieni až ťažké. Prášok tieto kusy a zmieša sa s kokos alebo olivový olej. Tento olej zmes zahrievať, kým sa hnedne a vypnúť sporák. Tento olej na vlasy uložiť do vzduchotesnej nádoby a používať každú noc na vlasy a vlasovú pokožku na vlasy, masážne chladenie. Pravidelné použitie má šedivé vlasy bez krásne hľadá lúčom čierne vlasy. To robí jeden z najlepších domáce liečbe k predčasnému šediveniu vlasov.

2. Lemon

Trpíte svrbenie pokožky hlavy? Váš lupiny vracia v priebehu 2 - 3 dní od umývania vlasov? Tu je zaujímavý citrón liek pre vás. Samozrejme áno! Lemon má neuveriteľné prírodné citrusové vlastnosti, ktoré môžu mať za následok lupinám voľné lesklé vyzerajúce vlasy. Sledujte svoj pohodlný citrónovou liek nižšie, ako sa zbaviť lupín problému.

Zbierať citrónovej kôry, sekanie a namočte je vo svojom pravidelnom oleja na vlasy. To môže byť používaný denne k masírujte vlasovú pokožku a vlasy účinne kontrolovať lupy. Čím teplejšie je olej, tým lepšie sú výsledky. Takže uistite sa, že k ohrevu oleja pred každým použitím.

Vytlačiť šťavu z veľkého čerstvého citróna a zmiešajte to s dvoma lyžicami teplej vody. Táto zmes môže byť jednoducho aplikovaný na pokožku hlavy hodinu pred každom umývaní vlasov, aby sa dosiahlo čisté a jasné, lupín voľné vlasy.

Namočiť kefy na vlasy a hrebene v citrónovej šťavy zmiešanej teplej vody je dezinfikovať a zabrániť šíreniu lupín.

Uistite sa, že zahŕňa všetky tieto najlepšie plody pre rast vlasov v zozname zdravých potravín.

Ak hľadáte krásne vlasy, pleť a zdravé telo, aby vaše každodenné strava sa skladá zo zdravej časti ovocia. -Li jesť ovocie jednoducho nie je vaša vec, môžete vždy vytvoriť ovocné kokteily, ktorý má všetky dobroty ovocia a pridanej yumminess.

load...