Starostlivosť o vlasy

Top 11 prírodných šampónov k dispozícii

Top 11 prírodných šampónov k dispozícii

Ak ste rovnako ako ja, nechcete radšej chemické ošetrenie na vlasy a sú vždy v snahe o najlepšími prírodnými šampóny. Avšak, nedostatok informácií často vedie k nesprávnym výberom alebo zlá voľba lacných a duplicitných produktov.

To je dôvod, prečo dnes sme zostavili zoznam Top 11 prírodných Šampóny. Takže ak máte radi zdržiavajú mimo dosahu silných chemikálií, potom skúste tieto značky, ktoré ponúka prírodné šampóny na vlasy. Čo viac, sú pocket-priateľský taky.

Nie je to len to, že tieto výrobky sú k dispozícii v miestnych centier, skladov a tiež on-line. Keďže sa jedná o prírodné, môžete použiť tieto pravidelne. Tímu nich so svojimi špecifickými typmi škále klimatizačné maximálnych dávok.

load...

1. Khadi Herbal amla & Bhringraj šampón

Kúpiť Khadi Herbal Amla & Bhringraj šampón pre ₹ 172.00 @ www.amazon.in/khadi-herbal-amla-&-bhringraj-shampoo

Tento prírodný šampón na vlasy obsahuje výťažky z Amla, sezamový olej, Brahmi a Bhringraj. To tiež obsahuje aktívne zložky, ako je Reeth, henou, neem extrakty, glycerín a Kali. Nároky na odstránenie nečistôt z pokožky hlavy s jeho neem extrakty, posilnenie rastu vlasov s jeho amly a Bhringraj extraktov. To mi pomohlo udržať svoju dlhú a husté vlasy.

load...
Moje skúsenosti:

To mi dalo mäkké vlasy a lesklé vlasy, ale nie skákacie.

2. Khadi Herbal Shikakai Shampoo

Kúpiť Khadi Bylinné Shikakai šampón pre ₹ 190.00 @ www.amazon.in/khadi-herbal-shikakai-shampoo

Tento šampón obsahuje prírodné zložky ako Shikakai, Amla, Tulsi, Mehndi, citrón, Trifala a vzácnych bylín. Shikakai je prírodný kondicionér. Tento produkt vám dáva extra mäkké a hebké vlasy svojimi Shikakai extrakty a Trifala extraktov (čo je zmes Amla, Haritaki a Bivitaki), ktoré detoxikujú pokožku hlavy a Tulsi bojuje proti lupinám s svoje antiseptické vlastnosti. Ja by som hodnotiť na 5 - 5.

Moje skúsenosti:

To mi dalo mäkké a skákacie vlasy. Je dobré, ako sa zbaviť prebytočného sekrétu skalp oleja, ale nie pre ľudí s suché vlasy.

3. Khadi Herbal Saffron, Tulsi, a Reeth Shampoo

Kúpiť Khadi Bylinné Saffron šampón pre ₹ 209.00 @ www.amazon.in/khadi-herbal-saffron-shampoo

Tento šampón obsahuje prírodné zložky ako Shikakai, Amla, Tulsi, Mehndi, citrón, Trifala a vzácnych bylín. Shikakai je prírodný kondicionér. Tento produkt vám dáva extra mäkké a hebké vlasy s jeho Shikakai extraktov a trifala extraktov (čo je zmes amla, haritaki a bivitaki), ktoré detoxikovať pokožku hlavy a tulsi bojuje proti lupinám s svoje antiseptické vlastnosti. Ja by som hodnotiť na 5 - 5.

Moje skúsenosti:

Poskytuje mäkké a hladké vlasy. Výsledky sa môžu líšiť od človeka k človeku hoci.

4. Vaada herbára Amla šampón s Shikakai A Reeth

Tento šampón je obohatený o dobrote Amla, Shikakai a Reeth. To tiež obsahuje sójový proteín, ktorý poskytuje výživu na vlasy a tiež podporuje rast vlasov. Amla podporuje rast vlasov. Shikakai je vynikajúci kondicionér. Reeth je penenie prírodný čistiaci prostriedok.

Moje skúsenosti:

Pocit po použití tohto šampónu je pekné, aj keď nie vynikajúce. Čistí pokožku hlavy hlboko nie však k jeho stavu. Preto zanecháva vlasy zamotaný. Dobrý kondicionér je nutné po tomto. Výsledky sa môžu líšiť pre ľudí s suché a kučeravé vlasy.

5. Vaada herbára šampón proti lupinám s citrónom a Tea Tree Oil Výťažky

Kúpiť Vaada herbára šampón proti lupinám pre ₹ 177.00 @ www.amazon.in/vaadi-herbals-anti-dandruff-shampoo

Tento šampón je obohatená s citrónom výťažkami a tea tree oil. Lemon má kyselinu citrónovú v ňom takže je vynikajúca prísada pre boj s lupinami. Tea tree olej sa používa v boji proti akné na pokožke hlavy a pre boj baktérie, ktoré spôsobujú lupiny. To tiež obsahuje zmes aromatických olejov, Shikakai pre prírodné aklimatizáciu a neem extrakty pre antiseptickým účinkom na pokožku hlavy. Neem pomáha liečiť akýkoľvek vredy alebo zits na pokožke hlavy. To je skvelý šampón, ak ste trpia lupiny a svrbivé skalp podmienok.

Moje skúsenosti:

Sľubuje, že vás zbaví svrbiace skalp podmienok, aj keď som trpieť žiadnu z týchto podmienok sama, to udržať svoj skalp v čistote. To však neznamená, že vlasy zamotať zdarma. Potrebujete kondicionér po tejto forme muštu.

6. Aloe Veda Herbal Klimatizácia Shampoo

Kúpiť Aloe Veda Bylinné klimatizácie šampón pre ₹ 145,00 @ www.amazon.in/aloe-veda-herbal-conditioning-shampoo

Tento bylinný šampón obsahuje výťažky z neem, škorica lístie, ibištek list, Tulsi, Amla, Shikakai a ďalšie. Tento šampón vydrží dlho, ako malý počet ide dlhú cestu. Poskytuje mäkké a lesklé vlasy, a tiež zabraňuje vzniku lupín.

7. Duša Flower Let Your Hair Down Soap Bar

Duša Flower má nejaké rozprávkové mydlových tyčiniek, ktoré sú populárne z nejakého dôvodu. Nechať si vlasy dole mydlo je vegan produkt, ktorý obsahuje kokosové mlieko, citrónový olej náležitosti, kakaové maslo, čerstvý zázvor, atď Udržuje pokožku hlavy úplne čisté a odvádza všetku špinu. Tyč sa musia uchovávať mimo dosahu vody, keď sa nepoužíva. Toto mydlo dáva výživu pre vlasy a zabraňuje pádu vlasov a lupiny.

8. Aloe Veda čistiaci proti lupinám šampón s Tea Tree Oil

Kúpiť Aloe Veda Čistiace Anti Shampoo S Tea Tree Oil Pre ₹ 216.00 @ www.amazon.in/aloe-veda-cleansing-anti-dandruff-shampoo-with-tea-tree-oil

Lupiny je hlavnou náplňou pre mnoho ľudí, tento šampón proti lupinám z Aloe Veda je určite víťaz. Čaj tree olej prítomný v ňom je antiseptický a udržiava infekciu v šachu. Vzhľadom k prítomnosti tea tree olej, ale aj udržuje svrbenie v šachu. A nepriamo, padanie vlasov tiež sa znižuje.

9. Aura Vedic Harmonizácia Hair čistiace

Aura Vedic bola vždy známa, aby sa bylinné produkty s minimálnymi chemikálií pre len na účely uchovanie. Harmonizujúci Hair čistiace tvrdí, že vyrovnanie tvorbu kožného mazu a pomoc v olejovom / suchých otázok skalp. Nezanecháva vlasy krívanie alebo suché, ale pridáva odraziť a lesk miesto. To je veľmi jemný na vlasy, ako je to vyváženie oleja. Absencia chemikálie to dobrý padanie vlasov preventívne šampón robí.

10. Aloe Veda Mierna Výživný šampón

Kúpiť Aloe Vediem Mild Vyživujúci šampón pre ₹ 142.00 @ www.amazon.in/aloe-veda-mild-nourishing-shampoo

Tento šampón je určený pre každodenné použitie a áno, je to mierne a dobre sa hodí pre každodenné použitie. To tiež obsahuje niektoré klimatizačné prvky v ňom a je účinný pri vytváraní vlasy lesklé a hodvábna, presne tak, ako chcete.

11. Omved Purifying Shampoo

Kúpiť Omved Oživujúci šampón pre ₹ 490.00 @ www.amazon.in/omved-purifying-shampoo

Tento šampón z Omved obsahuje Brahmi, ktorá je veľmi dobre známa pre svoje čistenie vlastnosti. Mäty piepornej osviežuje a posilňuje, zatiaľ čo ibištek udržuje pokožku hlavy od akejkoľvek infekcie. To tiež obsahuje vitamín E. Yashtimadhu poskytuje všetok lesk a hodvábnu jemnosť. Tento jemný šampón môže byť použitý každý deň.

Môžete tiež vyskúšať niektoré domáce šampóny, ktoré predstavujú prírodné ingrediencie, ako je Amla, Reeth, Shikakai a iných zložiek, ktoré vám pomôžu dosiahnuť mäkké, dlhé a krásne vlasy.

Aké sú vaše obľúbené dievčatá? Strieľať komentár a dajte nám vedieť! Zostaňte nádherný!

load...