Starostlivosť o vlasy

TOP 10 ZÁBAVA!

TOP 10 ZÁBAVA!

Existuje niekoľko styling techniky, ktoré sa riadime našou hair.For Pointu bounce, objem, výrobu plochých vlasy vlnité, kučeravé vlasy uhladené priame, za použitia vlasové gély produkty všetko môže spôsobiť veľkú časovú poškodenie nášho hair.So vráťme sa to všetko preč do popredia jeden po druhom.

1. Spúšťač s:

Škádlení robí vám výšku ale u viem, že zakaždým, keď dráždiť svoje vlasy v opačnom smere sú vlastne tiež česanie pokožky vo vlasoch (jej vonkajší krycí) v opačnom smere? Je to ochranná vrstva vlasu a ktorá má vo zvyku pri pobyte v smere rastu chĺpkov, a to v opačnom smere. Takže až sa nabudúce budete česať vlasy dostať dráždiť off, ste vlastne ripovanie ochrannú vrstvu z vašich vlasov.

2. Curling:

Narodili ste sa s elegantným rovné vlasy, a tak budete chcieť experimentovať a získať tie krásne kadere na vlasy? Čas myslieť znova. Teplo z natáčky spôsobiť vlhkosť vo vlasoch, aby variť, vytvárajúce parné bubliny, ktoré praskla a prasknutiu prameňov. Nakoniec vaše vlasy odlomí alebo v jeho blízkosti každej bubline takže vám rozštiepené končeky alebo horšie. Tieto kulmy tiež zmäkčiť keratín, stavebný blok svojich zámkov.

load...

3. Byt Služba:

Kučeravé kučeravé vlasy a chcete elegantný rovný vzhľad, vždy chceme opak toho, čo sme boli poskytnuté. To je ľudská prirodzenosť, ale ploché žehlenie opúšťa vlasy suché, drsné a rozbitné.

4. Parmanent Rovnacie:

Tepelné ošetrenie spolu s keratín ošetrenie môžete ušetriť od znovu a znovu ísť na ploché žehlenie pre rovné vlasy, ale keratínová procedúr (tiež známy ako brazílsky rovnanie), zvyčajne obsahujú rakovinotvorné chemické formaldehyd). A vysoká teplota spôsobuje poškodenie vlasov nehovoriac, podvedie prirodzenú vlhkosť vo vlasoch, takže je náchylnejší k rozbitiu.

5. Farbenie vlasov:

Farbenie vlasov sa dá ur požadovanej trendom sezóny a núti nás vyzerať desivo módne, ale zároveň robí veľké škody na vlasy. Obsah peroxidu vlasové farby, čpavku, spôsobuje poškodenie vlasu a tiež na pokožku vrstve. Aj keď máme čierne vlasy, radi sa uberá na svetlejšie odtiene, ako je zlatá, svetlo hnedá, červená, vínová, tieto farby, okysličovať vonkajšie kutikulu vrstvy, aby sa vlasy vziať v tejto farbe. To tiež robí vlasy náchylnejšie na UVA a UVB poškodenia.

load...

Sušenie 6. Uterák:

Vlasové pramene sú veľmi chúlostivé. Chceme sa dostať vlasy uschnúť čo najskôr po kúpeli, takže nemáme prechladol a rub a stlačiť a squash vlasy akýmkoľvek spôsobom chceme do uterákov. To nie je zdravé pre vaše vlasy. Skôr by sme mali mať čas a stlačte a uvoľnite uterák na vlasy jemne, aby nasiakli prebytočnú vodu.

7. Mokré vlasy česanie:

Ako ste už počuli táto veľa v reklame Sunsilk v týchto dňoch "nemajú rozčesávajú mokré vlasy, je to slabé. Pokiaľ ju prečesávať, budú rozbiť "Netreba hovoriť, že väčšina z nás už vie o tejto skutočnosti. A to je osvedčený jedno. Vzhľadom k tomu, vlasy pramene nasiakli vodou a opuchnuté, že sú slabšie v tej dobe, takže ak hrebeň je za mokra, tam je väčšia šanca, vytrhnúť chĺpky z ich pramene. Ak naozaj chcete, aby detangle vlasy a je to naliehavé, skúste použiť širokú ozubeným, prednostne šampón hrebeň.

8. Prechod klobúk menej Never:

By ste mali ísť von bez klobúka na veterných dňoch, pretože sa vinie medzi vaše vlasy poškodiť, ale aj za slnečných dní, pre ochranu vlasov pred UVA a UVB žiarenia. Ak sa vaša hlava potenie, potom nosia klobúk s perforáciou, ako bambusové tyče klobúky sú štýlové a zároveň chráni vaše krásne jemné vlasy.

9. Za použitia styling prípravkov:

V priebehu užívania do spreje, gély, peny, a zmrazenie ľahkosťou výrobkov, spôsobuje vlasy elektrinou. Mali by ste používať hĺbkové čistenie objasňujúce šampón, ako sa zbaviť toho príležitostne.

10. Tesné účes:

Dajte svojim folikuly odpočinúť. Hovorí sa, že tesný cop alebo lemovky môže zachrániť vaše vlasy pred vetrom, špina, poškodením, ale zároveň ak vaše keep viazanie vlasy rovnakým spôsobom, lúčenie sa v rovnakých častiach a smery, a viazanie vlasy skutočný tesný a potom s časom, prameňmi začne užívať tento tvar a úseky vašej strane bude širší. Takže aby sa vaše vlasy nejakú dobu otvorené, dať mu nejaký odpočinok.

load...