Starostlivosť o vlasy

Top 10 vlasov na vlasy Revlon a ich funkcie

Top 10 vlasov na vlasy Revlon a ich funkcie

To nie je možné navštíviť salón zakaždým, keď potrebujete rovné vlasy poker, že jo? Okrem toho, že ak je žehlička na vlasy prichádza v akcii. Vyrovnávanie vlasov sa ľahko používajú a ktoré pomôžu dosiahnuť hladké a rovné vlasy v pohodlí vášho domova. Existujú početné vlasy posilňovač je k dispozícii na trhu, a preto si vyberá to najlepšie z nich sa stáva veľmi ťažké.

Ak hľadáte pre dobrú žehlička na vlasy, potom je tento top - 10 zoznam vám môžu pomôcť. Dnes som zostavovaní Revlon vyrovnávanie vlasov, na značku, ktorá robí nejaké úžasné vlasy spotrebičov a jeden taký je žehlička na vlasy.

Top 10 Revlon vyrovnávanie vlasov

1. REVLON Hydra-Smooth Steam žehlička (RVST2088):

Táto žehlička na vlasy od Revlon je založená na hydra liečby, čo znamená, že dosky z žehličky vylúhovať vlasy s vodnými časticami. Má keramické dosky, ktoré pomáhajú pri vytváraní vlasy hladké a kader zadarmo po rovnanie. To narovná vlasy rýchlo, ktorá minimalizuje poškodenie a to get je zahriať na 430 stupni, takže môžete podľa toho regulovať teplo. To get je zahriata počas 30 sekúnd, a tak nemusíte čakať dlho. To vám dáva poker rovné vlasy v zlomku času.

load...

2. REVLON Laser Brilliance žehlička:

Táto žehlička na vlasy je založená na infračervenej technológie, ktorá uzatvára svoj chĺpky kutikulu a pramene hladká a tiež dodáva lesk na ne. Doštičky žehličky sú vyrobené z keramického materiálu, ktorý pomáha v udržanie prirodzenej vlhkosti vlasov a je bohužial poškodenie. To get zohrieva len za 30 minút a má viac nastavení tepla, ktoré uľahčuje používanie. K dispozícii je tiež naznačuje svetlo, ktoré dostať sa zapne, keď je usmerňovač je pripravený na použitie. Iónové technologické podmienky vlasy a tiež riadi kader, konečný výsledok je elegantný a rovné vlasy.

3. REVLON 1 "Keramická žehlička (RVST2005PNK):

Tento keramický pokovovanie rovnejší od Revlon poskytuje vysokú tepelnú a dáva poker rovné vlasy, len v jednom jedno zotretie bez poškodenia vlhkosti chĺpky. Keramická technológia chráni vlasy pred dostať kučeravé a robí hladkú a jemnú. Straightener má reostatu ciferník s niekoľkými nastaveniami tepla, ktoré pomáhajú v styling všetky typy vlasov. To dostane zahriatie počas 30 sekúnd a keď teplota je veľmi zahreje to get je vypnutie automaticky, ktorá bráni svoje vlasy pred poškodením. Rukoväť je dlhá a pomáha pri jednoduchú manipuláciu ktorý robí veci jednoduchšie.

load...

4. REVLON 2 "Ceramic Rovnačka (RVST2006C):

Tento straightener má 2 "veľkosť taniera taniere, takže môžete rovno veľkej časti, ktoré šetrí váš čas. Je založený na keramickej technológii, ktorá zaisťuje minimálne škody a dostať sa zahreje behom 30 sekúnd. To vám dáva poker rovný, spleť slobodnej a zvládnuteľné vlasy, pretože má zamotania otočný kábel. To zabráni tomu, aby vlasy pred stratou ich pôvodnú vlhkosť a môžete štýl akejkoľvek štruktúry vlasov a hrúbky s týmto žehlička na vlasy.

5. REVLON ½ "Travel-Pro Mini žehlička (RVST2020):

Ak máte krátke vlasy a rany potom žehlička na vlasy od Revlon je určený pre vás, pretože je vyrobená z ½ "Tourmaline keramické dosky, ktoré sú ideálne pre ofiny a kratšie vrstiev. To ohrieva behom niekoľkých sekúnd, ktoré šetrí váš čas styling a konečný výsledok dáva vám poker rovné rany a vrstvy. Má tiež vlastnú upevňovacie kábel zábal, ktorý je ideálny pre on-the-go pohodlie. Má * o * označujúce svetlo, ktoré zapne, keď je usmerňovač je pripravený na použitie. Balenia je tiež veľmi inovatívne a je dodávaný s tepelne odolné styling skladovanie železa tašky, takže si môžete uložiť okamžite potom, čo ste urobil s rovnanie.

6. REVLON Bold Expressions žehlička:

Táto žehlička na vlasy Revlon je univerzálny, ako môžete získať poker rovno vlasy s ním, alebo si môžete vytvoriť aj zvlnenie / vlny s ním. Keramická technológia poistiť minimálne poškodenie vašich vlasov a dostať je teplo-up v niekoľkých sekundách a štýl svoje vlasy v zlomku času s vynikajúce výsledky. To má zaoblené dosky a ľahko rukoväť, ktorá umožňuje pohodlné používanie. Otočná šnúra je spleť zadarmo a dostať ich zahriať na 430 stupňov.

7. REVLON Nano Diamond žehlička:

Táto žehlička na vlasy je potiahnutá nano-diamantovými prísad, ktoré vytvára mäkký povrch skrze chĺpky a umožňuje vlasy bez chĺpkov, toto je známe ako nano diamantové techniky. Rovnako je založený na Tourmaline technológia, ktorá umožňuje lesk a hebkosť Vašich vlasov. Dosky tohto žehličky sú guľatejší a 1 "Slim vo veľkosti, ktorá pomáha pri jednoduchú manipuláciu. Variabilné nastavenie teploty a vysoký vykurovací robí to vhodné pre profesionálov aj individuálne použitie.

8. REVLON 1½ "Titanium žehlička (RVST2031PNK):

Môžete vytvoriť vyletí, kadere, vlny, rany a rovné vlasy s týmto žehlička na vlasy, pretože má 1½ "dosky, ktoré ju robia univerzálne. Ako už názov napovedá, je založený na technológii titánu, čo znamená, že môžete štýl svoje chĺpky bez ťahania alebo zaseknutiu je. To má 30 nastavení teploty, ktorá pomáha pri univerzálny styling a to get je zahriatie počas 20 sekúnd. Obal je veľmi inovatívne a prichádza s kompaktným osvetlené zrkadlo, ktoré robí to cestovať priateľský taky.

9. REVLON 1 "Titanium Wet / Dry Rovnačka (RVST2025):

Táto všestranná žehlička na vlasy má 1 "dosky, ktoré pomáha pri styling svoje vlasy inak. Je založený na technológii vlhkosti pobyt, ktorý pomáha pri zachovaní prirodzenej vlhkosti vlasových prameňov a tam je menšie poškodenie. To get zahriatie okamžite a niekoľko nastavení teploty uľahčuje použitie. To sa automaticky vypne keď sa teplota ohriať viac a spleť voľný otočný ovládací šnúra kader. Technológia titánu pomáha pri styling vlasov, bez toho aby ich ťahanie a to tiež pomáha pri vytváraní váš štýl zostať dlhšie.

10. REVLON Perfect Heat žehlička:

Táto žehlička na vlasy je založená na Tourmaline technológie, ktorá emituje ióny k zníženiu statickej pre maximálny lesk, mäkkosť a kontroly. Dosky sú 1 ", ktorý pomáha pri univerzálny styling a dostať sa zahreje v priebehu niekoľkých sekúnd, ktoré šetrí váš čas. Trojitého pečie keramické technológia tiež zaisťuje vysokú tepelnú bez straty vlasov vlhkosť a dáva vám krepovateniu zadarmo rovné vlasy. Môžete si tiež vytvoriť vlny alebo kučery s týmto žehličky ktorý robí to stojí za to cenu.

Dúfam, že sa vám páčilo čítanie tohto článku o vrchole 10 Revlon vyrovnávanie vlasov. Ešte skúste tieto produkty pre dosiahnutie najlepších výsledkov a podeľte sa o svoje skúsenosti s nami. Akonáhle si ich kúpite, budete určite vedieť, ako používať Revlon vyrovnávanie vlasov sa pokynov uvedených spolu so spotrebičmi. Boli by sme radi videli svoje pripomienky a názory nižšie. Zostať nádherný !!

load...