Starostlivosť o vlasy

Top 10 transplantovaných centier v Lucknow

Top 10 transplantovaných centier v Lucknow

Mesto Lucknow s jeho starej školy čaro má širokú škálu moderných zdravotníckych pomôckach chváliť a ľudia z Lucknow sú len toľko, koľko do kozmetickej chirurgie a transplantácie vlasov je kýmkoľvek a kdekoľvek inde. Vzhľadom k tomu, predčasná plešatosť je častým problémom všade, Lucknow má svoj podiel na kozmetické lekárov a kliník, ktoré účinne vykonávajú transplantácie vlasov chirurgický zákrok. Tento zoznam tých najlepších zariadení a lekárov pre obnovu vlasov môže byť prospešné pre niektoré z vás.

Transplantácia vlasov u Lucknow-prístup k internetu a kliník:

1. Diva Clinic:

Diva klinika pod vedením medzinárodne vyškolení chirurga Dr. Vivek Kumar Saxena je dobre známa transplantácia vlasov kliniky Lucknow s dobrým menom na základe zásluh, znalostí a úspechu. Dr Vivek je známy pre svoje vlastné inovatívne metódy vo vedení vlasy transplantačnej chirurgie pre starostlivosť o vlasy, ktorá je husto, bezpečné a účinné.

Website: www.divahairlko.com

Transplantácia 2. Perfektné vlasy:

Táto skupina vlasových transplantačných zariadení zriadila základňu v meste Lucknow a je vítaným prírastkom do mesta. Známy bezpečných a účinných postupov využívajúcich folikulárnej jednotka extrakcie a transplantáciu folikulárnej jednotky, odborníci na transplantácie perfektné vlasy sú dobre stojí za vaše peniaze.

load...

Website: www.perfecthairtransplant.com

3. Sparsh klinike:

Sparsh klinike je multidisciplinárny zariadenie pre kozmetické chirurgii a transplantácie vlasov. Pod vedením Dr. Ankit Kapoor, Sparsh klinike zaisťuje efektívny chirurgický zákrok za najlepšiu možnú cenu. Študovať webovej stránky vedieť viac.

Website: www.sparshhairtransplantindia.com

4. Derma klinike:

Špecializujúca sa na metóde DHI alebo Direct Implant Hair transplantačnej chirurgie vlasy, Derma klinike zvládol túto najnovšiu techniku ​​v postupoch transplantácie vlasov, ktorý zaistí účinnú obnovu vlasov bez jaziev alebo bolesti. Táto nová technika zabezpečuje výsledky v jednom samotnom zasadnutí.

load...

Website: www.dermaklinic.com

5. Ganga Advanced vlasov Narastania:

Tento najmodernejšie zariadenia na čele s Dr MM Gupta je meno počítať s. Dr MM Gupta je veterán v odbore plastickej chirurgie vrátane transplantácie vlasov. Dr Gupta pracoval s mnohých národných i medzinárodných kozmetických chirurgov a teraz prevádzkuje vlastné kliniku, ktorý získal veľa dobrú povesť na základe zásluh a spokojnosť pacienta samotného.

Website: www.gangahairgrafting.com

6. Dr Rajat Kumar Shrivastava:

Tento veterán kozmetický chirurg s mnohoročnou praxou v odbore transplantácie vlasov je poradenská chirurg Apollo Gleneagles, Lucknow a funguje aj zo svojej vlastnej špeciálnej klinike. Dobre vyznajú v remesle transplantácie vlasov, Dr Shrivastava používa obe folikulárnej jednotka extrakcie a folikulárnej Unit transplantáciu metódy pre postupy transplantácie vlasov. Odkazovať na jeho oficiálnych internetových stránkach uvedených nižšie sa dozviete, ako najlepšie sa k nemu dostať.

Webové stránky: www.timespiders.co.in/rks

7. Dr. Sanjeev Bhatia:

S vysokým percentom úspešnosti a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti transplantácie vlasov chirurgie, Dr Sanjeev Bhatia je naozaj veterán v kozmetickej chirurgii. Dr. Sanjeev Bhatia má rozsiahle znalosti v konvenčných a najnovších metód transplantácie vlasov, takže je to len spravodlivé, že zavoláte do svojho úradu zriadiť konzultácii s týmto odborníkom.

Website: www.cosmeticsurgeonlucknow.webs.com

8. Dr. Sumit Malhotra:

Tento M.Ch. Víťazka s desaťročnou praxou v odbore plastickej chirurgie je naozaj skúsený na tomto zozname. S vysokým pomerom úspešnosti pri postupoch transplantácie vlasov, Dr. Sumit v dostatočnej miere využívaná ako metóda folikulárnej jednotka extrakcie a spôsob folikulárna jednotka transplantácie vykonávať bezpečné a účinné operácie.

Website: www.indiancosmeticsurgeon.com

9. Vyvíjajú klinika:

Tento vlasy a pokožku, multidisciplinárny kliniky sa môže pochváliť odborníkov transplantácia vlasov, ktoré sú vo svojom odbore najlepší. Populárna cez Lucknow pre ich jemné remeslo v transplantačnej chirurgii vlasy pomocou folikulárnej jednotka extrakcie a folikulárnej jednotka transplantáciu metódy, je tu veľká šanca, že by ste mohli mať prospech bezpečné a efektívne transplantačnej chirurgie vlasy v rukách odborníkov tu.

Website: www.evolveclinic.in

10. Dr Batra je:

S viac predajní po celej Lucknow, Dr Batra transplantácie vlasov kliniky v meste Lucknow je miesto, kam ísť, ak hľadáte pre osvedčenými odborníkov v oblasti transplantácie vlasov chirurgie vám. Čím menej povedal, tým lepšie, jeho najlepšie, čo nájdete na webových stránkach nižšie nájsť najbližšej zásuvky.

Website: www.drbatras.com

Dúfame, že tento článok bol poučný. Prosím, podeľte sa o svoje cenné pripomienky, pokiaľ existujú.

load...