Starostlivosť o vlasy

Top 10 transplantovaných centier v Indore

Top 10 transplantovaných centier v Indore

Rovnako ako kdekoľvek inde, Indore má tiež svoj spravodlivý podiel ľudí, ktorí sa stretávajú s predčasné vypadávanie vlasov a plešatosti. Pre ľudí kdekoľvek, bude plešatý môže byť otrasný zážitok, a keď sú všetky možnosti pre obnovu vlasov nepodarí, niekedy je nutné ísť po ceste transplantácie vlasov chirurgia. Vlasy transplantačnej chirurgie je všeobecne známy pre jeho účinnosť a vysoké náklady sa podieľajú na riadení. Preto je najlepšie nájsť chirurga, ktorý vám dá svoje peniaze to stojí. Tento zoznam desiatich najväčších kliník a odborníkov transplantácie vlasov v meste Indore by malo byť pomôcť mnohým ľuďom.

Vlasy Transplantácia kliniky a špecialisti v Indore - vyberte si najlepšie transplantácie vlasov v Indore

Transplantácia 1. Perfektné vlasy

Tento reťazec transplantácie vlasov kliniky je spoločná iniciatíva založená Dr, Amitabh Shrivasta a Dr. Ruchy Shrivastava. S pätnásťročnou skúseností v kozmetickej chirurgii a impozantný históriou 3200 spokojných pacientov, transplantačnej perfektné vlasy je veľmi dobre vybavený, aby vykonala bezpečné a úspešné transplantácie vlasov chirurgický zákrok.

2. Omladiť vlasy Transplantačné centrum

Dr Seema Garg je transplantácia vlasov expert na omladenie vlasov transplantačného centra. S veľkou úspešnosti pomeru a rozsiahle skúsenosti v prevedení postupov, transplantácie vlasov pomocou Folikulárnej odsávacia jednotka a folikulárnej jednotka transplantáciu metódy, Dr Seema Garg je medzi prednými transplantácie vlasov veteránov v Indore.

load...

3. Marmi Klinik

Táto klinika postavený nad priestorom päťsto štvorcových stôp v Indore je najmodernejšie zariadenie, ktoré je dobre vybavené pre úspešnú transplantáciu vlasov operácie. Sa zameriava predovšetkým na spôsobe folikulárnej jednotka extrakcie transplantácie vlasov, táto metóda je menej invazívne a prakticky jazva-free. Prechádzať webové stránky uvedené nižšie sa dozvedieť viac o Marmi Klinik.

4. Sai Kozmetika

S vývody v Pune, Bombaj, Dillí a Indore, Sai Cosmetics Transplantácia vlasov Indore je úspešný reťazec transplantácia vlasov kliniky s vysokým percentom úspešnosti, rovnako vysokých poverenia. Špecializujúca sa na oboch metódou folikulárnej jednotka extrakcie a spôsobu Folikulárnej jednotka transplantácie pre obnovu vlasov, Sai Cosmetics je meno počítať s.

load...

5. Richfeel trichológii Center

Tento reťazec transplantácie vlasov a klinikách kozmetickej chirurgie zriadila svoju základňu v Indore a mesto ocenila len jeho prítomnosť. S veľkou zákaznícku základňu, rozsiahle znalosti v rôznych procedúr transplantácie vlasov a rovnako vysokým pomerom úspech, je vhodné, aby si zavolať Richfeel trichológii Center Indore naplánovať schôdzku.

6. Prírodné transplantácie vlasov

Ešte ďalší úspešný reťazec transplantácie vlasov kliniky, Transplant Natural Hair Indore urobil exemplárny Transplantácia vlasov operácie s vysokým pomerom úspech od svojho vzniku v roku 2008. Ak sa nachádzate v Indore a hľadal transplantácie vlasov chirurg, ktorý vám mohol zaistiť bezpečné a účinný postup, je to dobrá stávka vybrať z jednej z mnohých odborníkov Natural Hair Transplant to.

7. Dr. Brajendra Baser na Akash Hospital Indore

Tento veterán transplantácie vlasov a iné formy kozmetickej chirurgie má dlhoročné bohaté skúsenosti z prvej ruky v postupoch transplantácie vlasov. S vysokou úspešnosťou, Dr. Baser bol vykonáva transplantácia vlasov metódou folikulárnej extrakcie pre bezpečné, účinné a jazvy bez postupmi.

8. Dr. GL Jakhetia

Odborník v mnohých formách kozmetickej chirurgie, Dr Jakhetia je veterán v oblasti transplantácie vlasov a špecializuje sa na oba folikulárnej jednotka extrakcie a folikulárnej jednotka Transplantačné metód transplantácie vlasov chirurgia. Je to len spravodlivé, že ste si stretnutie s týmto oddaného bojovníka, spoznať svoje možnosti a potom sa ponoriť, aby zabezpečili, že budete mať bezpečné a bezproblémové a efektívny postup transplantácie vlasov.

Adresa: 12-1 Sapna Chambers, 1. Poschodie, južné Tukoganj, Indore 452001

9. Anil Dashore Clinic Starostlivosť o pleť:

Dr Anil Dashore je kozmetický chirurg s mnohoročnou praxou a pomer úspešnosti, ktorá je závideniahodné. Anil Dashore Skin Care Clinic videl spravodlivý podiel na úspešnej transplantácie vlasov operácií a je to len spravodlivé, že naplánovať konzultácii s Dr Anil vedieť viac.

Adresa: Prince Plaza, prvé poschodie, Sapna Sangeeta Road, Indore 452001

10. Dr. Sunil Malpani Clinic Skin:

Dobre známy názov v oblasti kozmetiky a transplantácie vlasov v Indore, Dr Sunil má impozantné úspešnosť a rozsiahle vlastné skúsenosti s použitím FUE a metódy FUT pre transplantácie vlasov operáciu.

Adresa: 301-302, Vikram Tower, 2nd Floor, Sapna Sangeeta Road, Indore 452001

load...