Starostlivosť o vlasy

Top 10 transplantovaných centier v Chennai

Top 10 transplantovaných centier v Chennai

Vypadávanie vlasov, mužskej a ženskej vzor plešatosti je nepríjemný ochorenie po celej Indii, zvyčajne spôsobený stresom a zlou stravou. Často, mužskej a ženskej vzor plešatosti je nevratný a jediným vľavo možnosťou je transplantácia vlasov. Tento zoznam desiatich najväčších Transplantácia vlasov kliniky a odborníkov v Chennai by mal byť trochu pomôcť pre veľa z vás.

Vlasy Transplantácia kliniky a špecialisti v Chennai:

1. Dr. Jayanthy Ravindran:

Špecializujúca sa na metódou folikulárnej jednotka extrakcie transplantácie vlasov, Dr Jayanthy Ravindran je dobre známy odborník transplantácie vlasov so sídlom v Chennai. Folikulárnej jednotka extrakcie je jedným z najnovších spôsobov, ako starostlivosť o vlasy a je stále populárnejšie nielen preto, že je účinnejšie, menej invazívne a jazvy zadarmo. Naplánovať konzultácii s doktorom Jayanthy Ravindran sa dostať do viac čo najskôr vedieť.

2. Vcare:

Táto super špecialita vlasy sa špecializuje na celý rad chirurgických a non chirurgické ošetrenie vlasov. Vcare používa metódu DHI alebo Direct Implant Hair pre transplantácie vlasov. DHI sa hovorí, že bezpečnejšie, menej invazívne technika, ktorá má za následok maximálnu hustotou rastu vlasov a nezahŕňa krvné straty, stehy alebo jazvy.

load...

3. Vasan Hair Care:

Špecializujúca sa na celý rad chirurgických a non chirurgické postupy pre starostlivosť o vlasy, Vasan Hair Care sa špecializuje na riadenie folikulárnej jednotka extrakcie transplantácie vlasov. Dr. MMT Vasan z Vasan Vlasová kozmetika je majstrom svojho remesla, a je to len vhodné, aby si uvažovať o zriadení schôdzku s týmto veteránom v oblasti transplantácie vlasov.

4. Hande nemocnice, Shinoy Nagar:

Táto super Špecialitou nemocnica je plne vybavená na manipuláciu rozsiahlej postupy transplantácie vlasov, s tímom lekárov, ktorí majú bohaté skúsenosti a rovnako vysoké poverenia chváliť. Hande nemocnice by mohla veľmi dobre vykonávať bezpečné a efektívne transplantačnej chirurgie vlasy pre vás.

load...

5. Max Clinic vlasov:

Táto medzinárodná skupina vlasy kliniky povolenie má predajne vo Veľkej Británii, USA a Chennai, India. So skupinou medzinárodne školených odborníkov na vlasy a báz rozsiahle znalosti v najnovších inovácií v oblasti transplantačnej technológii vlasy, Max Clinic vlasy je veľmi dobre vybavená na manipuláciu s bezpečný a účinný postup transplantácie vlasov.

6. Dr Renita Rajan na vlasy a pokožku kliniky:

Špecializujúca sa na novšie a menej invazívne folikulárnej jednotka extrakčný postup transplantácie vlasov, Dr Renita je dobre známe mená v kozmetickom odbore chirurgia v Chennai. V súlade s postupom transplantácie vlasov Folikulárnej jednotka extrakcie, Dr Renita vám zaistí maximálnu nárast hustoty vlasov a minimálne jazvy znamenať bezpečné, menej invazívne, ale účinnú operáciu.

7. White Cliffs Hair Studio:

Tento najmodernejšie vlasy sa špecializuje na invazívne a neinvazívne ošetrenie pre rast vlasov a reštaurovanie. Transplantáciu vlasov chirurgovia v Biele útesy majú dlhoročné skúsenosti na bezpečných a účinných postupov vlasy reštaurovanie pochváliť.

8. Dr Batra je:

Ak hľadáte pre transplantácie vlasov chirurgia od odborníkov, je ťažké vynechať Dr Batra je z tohto zoznamu. S rozsiahlym zázemím v kozmetických procedúr a najnovších metód a inovácií pre transplantácie vlasov chirurgia, Dr Batra to je meno počítať s. Dr Batra majú predajne po celej Indii, takže prejsť webové stránky uvedené nižšie nájsť najbližší zásuvku v Chennai.

9. Dr. K. Ramachandran:

Dr. K. Ramachandran od Apollo Gleneagles Hospital je meno počítať s a skúsený kozmetický chirurg v Chennai. Špecializujúca sa na širokú škálu kozmetických procedúr chirurgia, Dr Ramachandran je špecialista na transplantácie vlasov Folikulárnej jednotka transplantácie. Naplánovať schôdzku, spoznať všetky detaily a je tu dobrá šanca, že bude čoskoro prechádza s bezpečným a efektívnym postupom transplantácie vlasov vedeného Dr Ramachandran a jeho tím.

10. Dr Madhu je:

Táto super špecialita vlasy klinika s niekoľkými predajní v rôznych mestách v Indii je dobre vybavená odborných lekárov, rozsiahlych znalostí a skúseností v remesle transplantácie vlasov. Pozri nižšie uvedenej webovej stránky a čo najskôr nájsť kontaktné údaje pre zásuvky Chennai Dr Madhu a dohodnúť si schôdzku.

load...