Starostlivosť o vlasy

Top 10 transplantovaných centier v Ahmedabáde

Top 10 transplantovaných centier v Ahmedabáde

Transplantácia vlasov je rovnako populárny v Ahmedabad ako je tomu v zvyškom Indie. Bohužiaľ stres každodenného života šetrí nikoho a že stres dosiahol Ahmedabad taky. S prebytkom stresu, je predčasné vypadávanie vlasov a plešatosti, a odborníci v Ahmedabad sú dobre vybavená na manipuláciu s zložité Transplantácia vlasov operácie a obnoviť niečí vlasy. Tento zoznam je efektívna sprievodca na niektoré z najlepších transplantácie vlasov v Ahmedabad, kliník a odborníkov.

Vlasy Transplantácia Vybavenie a špecialisti v Ahmedabad:

Vyberte si Transplant Best vlasy do Ahmedabad:

1. Adhi India:

Tento reťazec stavu transplantátu art vlasov a kozmetickej chirurgie zariadení urobil jeho prítomnosť je cítiť s niekoľkými predajní v šiestich veľkých mestách v Indii, vrátane Ahmedabad. Odborníci v metóde folikulárnej jednotka extrakcie transplantácie vlasov, ktorý je klinicky menej invazívne a účinnejšie a tiež folikulárnej metódy Unit po transplantácii, Adhi India kliniky zavedené meno na základe zásluh a výkon samotného.

load...

2. Dr M je Hair Transplant Clinic:

Dr M vlasy transplantačnej klinike v Ahmedabad je venovaný transplantácie vlasov zariadenia so sídlom v Ambawadi, Ahmedabad. Tím odborníkov na Dr. M klinike pre transplantácie vlasov pod vedením Dr. Bishan Mahadevia, vykonal nespočet úspešných postupov transplantácie vlasov. Porozprávajte sa s poradcom pri tejto renomovanej zariadení vedieť viac, a je tu veľká šanca, že bude mať bezpečný a účinný postup transplantácie vlasov na vlasy transplantačnej klinike Dr. M. Svoje.

Transplantácia 3. Natural Hair:

Tento reťazec transplantácie vlasov kliniky celej Indii má výstup v Ahmedabad moc a ľudia Ahmedabad majú ešte menej dôvodov obáv o predčasné plešatosti a vypadávanie vlasov. Experti v najnovšej techniky v transplantačnej chirurgie vlasy; je to len múdre, že ste sa dozvedieť viac o odborníkov dostupné na transplantáciu prirodzených vlasov byť presvedčený o svojej hlavnej remeslá.

4. Dr. Bijpal V Parekh:

Dr. Bijpal V Parekh je stálicou kozmetický chirurg so svojimi stupňov od niektorej z najprestížnejších zdravotníckych škôl. Medzi širokú škálu kozmetických chirurgie postupy, Dr Bijpal tiež špecializuje na postupy transplantácie vlasov za použitia metódy Folikulárnej jednotka extrakcie. Dohodnúť si schôdzku teraz a je len málo pochýb o tom, že by ste ľutovať.

load...

5. Dr Chintan Patel:

Dr Chintan Patel je úspešná transplantácia vlasov chirurg Cutis Cosmetic centrum plastickej chirurgie. Dohodnúť si schôdzku s týmto skúseným odborníkom transplantácie vlasov a existuje vysoká pravdepodobnosť, že Dr Patel by vyhovoval vašim potrebám.

6. La Diva Hair transplantačnej a kozmetická chirurgia:

Tento stav transplantácie art vlasov a kozmetickej chirurgie zariadenia na klinike získal veľkú povesť v Ahmedabad, pretože má vysoký pomer úspešnosti. Odborníci v metóde folikulárnej jednotka extrakcie transplantácie vlasov, ktorý je klinicky menej invazívne a účinnejšie, Dr T Ayyappan je zavedený názov v odbore plastickej chirurgie a transplantácie vlasov, a vedie La Diva Clinic dole veľmi úspešnej ceste na základe zásluh a výkon samotného.

7. DHI Ahmedabad:

S niekoľkými predajní v takmer vo všetkých veľkých mestách sa chváliť sa DHI reťazec kozmetických kliník liečbu prijal spravodlivý podiel na kozmetické chirurgii a kozmetické procedúry trhu. Použitie metódy priameho vlasy Implantácia na obnovu vlasov, DHI dosiahla mnoho úspechov v Ahmedabad a ďalších mestách.

8. Dr. Sanjiv Vasa:

Dr Sanjiv Vasa je veterán kozmetický chirurg s vysokým percentom úspešnosti a dlhoročnými skúsenosťami. Medzi širokú škálu kozmetických chirurgických postupov, Dr Sanjiv špecializuje tiež na postupy transplantácie vlasov. Dohodnúť si schôdzku a hneď tam je dobrá šanca, že by ste sa dať svoje peniaze na bezpečné a efektívne operácii transplantácie vlasov vykonal Dr. Sanjiv.

Adresa: 36-37 Ground Floor, Hari Siddha Chambers, Ashram Road, Navrangpura, Ahmedabad.

9. Dr. Vishal Patel:

Špecializujúca sa na metódou folikulárnej jednotka extrakcie transplantácie vlasov, Dr Vishal Patel je dobre známa transplantácia vlasov expert, so sídlom v Ahmedabad. Folikulárnej jednotka extrakcie je jedným z najnovších spôsobov, ako starostlivosť o vlasy a je stále populárnejšie nielen preto, že je účinnejšie, menej invazívne a jazvy-free. Naplánovať konzultácii s Dr Vishal Patel, aby sa dozvedieť viac o jeho metódach a nákladoch.

Adresa: Navrangpura Super Market, Navrangpura Ahmedabad 380009

10. Dr. Batra je:

Posledný, ale rozhodne v neposlednom rade na našom zozname, Dr Batra to je meno domácnosti na základe vysokého pomeru úspechu vo transplantácie vlasov chirurgia. Čím menej povedal o nich, tým lepšie. Rezervujte si schôdzku na najbližšej zásuvky. Na mieste údaje sa vzťahujú na svojich oficiálnych internetových stránkach uvedených nižšie.

load...