Starostlivosť o vlasy

Top 10 transplantačných kliník v Keráli

Top 10 transplantačných kliník v Keráli

Kerala je známy pre svoje kultúrne afinitu k tradičnej ajurvédske procedúry pre pleť a vlasy. Avšak, keď strata vlasov a predčasná plešatosť dosiahnuť určitej miery len veľmi málo môže pomôcť s výnimkou transplantácie vlasov. Títo odborníci a transplantácie vlasov, zariadenie sa dáva Keralites dúfať, keď všetky ostatné možnosti, ako získať späť stratené vlasy boli vyskúšané práve na stretnutie s konštantnou zlyhania.

Vybavenie hotela a ďalší odborníci na transplantácie vlasov v Kerala:

1. Dr Hari Menon:

Tento veterán transplantácie vlasov expert spolupracuje s renomovanými kozmetických chirurgov z celej ČR i v zahraničí, a pracuje ako nezávislý transplantácie vlasov chirurg po mnoho rokov s vysokým percentom úspešnosti a veľa spokojných pacientov chváliť. Špecializujúca sa na folikulárnej jednotka ťažby a folikulárnej jednotka transplantáciu, Dr Menon je sila počítať s, pokiaľ ide o vlasy liečbe strát v kérelem.

2. SPH Hair Transplantačné centrum:

SPH Hair Transplantačné centrum je venovaný transplantácie vlasov zariadenia so sídlom v Kochi, Kerala. Tím odborníkov z transplantačného centra SPH vlasy pod vedením Dr. AJ Cechu vykonal rad úspešných postupov transplantácie vlasov. Dohodnúť si schôdzku v tejto renomovanej zariadení vedieť viac o službách ponúkané tu a je tu veľká šanca, že bude mať bezpečný a účinný postup transplantácie vlasov u SPH vlasy transplantačného centra.

load...

3. Transplantácia Natural Hair Kerala:

Natural Hair Transplant Clinic, Kerala je jedným z mnohých, multidisciplinárny zariadenia pre kozmetické chirurgii a transplantácie vlasov. S celým radom odborných lekárov cez štát, Transplant Natural Hair zaisťuje efektívny chirurgický zákrok za najlepšiu možnú cenu. Študovať na webových stránkach nájsť chirurga najbližšie k vám.

4. Lakeshore nemocnice:

Táto nemocnica pre transplantácie vlasov a ďalšie kozmetické ošetrenie je jedným z Kerala popredných zariadení. Známy bezpečných a účinných postupov využívajúcich folikulárnej jednotka extrakcie a transplantáciu folikulárnej jednotky, odborníci na Lakeshore nemocnice sú dobre stojí za vaše peniaze.

5. Vlasy Craft:

Vlasy Craft je venovaný transplantácia vlasov objekt umiestnený v Ernakulam, Kerala. Odborníci na vlasy remesiel sa osvedčili v oblasti transplantácie vlasov. Porozprávajte sa s poradcom sa dostať do dozvedieť viac o postupoch transplantácie vlasov tu praktizovali a nákladom.

load...

Adresa: 39-4828, Ravipuram, Ernakulam 682016, Kerala

6. Vlasy Rastliny Hair Clinic:

Táto klinika používa DHI alebo metódu priameho Implantáty vlasov pre transplantácie vlasov; Tento nový inovatívny metóda zabezpečuje žiadnu bolesť, žiadne jazvy a efektívne husto zabalené vlasy. Poraďte sa s odborníkom v tejto najmodernejšej klinike sa dozvedieť viac o tomto novom postupe pri transplantácii vlasov.

7. Lourdes nemocnice:

Tento stav transplantácie art vlasov a kozmetickej chirurgie zariadení získalo mnoho povesti v Kerala, pretože má vysoký pomer úspešnosti. Odborník v oboch folikulárnej jednotka extrakcie a folikulárnej jednotka Transplantačné metód obnovu vlasov, Lourdes nemocnica je vžitý názov, na základe zásluh a výkon samotného.

8. Twacha kože a vlasov Clinic:

Táto klinika na transplantácie vlasov a iných ošetrenie pleti je známy pre svoje vynikajúce výsledky a inovácie. Odborníci in-house zdatne vykonávať transplantácie vlasov chirurgický zákrok za použitia folikulárnej jednotka extrakcie a metódy folikulárnej Unit transplantáciu pre bezpečné a účinné postupy transplantácie vlasov.

Adresa: Hayath Tower, prvé poschodie, Civil Lane, Padamugal, Kakkanad, Ernakulam 682021 Kerala

9. Gulf Gate vlasov Upevnenie:

Táto super špecialita ambulancie chirurgických a non-chirurgické ošetrenie vlasov je dobre vybavená na vykonávanie efektívne a bezpečné postupy transplantácie vlasov. Tím odborníkov v tomto stave zariadenia umenia je dobre vyzbrojená s vysokými poverenia a rovnako dlhých rokov skúseností v oblasti remeslá obnovu vlasov a transplantácií. Upevňovacie Gulf Gate Vlasy sú známe a dôveryhodné meno v štáte Kerala.

Adresa: Mundeth Building, Kaloor Kadavantara Road, Kaloor, Ernakulam 680001 Kerala

10. MYA Wellness Clinique:

Tento najmodernejšie kozmetické a transplantácie vlasov chirurgické klinike má tím úspešných kozmetických chirurgov pracujúce pod jeho vlajkou. Naplánovať schôdzku, hovoriť s poradcom sa dozvedieť viac o ponúkaných službách a je tu dobrá šanca, že budete mať bezpečný a účinný postup transplantácie vlasov tu urobil.

Adresa: 2 MRA dom, Mavelipuram, Kakkanad, Ernakulam 682030 Kerala

To sú niektoré pf najlepších centier pre transplantácie vlasov v kérelem. Takže, ak budete potrebovať jeden, viete, kam ísť!

load...