Starostlivosť o vlasy

Top 10 transplantačných centier v Pandžábe

Top 10 transplantačných centier v Pandžábe

Každý má rád svoje vlasy, a tak robiť ľudí v Pandžábu Ludhiana, as rastúcimi prípady mužskej a ženskej plešatosti ktorý je často nezvratný, Ludhiana nemôže zostať pozadu, pokiaľ ide o nutnosti poklad transplantácie vlasov kliniky a špecialistami. Tento zoznam desiatich najväčších transplantácie vlasov kliniky a špecialistami by mala byť veľa hodnoty pre niektoré z vás v Ludhiana.

Vlasy Transplantácia kliniky a špecialisti v Ludhiana - Vyberte si svoje Transplant Best vlasy v Pandžábu

1. Satyam Hair Transplantačné centrum Ludhiana:

Spoločná iniciatíva Dr. KK Arora a Dr Monika Bharti, Satyam vlasy transplantačné centrá v Ludhiana je jednotka Satyam nemocnice a prvotriedne zariadenie pre postupy transplantácie vlasov. Nachádza sa v samom srdci mesta Ludhiana neďaleko Aarti Chowk, Satyam Hair Transplant centrum získalo rozsiahle slávu v meste na základe zásluh a ich úspešnosti pomere samotného.

2. Profil centrum pre transplantácie vlasov:

Profil centrum pre transplantácie vlasov je venovaný transplantácie vlasov zariadenia so sídlom v Deepak nemocnice, Ludhiana. Tím odborníkov na profile Centra pre transplantácie vlasov pod vedením Dr. Vikas Gupta vykonal nespočet úspešných postupov transplantácie vlasov. Porozprávajte sa s poradcom pri tejto renomovanej zariadení vedieť viac, a je tu veľká šanca, že bude mať bezpečný a účinný postup transplantácie vlasov v profile Hair transplantačné centrá.

load...

3. AK kliniky:

Tento reťazec stavu transplantátu art vlasov a kozmetickej chirurgie zariadení urobil jeho prítomnosť je cítiť s niekoľkými predajní v Chandigarh a Ludhiana. Odborníci v metóde folikulárnej jednotka extrakcie transplantácie vlasov, ktorý je klinicky menej invazívne a účinnejšie, AK kliniky zavedená meno na základe zásluh a výkon samotného.

4. Transplantácia vlasov Walia Ludhiana:

Ďalšie známe mená cez Pandžáb v oblasti transplantácie vlasov a obnovu, Walia Hair Transplant Center v Ludhiana je zariadenie na svetovej úrovni so špecializáciou na oboch folikulárnej jednotka extrakcie a folikulárnej jednotka transplantáciu metód transplantácie vlasov. Prečítajte si ďalšie informácie o Walia vlasy transplantačných centier v Ludhiana a na ďalších miestach na svojich internetových stránkach k ďalšiemu výskumu na nákladoch a ďalších faktorov podieľajúcich sa na transplantácie vlasov riadenie.

5. Kyra Hair Transplant Clinic:

Kyra Hair Transplantačné centrum je zariadenie na svetovej úrovni sa špecializáciou na iba a väčšinou uplatňujú tretej generácie folikulárnej jednotka extrakčné spôsob postupy transplantácie vlasov transplantácie vlasov. Táto najnovšia FUE technikou sľubuje hustý vlasy a minimálne zjazveniu. Všetky postupy transplantácie sú vykonávané Dr Vikas Gawra, majiteľom a odborným kozmetický chirurg sám.

load...

6. Natural Hair Transplant Clinic:

Tento reťazec špecializovaných kliník transplantácie vlasov má predajní po celej Indii, vrátane Ludhiana. S impozantný zoznam kozmetických chirurgov slúžiacich pod ich vlajkou, Natural Hair Transplant Clinic v Ludhiana je miestom k životu, ak hľadáte vyskúšať niekoľko chirurgov a ich pomery úspechu pred výberom odborníka, ktorý bude vykonávať svoj postup transplantácie vlasov.

7. Sno Super Špeciality Clinic:

S viac predajní po Pandžábu, Sno Super Špeciality Clinic má prítomnosť v Ludhiana, ktoré sú nepostrádateľné. Dr. Omi Jindal, transplantácia vlasov špecialista in-house robí úrody sám a nezanecháva ju technikov, ktoré zaisťujú, že výsledky sú bang ďalej. Prechádzať webové stránky nájsť podrobnosti o ich výstupe Ludhiana.

8. Dr Batra je:

Každý vie o Dr Batra, a to aj tých, ktoré nie sú v prípade potreby transplantácie vlasov a ďalšie kozmetické ošetrenie. Dr Batra povesť je založená na ich pomer úspešnosti pri postupoch vlasy po transplantácii a rozsiahlej reklamy. Na webových stránkach nižšie pre transplantácie vlasov Pandžáb zásuvky Dr Batra je.

9. Karam Hair Transplantačné centrum:

Ďalšie reťazec transplantácie vlasov v Pandžábu, Karam Hair transplantačné centrum zriadila svoju základňu v Ludhiana poskytnúť ľuďom tu s transplantačnej chirurgie kvalitné vlasy pomocou zaužívaných metód, ako je folikulárna jednotka ťažby a folikulárnej jednotka transplantáciu.

10. Dr. Sanjeev K Uppal:

Dr. Sanjeev K Uppal je stálicou kozmetický chirurg so svojimi stupňov od Yale University v USA. Medzi širokú škálu kozmetických chirurgických postupov, Dr Sanjeev špecializuje tiež na postupy transplantácie vlasov. Dohodnúť si schôdzku teraz a je len málo pochýb o tom, že by ste ľutovať.

load...