Starostlivosť o vlasy

Top 10 transplantačných centier v Kolkate

Top 10 transplantačných centier v Kolkate

Kalkata nie je mesto popoludňajšie siesty a ochabnutú kultúry práce ešte. Rovnako ako zvyšok krajiny, Kolkata sa zrýchľuje tempo a hromadia na stres, ktorý je hlavným dôvodom predčasného plešatosti. Avšak Kalkata nepostráda jemné transplantácie vlasov kliniky a efektívne odborníkmi, tento zoznam desiatke kliniky a špecialistami pre transplantácie vlasov by malo pomôcť vidieť, že.

Najlepšie kliniky a špecialista na transplantácie vlasov v Kalkate:

1. Dr Arindam Sarkar je kozmetická chirurgia:

Dr Arindam Sarkar je kozmetický a plastický chirurg s mnohoročnou praxou a extrémne vysokých poverenia. Tento bývalý národný odborník je majster na svojho remesla; naplánovať konzultáciu a ste určite našiel tú správnu cestu k získaniu späť svoje stratené vlasy. To je miesto, kde môžete získať najlepšie transplantácie vlasov v Kalkate bez pochýb.

2. Dr Manoj Khanna je kozmetická chirurgia:

Dr Manoj Khanna je stálicou na poli kozmetickej chirurgie a transplantácie vlasov. Dr Manoj a jeho tím úspešne liečiť 2500 prípadov a stále narastá. So silnou bázou celebrity klienta a povesť ako efektívny kozmetický chirurg v Indii aj v zahraničí, Dr Manoj je rozhodne najlepšou voľbou pre účinný postup transplantácie vlasov.

load...

3. Prem laserové a kozmetickej chirurgie:

Prem laserovej a estetickej chirurgie klinika bola založená a je v súčasnej dobe prevádzkuje Dr. Maneesh Sonthalia (MBBS, MSM Ch.), Čo je veľmi uznávaný plastický chirurg v Kalkate. Použitím metódy folikulárnej jednotka extrakcie a spôsob lišta pre transplantácie vlasov chirurgia Dr. Maneesh zaistil vysoký pomer úspešnosti.

4. Aesthetic:

Tento najmodernejšie kozmetické a plastickej chirurgie klinike má tím úspešných kozmetických chirurgov pracujúce pod ich vlajkou. Rezervujte si konzultáciu vykonať dôkladné kontroly pozadia na v dome lekári k dispozícii, a to je celkom pravdepodobné, že môžete nájsť správny chirurg bezpečne a hladko zvládnuť svoj postup transplantácie vlasov.

5. Kaayakalp Kozmetické a laserovej chirurgie:

Táto super špecialita kozmetická chirurgia klinika je dobre vybavený tak, aby efektívne vysporiadať s transplantácie vlasov a potrieb obnovy. Kaayakalp využíva najnovšie techniky a metódy transplantácie vlasov a sú sústavne snaží zlepšiť ich úspech pomer. Odborníci na transplantačnej jednotke na Kaayakalp klinike vlasy radi zodpovie všetky vaše otázky ohľadom transplantácie vlasov a metódy, ktoré používajú, aby sa nezastaví sa pred rezerváciu konzultácie.

load...

6. Dr. Batra je:

Dr Batra to je meno, takmer každý vie, a pre dobré dôvody. Pôvodne sa špecializuje na homeopatickej liečby vypadávanie vlasov a iné kožné ochorenia, Dr Batra je teraz prešiel k celej rade moderných techník, ako je transplantácia vlasov a vynikal v tejto oblasti príliš.

7. Dr Gautham Basu v Park klinike:

Dr Gautham Basu je úspešná transplantácia vlasov chirurg v Park klinike sa nachádza v Circus Avenue, Kalkata. Dohodnúť si schôdzku s týmto skúseným odborníkom transplantácie vlasov a existuje vysoká pravdepodobnosť, že Dr. Gautham by vyhovoval vašim potrebám.

Adresa: Park Clinic, 6. Poschodie, miestnosť 4, Gorky terasa, Circus Avenue, Kalkata

8. Dr Dipayan Ghar na špeciálnej klinike:

S vysokým percentom úspešnosti a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti transplantácie vlasov chirurgie, Dr Dipayan Ghar je meno počítať s. Dr Dipayan Ghar má silnú základňu v konvenčných a najnovších metód transplantácie vlasov, takže je najlepšie sa pozrieť na všetky svoje možnosti, aby videli, čo vám vyhovuje najlepšie.

Adresa: P 231, Block B, Near Lake Town dievčenská škola a Vyššia odborná škola, Lake mesto, Kalkata

9. Dr. Srinjoy Saha Apollo Gleneagles:

Dr. Srinjoy Saha nie je uznávaný plastický chirurg The Apollo Gleneagles Super Špeciálne nemocnice pre nič, so záznamom, ktorý je bezchybný a rozsiahle znalosti vo všetkých oblastiach kozmetickej chirurgie, vrátane transplantácie vlasov, Dr Srinjoy je dobre stojí za váš čas a peniaze.

10. Kozmetická chirurgia Kolkata:

Kozmetické chirurgie Kolkata je iniciatíva beh uznávaný plastických chirurgov Dr Souvik Adhikari a Dr. Saptarshi Bhattacharya. Tieto vedúci kozmetických chirurgov so sídlom v Kalkate by mohla veľmi dobre starať o svoje transplantácie vlasov a poistiť, že je bezpečná a účinná.

Takže to sú najlepšie strediska pre transplantácie vlasov v Kalkate.

load...