Starostlivosť o vlasy

Top 10 transplantačných centier v Dillí

Top 10 transplantačných centier v Dillí

So svojimi rýchlych životný štýl, fast food kultúry a extrémne stresujúce kariéry, Delhi je horúci záhon mužskej a ženskej plešatosti alebo alopécie, ktorá je utrpenie, ktoré môže mať na také obrovské rozmery, že sa stane úplne nemožné obnoviť vlasy akýmkoľvek iným znamená, že na rozdiel od transplantácie vlasov. Tento zoznam desiatich najväčších kliník a odborníkov vykonávajúcich transplantačných postupov vlasy by mali byť veľmi pomôcť, aby mnohí z vás v Dillí.

Špecialistov a kliniky pre transplantáciu vlasov v Dillí:

1. Adhi India:

S celoštátnej prítomnosti Adhi India je super špecialita reťaz kliník, ktoré sú ťažké poraziť. S rozsiahlym zázemím v kozmetické ošetrenie a chirurgie pre vlasy a pokožku neduhy, odborníci na Adhi Indii dosiahla veľa slávy pre svoju účinnosť pri chirurgických zákrokoch, ako je transplantácia vlasov, a rastú exponenciálne. Skenovanie prostredníctvom oficiálnych Adhi India webové stránky pre svoje vlastné zásuvky Dillí. To je určite, kde môžete získať najlepšie transplantácie vlasov v Dillí.

2. Dr Shakti je HHY:

Tento veterán transplantácie vlasov v Dillí pracuje s renomovanými kozmetických chirurgov z celej Indii a pracuje ako nezávislý transplantácie vlasov chirurg po mnoho rokov. Špecializujúca sa na folikulárnej jednotka ťažby a folikulárnej jednotka transplantáciu, Dr Shakti je sila počítať s.

load...

3. Natural Vlasy Transplantácia kliniky:

Tento reťazec transplantácie vlasov kliniky celej Indii má zastúpenie v Dillí, ktorá je oceňovaná pre svoju vysokú pomer úspešnosti. S dlhoročnými skúsenosťami v oblasti transplantácie vlasov chirurgia, Natural Hair transplantačnej kliniky sú vítaným prírastkom do Dillí kozmetickej chirurgie priemyslu. Prechádzať webové stránky nájsť odborníkov z Prírodovedeckej transplantácie vlasov sú k dispozícii v Dillí.

Transplantácia 4. Provelus vlasov:

Transplantácia vlasov Provelus je venovaný transplantácie vlasov zariadenia so sídlom v Pusa Road, New Delhi. Tím odborníkov na transplantácie vlasov Provelus pod vedením Dr. KB Goyal vykonal nespočet úspešných postupov transplantácie vlasov. Porozprávajte sa s poradcom pri tejto renomovanej zariadení vedieť viac, a je tu veľká šanca, že bude mať bezpečný a účinný postup transplantácie vlasov na Provelus vykonal Dr. KB Goyal a jeho tím.

5. Doktor A to Clinic:

Tento stav transplantácie art vlasov a kozmetickej chirurgie zariadení získala veľkú povesť v Dillí, pretože má vysoký pomer úspešnosti. Odborníci v metóde folikulárnej jednotka extrakcie transplantácie vlasov, ktorý je klinicky menej invazívne a účinnejšie, Dr Áčka Clinic je vžitý názov, na základe zásluh a výkon samotného.

load...

6. Berkowits vlasy a klinika Skin:

Táto super špecialita ambulancie pre chirurgické a nechirurgické kozmetické ošetrenie vlasov a je veľmi dobre vybavený na vykonávanie efektívne a bezpečné postupy transplantácie vlasov. Tím expertov v tejto najmodernejšie zariadenia sú dobre vyzbrojení vysoko poverenia a rovnako dlhých rokov skúseností v oblasti remeslá obnovu vlasov a transplantácií. Berkowits je skutočne dôveryhodná značka po celom svete.

7. Aravali klinika:

Dobre vyznajú v spôsoboch folikulárnej jednotka transplantácií a folikulárnej jednotka extrakcie obnovu vlasov, odborníci na klinike Aravalských majú dlhoročné skúsenosti a vysokej úspešnosti pomere chváliť. Postup transplantácie vlasov v Aravalských klinike v Delhi môže byť drahé, v závislosti od rozsahu plešatosti. Avšak, to je dobre stojí za vaše peniaze.

8. AK kliniky:

Táto skupina vlasy kliniky franšízy má východy cez Maharashtra a Karnataka. So skupinou dobre vyškolených odborníkov transplantácie vlasov a báz rozsiahle znalosti v najnovších inovácií v oblasti transplantácie vlasov technológie AK kliniky je dobre vybavená na manipuláciu s bezpečný a účinný postup transplantácie vlasov.

9. Laserový klinika Empatia:

Tento najmodernejšie vlasy sa špecializuje na invazívne a neinvazívne ošetrenie pre rast vlasov a reštaurovanie. Transplantáciu vlasov chirurgovia v Empathy Laser Clinic majú dlhoročné bezpečných a účinných postupov vlasy reštaurovanie pochváliť. S vysokým pomerom úspešnosti, Empathy Clinic je dobrá stávka pre efektívne transplantácie vlasov chirurgia.

10. Vlasy a zmysly:

Táto super špecialita vlasy klinika sa nachádza v Dillí je dobre vybavená odborných lekárov, rozsiahlymi znalosťami a bohatými skúsenosťami v remesle transplantácie vlasov. Nájdete na webových stránkach nižšie zhromaždiť ďalšie informácie a potrebné kontaktné údaje nastaviť schôdzku.

Tak to je náš zoznam transplantácie vlasov kliniky v Dillí. Dajte nám vedieť, ak máte nejaké ďalšie pridať do tohto zoznamu. Napíšte nám komentár!

load...