Starostlivosť o vlasy

Top 10 tipov pre získanie zamotaných vlasov zadarmo

Top 10 tipov pre získanie zamotaných vlasov zadarmo

Môžete identifikovať sa s obrázku nižšie? Je to to, čo vaše vlasy vyzerá zakaždým, keď šampón? Potom budete musieť zachrániť vaše vlasy pred mučením zamotania.

Zamotané vlasy väčšinou trápi ženy s dlhými vlasmi tenké. Ak vaše vlasy suché / poškodené, že sú náchylné na získanie prepletajú medzi sebou, pretože drsný povrch. Hladké vlasy, s utesnenými kožtičky, sú menej pravdepodobné, že zapliesť.

Najlepšie tipy pre Tangle Free Hair:

Nižšie sú niektoré tipy, ktoré vám môžu zachrániť od zamotaných vlasov problémov

Tip 1:

Kúpte si vlasy zdobené: Ak ste poškodené vlasy, všetci sú viac pravdepodobné, že zapliesť. Kľúčom k úspechu je, aby sa poškodené časti useknuté, takže vám zostane hladkou srsťou (no, väčšinou)

load...

Tip 2:

Používať kondicionér po šampónu: nábožensky podmieňujú svoje vlasy po každom šampónu. Postupujte podľa pokynov na kondicionér fľaše správne získať maximálny úžitok z kondicionéru. Pozrite sa na Sunsilk poškodené vlasy rekonštrukcie kondicionér, alebo L'Oreal Paris Smooth Intenzívna vyhladzujúci kondicionér

Tip 3:

Olej vaše vlasy pravidelne zamotania: Mazanie vlasy pravidelne teplým olejom, nasledovaný balil vlasy s horúcim uterákom, zaisťuje hlboké klimatizácia. Vlasové kutikuly nechať opraviť, a vlhkosť je uzavretá do vlasov. Poškodenie vlasy dostane opravené / minimalizované s pravidelným používaním a poškodenie bez vlasy sa zamotať menej.

Tip 4:

Ak je vaše vlasy rozstrapatené, namiesto použitia hrebeň / kefa na vlasy, zbaviť uzlov pomocou prstov. Spustiť prsty do vlasov. Tým sa zbaviť väčšiny uzlov na prvom mieste. Cieľom je, aby bol jemný s vlasmi.

load...

Tip 5:

Použite širokouhlý ozubený hrebeň vyrobený z prírodných materiálov, ako je drevo: to bude minimalizovať nahromadenie statickej energie, a bude udržiavať vaše vlasy hladké. Vyhnúť sa používaniu vlasy kefka na mokré vlasy, ako je to s najväčšou pravdepodobnosťou povedie k ďalšiemu viazania.

Tip 6:

Ak chcete detangle uzol, začína na spodnej strane uzla a dráždiť dole. Nikdy vytiahnuť dve časti vlasov od seba, aby im detangle.

Tip 7:

Pomocou neoplachovací kondicionér alebo vlasy sérum po šampónu. Pozrite sa na John Frieda kader vlasov Ease Serum alebo Matrix Biolage HydraThérapie vlasy séra alebo Livon vlasy séra. Séra musia byť použité po sušenie uterákov, ale pred česanie vlasov.

Tip 8:

Použite saténový vankúš pre prípad vankúšom. Tým sa minimalizuje hromadenie statickej energie vo vlasoch, kým spíte. Vyhnúť sa používaniu bavlnených Povlaky.

Tip 9:

Umývanie vlasov aj keď je voľná sa neodporúča. Namiesto toho, umyť si vlasy spletenými úseky pre minimalizáciu zamotania. Môžete prať v zvratov, ak urobil malý alebo stredný, majú tendenciu sa rozpadať v priebehu umývania. Tak, ozdôb môže byť lepšou voľbou pre niektorých Naturals.

Tip 10:

Počas svojich pravidelných zasadnutiach detangling použite cholesterolu na báze alebo iný silný, ťažký kondicionér pre uľahčenie procesu. Kondicionér dodá váhu vlasy teda dočasne pretiahnutie cievky. Niektorí predurčenie radšej detangling na suché, pretiahol sa mazané vlasy, pretože mokré pramene môže viesť ku zmršťovanie.

Postupujte podľa vyššie uvedených tipov, ako dostať hladký, zamotať bez vlasov.

load...