Starostlivosť o vlasy

Top 10 spôsobov, ako stimulovať rast vlasov

Top 10 spôsobov, ako stimulovať rast vlasov

Vlasy sú nielen súčasťou príjemného vzhľadu. Silné a zdravé vlasy je tiež znamením celkovo pohody. Bohužiaľ, mnoho ľudí po celom svete trpí rôznymi typmi problémov vlasov v dnešnej dobe. Okrem dedičných a hormonálnych faktorov, meniace sa životný štýl je tiež hlavným dôvodom problémov, ako je rednutie vlasov, poškodenie, predčasné šedivenie, otupenosť, Split-koncoch a predčasnému plešatenie.

Okrem toho, rôzne vlasový styling výrobky, ktoré mnohí z nás platí čas od času viesť k ochudobnené stavu vlasov. Mnoho štúdií o príčinách poškodení vlasov ukázali, ako používanie cez rôzne vlasov stylingových prípravkov môže byť škodlivá.

Ako stimulovať rast vlasov - 10 najčastejších spôsobov,

Pre toho či onoho dôvodu, väčšina z nás zažiť nekontrolovateľné vypadávanie vlasov. Niekedy sa tiež stretávame s problémom zastavil rast vlasov. Pozrite sa, ako môžete podporiť stimulovať rast vlasov prirodzene, bez veľa úsilia.

load...

1. Sacie viac zinku a železa:

Nedostatok zinku a železa je jedným z hlavných dôvodov pre obmedzeného rastu chĺpkov. Pridajte dostatok zeleniny, antioxidanty, a chudé mäso do vašej pravidelnej strave. Vyzdvihnúť a jesť také potraviny, ktoré obsahujú tieto minerály affluently.

2. Česať vlasy trikrát denne:

Vedeli ste, že vlasy znovu rast je možný len tým, že česanie vlasy? Možno tomu nebudete veriť, ale treba česať si vlasy aspoň trikrát denne. Začnite od korienkov a pokračovať až ku končekom. Česanie dáva pokožke hlavy veľkorysý masáž a pomáha zlepšiť krvný obeh. Česanie tiež pomáha k omladeniu vlasových folikulov.

3. Udržujte skalp a čisté vlasy:

Ak chcete, husté a lesklé vlasy, budete musieť vziať dobrú starostlivosť o neho. Použite jemný šampón každý deň alternatíva k udržaniu vlasovej pokožky a vlasov v čistote. Olejovanie pokožku hlavy a vlasov je dobrý nápad, ale dbať na to opláchnite olej správne.

load...

4. Minimalizácia pôsobením tepla:

Vyrovnávanie vlasov môžu byť škodlivá v časoch. Ak použijeme túto nástroj nesprávne môže byť dosť nebezpečné. To by mohlo viesť k tupé šumivé vlasy ťažko môžete opraviť. Preto buďte opatrní pred použitím žehličky. Nikdy zabudnúť aplikovať gél alebo krém pred použitím horúce železo, lebo uzamkne vlhkosť vlasov. Najlepšie, čo môžete urobiť pre vaše vlasy je minimalizovať aplikáciu tepla.

5. Krmivo vaše vlasy dobre:

Niektoré konkrétne potraviny sú dobré pre vlasy. Konzumácia týchto potravín občas je zdravé pre rast vlasov. Vyberte si potraviny, ktoré obsahujú vysoké množstvo biotínu a vitamínu B7. Niektoré z týchto potravín sú žĺtky, halibutov, orechy a strukoviny. Ustrice, strukoviny, a kôrovce obsahujú bohaté množstvo selénu a zinku, ktoré sú veľmi prospešné pre rast vlasov. Losos, avokádo, a vlašské orechy sú bohatí na omega 3 mastné kyseliny, ktoré tiež pomôžu udržať vaše vlasy zdravé.

6. Jóga:

Jóga výhody všetkým. Všetci ľudia, a všetky orgány tela sú veľmi ťažil jogou. Vlasy nie je výnimkou. Skúste jogu pre vlasy re-rast. Pomáha stimulovať vlasové folikuly, čo nepriamo AIDS v raste vlasov.

7. Vyberte si dobrý salón:

Vyhnúť sa experimentovať na vlasy. Skúste navštíviť seriózne salónu, ktorý má vyškolené kaderníci. Pravidelné orezávanie pomáha rast vlasov. Avšak, musíte byť istí, že rez je dosť dobré aj vám vyhovuje.

8. Zníženie uplatnenie vlasov stylingových prípravkov:

Snažte sa, aby sa uniesť módnymi trendmi. Stylingové prípravky nie sú vždy dobré pre zdravie vlasov. Najmä nepopulárne produkty a nesprávnej aplikácie môže byť škodlivé pre vlasy a pokožku hlavy.

9. Multifunkčné vitamínové tablety:

Multivitamínové tablety sú užitočné pri znižovaní nedostatku vitamínov a minerálov v našom tele. Určité multivitamínové tablety sú k dispozícii, ktoré pomáhajú stimulovať rast vlasov. Môžete si ich vyskúšať po dobu jedného mesiaca za dobrými výsledkami.

10. Konzultujte dermatológa:

Ak ste schopní ovládať vypadávanie vlasov alebo rast vlasov po vyskúšaní všetkých týchto riešení, konzultujte s dermatológom. Riadne vyškolený odborník vám môžu pomôcť s správny druh lieku pre stimuláciu rastu vlasov.

Vlasy, rovnako ako zvyšok tela, potrebuje riadnu starostlivosť a pozornosť. Pre naozaj krásne vlasy, musíte byť zdravý zvnútra, ale nie množstvo prípravkov pre starostlivosť o vlasy vám môže dať to. Starostlivosť o vlasy vyžaduje holistický prístup, ktorý zahŕňa starostlivosť o vaše telo a myseľ.

load...