Starostlivosť o vlasy

Top 10 sóje s vlasmi Loreal

Top 10 sóje s vlasmi Loreal

Vlasy sérum je forma kvapalina, ktorá sa používa predovšetkým tých s kučeravou a vlnité vlasy. Hair sérum transformuje nudný vlasy lesklé a hladké. To tiež robí vlasy zvládnuteľné. Hair sérum obsahuje éterické oleje, ktoré pomáhajú pri premene vaše vlasy od jednotvárny k nádherné. Stačí použiť päť až šesť kvapiek vlasového séra na polo-mokré alebo suché vlasy. To iste, aby vaše vlasy lesklé lesk a bude ovládať krepovateniu v rovnakom čase. Tam sú k dispozícii na trhu a dnes mnoho vlasy séra, budem prezentovať top10 vlasové séra od L'Oreal.

Najlepšie Loreal Séra vlasy na trhu

1. L'Oreal Smooth Intenzívna Sérum:

Tento vlasy sérum L'Oreal je vyrobená z Arganový olej a hodvábne proteíny, ktoré hlboko vyživujú vlasy. To robí vlasy hladké a zvládnuteľné pre najbližších 48 hodín po aplikácii, čo je naozaj dobré. To tiež chráni vaše vlasy pred pôsobením vlhkosti a udržuje vaše vlasy lesklé. Textúra je nelepivé a budete potrebovať len malé množstvo, čo znamená, že to bude trvať dlho.

load...

Cena: 240 INR pre 100 ml

2. L'Oreal Serie Expert Absolut Repair Cellular Unifibrine Hair Serum:

Tento vlasy sérum je vyrobená z Unifibrine ktorý je vyhladzovacie činidlo. Ukazuje vaše vlasy hodvábne hladké po aplikácii. Ak ste trpia rozštiepené končeky potom vlasy sérum zníži ich vzhľad a tiež opraviť je do značnej miery. Dodáva lesk na vlasy a robí to zvládnuteľné ovládanie krepovateniu.

load...

Cena: 580 INR pre 125 ml

3. L'Oreal Professionnel Shine Perfecting Serum Liss Ultime:

Tento ľahký Loreal Professional vlasy Sérum je obohatené o REFLEXIUM ktorá kontroluje nepoddajné vlasy a dotuje ju pružnosť, hladkosť a lesk. Má non-lepkavý textúru a tak sa šíri ľahko na vlasy, bez toho by to mastný. Budete potrebovať len 1-2 čerpadlá zakaždým; aplikovať na uterákom vysušené vlasy pre dosiahnutie najlepších výsledkov. To bude kontrolovať krepovateniu, pridajte lesk a udržia vaše vlasy hladké dlhé hodiny.

Cena: 580 INR pre 125 ml

4. L'Oreal X-Tenso starostlivosť Intense NUTRIVI Shine Serum:

Tento vlasy sérum je určený pre tých, ktorí pravidelne narovnať ich vlasy. Udržuje vaše rovné vlasy neporušený po dlhú dobu. Len je treba použiť malé množstvo to na mokré vlasy a potom štýl ako obvykle. To bude držať priamosti na dlhšiu dobu. To tiež riadi krepovateniu a aby sa vlasy zvládnuteľné. Má nemastnú textúru, takže môžete použiť ho bez obáv o mastné vlasy. Množstvo je menšia v porovnaní s cenou, ale jedna fľaša bude trvať dlho, kým trochu ide dlhú cestu.

Cena: 551 INR 50 ml

5. L'Oreal Paris Total Repair 5 Instant Vyhladzovanie a výživný olej Sérum:

Tento vlasy sérum od L'Oréal Paris tvrdí, že chráni vaše vlasy pred každodenným poškodením a pri pravidelnom používaní, bude to robiť vaše vlasy silné, hladké, lesklé a detangled s chránenými tipy. Ak použijete toto, dostane pripojené k poškodenej časti vlasov a začne ich opravu. Je hlboko vyživuje vlasy a udržuje ich hydratovaná bez zaťaženia ich dole. Uvedená cena je primeraná a jedna fľaša bude trvať po dobu dvoch mesiacov, čo je chvályhodné.

Cena: 140 INR za 40 ml

6. L'Oreal Professional TEC Liss Control Hair Serum:

Ak máte veľmi kučeravé vlasy a hľadajú riešenie, skúste tento vlasy sérum z rady L'Oreal Professional. Riadi krepovateniu po dobu až 24 hodín, aby vaše vlasy zvládnuteľné. Textúra je nelepivé a ľahké, takže sa ľahko šíri. To robí vlasy lesklé a hladké, bez toho by to mastný.

Cena: 525 INR za 50ml

7. L'Oreal Paris Vive Pre Glossy Style Smooth Gloss Sérum:

Tento vlasy sérum je vyrobená z jojobový olej a glycerín ktorý transformuje tupý vlasy hladké vlasy. To tiež podmienky vlasy a dodáva lesklý lesk na neho. Aplikovať na mokré alebo suché vlasy a štýl ako obvykle; to bude držať svoj štýl dlho. Je skrotí krepovateniu, detangles vlasy a robí to zvládnuteľné. Má príjemnú vôňu, ktorá pretrváva dlhšiu dobu. Textúra je ľahká a neváži sa vaše vlasy.

Cena: $ 7

8. L'Oreal New Smooth Intense krepovateniu Skrotenie Sérum:

Tento vlasy sérum leští svoj povrch vlasu a poskytuje lesk na to. Rovnako vyhladzuje krepovateniu do značnej miery a dá vám zvládnuteľné vlasy na najbližších 72 hodín. Tento vlasy sérum je ideálny pre roky ako je anti-sérum vlhké. To je vaše vlasy zamotania, kader-free a hodvábne hladký. Účinky trvajú po dobu 2 - 3 dní, čo je obrovský.

Cena: $ 6

9. L'Oreal Professional Liss Ultime Heat Protectant:

Toto teplo ochranný od L'Oreal pôsobí ako vlasové sérum taky. To je vaše vlasy hodvábne jemné na dotyk a detangles to rovnako. Ak pravidelne používate na vykurovanie nástroje, tie vlasy sérum je pre vás. To chráni vlasy pred teplom naozaj dobre. Použite ho pred styling vlasov a to bude vaše vlasy hladké a zamotania. To znamená, že môžete úpravu účesu ľahko. Tento vlasy sérum je vyrobená z tepelne ukľudňujúci oleja, ktorý chráni vlasy pred poškodením teplom indukovanej.

Cena: 580 INR 50 ml

10. L'Oreal Professionnel Liss Control Plus Tecni Art Sérum:

Ak máte kučeravé vlasy alebo husté, kučeravé vlasy, potom tento Professionnel Liss Control Plus Tecni Art vlasy sérum od L'Oreal je pre vás. Je špeciálne vyrobené pre kučeravé a husté vlasy. Riadi krepovateniu a tiež spravuje svoje kadere do značnej miery, ktorá vám zvládnuteľné vlasy. Tento vlasy sérum má ochranu proti vlhkosti 24 hodinovú čo znamená, že je ideálny pre leta. Môžete ju použiť pred sušením fúkaním alebo pred použitím akéhokoľvek vykurovacieho nástroj, ako to tiež funguje ako tepelný ochranný prostriedok.

Cena: 525 INR 50 ml

Už ste vyskúšali niektorý z týchto Loreal Paris výrobkov vlasy séra? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...