Starostlivosť o vlasy

Top 10 šampóny proti všiam

Top 10 šampóny proti všiam

Šampóny proti všiam jasná hlava vši. Avšak, ktorých výber šampón ošetrenie zvoliť, môže závisieť na vašich osobných preferencií, alebo lekársky predpis, alebo môžu byť založené na produkty, ktoré sa snažil.

Anti-vši šampóny sú určené k vám pozitívny výsledok, ak je uplatňuje náležite. Tu je zoznam 10 najlepších anti-vši šampóny k dispozícii v Indii. Je dôležité, že vy a vaši rodinní príslušníci používať šampón zároveň, aby sa zabránilo prenosu vši.

Tu sú top 10 proti vši šampóny:

1. Mediker Anti-vši Liečba:

Dá sa vcítiť do bolesti detí školského prebiehajúcich počas procesu odstránenie vši. Mediker je top väčšina značiek v Indii, ktorý je dôveryhodný pre riešenie tohto problému. Jeho prevádzka sa začal v roku 1968 a v mnohých ohľadoch nahradil tradične bolestivý česacího proces.

load...

To prichádza v šampónové formulácie zmývaniu, ktorá obsahuje prírodné zložky ako neem, gáfor a sitaphal extraktov. To je klinicky testovaná a ukázala byť bezpečné bez vedľajších účinkov. Mediker proti odvšivovací šampón je k dispozícii v 50 ml fľaštičke, 9 ml a 5,5 ml sáčky.

Cena: Rs. 45 na 50 ml

2. Biotique Heena Shampoo:

Tento šampón je dobré pre rast vlasov. Je s vysokým obsahom vitamínov, živín a minerálnych látok. To vyživuje pokožku hlavy a spomaľuje vypadávanie vlasov. Naneste rovnomerne na mokré vlasy, peny a dobre opláchnite vodou. To by sa malo uplatňovať len na terapeutické účely. Obsahuje zložky ako Neem, teṣu, Daruhaldi, Bhringraj, Ritha, Sajjikshar, himalájskej vody a QS

load...

To je 100% organickej a konzervačné prostriedky. Reeth odstraňuje vši z skalp, pretože obsahuje jemné insekticídny vlastnosti. Ostatné zložky prispievajú k celkovému zdraviu vašich vlasov. To tiež dáva chladivý efekt, ktorý môže dráždiť, ak máte vši. Má mätový olej, ktorý upokojuje nervy a nespôsobuje padanie vlasov.

Cena: R 159 na 210 ml; R 99 na 120 ml.

3. Jungle Formula vši šampón:

Tento šampón je od značky Jungle Formula, ktorá je ideálna pre dievčatá a chlapcov. To sa používa na liečbu vši a vajíčka. A šampón robí svoju prácu len za 15 minút! To môže zabiť takmer 100% vši a vajec v jedinej aplikácii.

To má dvojaký akcie vzorec a je veľmi pohodlné použitie. Jungle Formula vši šampón je klinicky testovaný a je bez chemických látok.

Cena: 75 gm pack pre Rs.130

4. Nový Vši Shield Shampoo & Conditioner v pomere 1:

Tento šampón sa používa na udržanie vši preč. To je veľmi jemný a je vhodný pre každodenné použitie. To prichádza s zauzlenia voľné formule a je unisex šampón. To sa vyrába podľa značky Vši štít a je vhodný pre všetky typy vlasov.

Cena: Rs.645

5. Rozprávok rozmarín Repel šampón a kondicionér Duo:

Tento šampón môže byť použitá na liečbu a odstránenie vši. To je od značky, rozprávok. Dáva dokonalú starostlivosť pre vášho dieťaťa vlasy pri liečbe vši. To je vhodné pre všetky typy vlasov a má klinicky preukázané, vzorec.

Obsahuje organické bylinky rozmarín, Citronella, tea tree a levandule s jojobovým a výťažky z ovocia. Použite tento šampón hlboko čistí, stav a aby sa vaše hlavu vši napadnutia.

Cena: Rs.1500

6. Apollo Pharmacy Keto Care Anti-Like Shampoo:

To sa používa na zabíjanie vši sa jeho ajurvédskými zložkami, ako je olivový, neem, sitaphal beej extrakt a gáfor. Aplikujte priamo na mokré vlasy, aby sa pena. Nechaj to počas štyroch minút a dôkladne opláchnite.

To možno využiť aj ako šampón a kondicionér. Je unisex produkt od značky, Apollo lekárni. Je vhodný pre všetky typy vlasov.

Cena: Rs. 43 / - pre 50ml

7. Vši Repel šampónu Lavender:

Táto levanduľa šampón chráni pred všetkými hmyzu a vši. Tento šampón má jemnú vôňu levandule, ktorá je veľmi príjemná. Masáž na skalp, nechá sa 15 minút a opláchnite. Tento obsahuje prísady, ako sú organické aloe a organické levandule.

Cena: Rs.584

8. Clearlice Repel:

Tento šampón je formulovaný pre prevenciu vši. Jedná sa o šampón na liečbu vši a vyrába sa v Spojených štátoch. To je vyvážené pH a neobsahuje žiadne jedy, pesticídy, škodlivé chemické látky, alebo laurylsíran sulfát.

To je veľmi ľahko použiteľný a má pretrvávajúce mätový vôňu, ktorá vaše deti budú padať v láske s. Clearlice Repel je najlepšie pre každodenné použitie, pretože je SLS-free a bez chemických látok. To zastaví hlavy vši napadnutia.

Cena: Rs.130

9. Canada Holist Zdravie Tea Tree Oil Shampoo:

Aplikovať toto na mokré vlasy a pokožku hlavy, penu a opláchnite. Ošetruje napadnutia vši a hnidy. Obsahuje tea tree olej, vodu, síranu amónneho éter, C14 sodný - 16 olefinsulfonáty kokamid MEA, polysorbát 80, PEG - 150 distearát, tetrasodný soľ EDTA, DMDM ​​hydantoín, chlorid sodný, kyselina citrónová a tokoferylacetát.

To sa vyrába podľa značky Canada Holist zdravie. Možno ho použiť na úľavu od skalp podmienok, ako je lupín a ekzémov.

Cena: Rs.898 na 250 ml

10. Ego Moov vši šampón:

Tento šampón zabíja vši a vajíčka jednoduchým a efektívnym spôsobom. Je klinicky dokázané, rýchle a jednoduché použitie. Obsahuje prírodné silice a aqua (voda), lauroylsarkosinát sodný, kokoamidopropylbetain, eukalyptus globulus silicou kokamid DEA, polyquatermium - 44, PEG - 120 dioleát methylglukózy, glycerín, Illicium verum (anízu) ovocie / olej, benzyl alkohol, kyselina citrónová.

Cena: Rs.893 za 200ml

Dúfam, že ste našli zoznam užitočné. Napíšte nám svoje pripomienky nižšie.

load...